Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość delikatny

szukam kochanki

Polecane posty

ja jeszcze sie wcale nie zaoferowałam:P fajnie by było tyle ze facet musi mnie pociagac i miec w głowie tez poukładane. nie wystarczy mi ze hop siup zaspokoi moje potrzeby, ja jego i do widzenia. i nie mam tez tak ze jak zobacze jakiegos przystojnego kolesia to sobie mysle ze bym sie sobie z nim przespała. tak własciwie to ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniewaz napisałam ze nie miałam jak dotad stałego partnera ( czyli w moim mniemaniu takiego którego bym kochała albo przynajmniej cos czuła) i poza tym jestem młoda wiec miałabym prawo nie miec blizszej stycznosci z facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty nie jestes przypadkiem strazakiem i ratownikiem medycznym??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinturintu
a Ty nie masz przypadkiem 15 lat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego pomyslałes/as ze mam 15 lat?? pomyslałam tak poniewaz kiedys w pubie z kolezanka sie natknelam na gromadke strazaków i z jednym z nich (wtedy29letnim) rozwinał sie dialog. i wyszło ze jest zonaty i pracuje równiez jako ratownik medyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszac "kiedys" miałam na mysli jakos czerwiec-sierpien tego roku wiec byc moze miał juz urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie stety.Nie jestem tym strażakiem.Ale jestem bardzo miły i podobno nawet przystojny wiec może ze mną się spotkasz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi wcale nie jest przykro ze nim nie jestes bo nie zrobił on na mnie dobrego wrazenia... nie wiem czy te spotkanie miałoby sens, przynajmniej dla mnie, bo w niedziele wyjezdzam i planuje wrócic dopiero na swieta ale podejrzewam ze sie stesknie za domem i przyjade w ktorys weekedn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego tak własciwie zdradzasz zone?? urodziła Tobie dziecko badz dzieci i juz Ciebie nie pociaga, ona nie ma ochoty na seks czy wyjechała do pracy gdzies zagranice// a moze jeszcze jakis inny powód... nie chcesz to nie odpowiadaj, zrozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... na spotkanko w celu erotycznym bardzo chetnie ale nie sztuką jest spotkac sie z kims raz na pare miesiecy i miec o jednego faceta wiecej na swoim koncie (w moim przypadku było ich bardzo mało ale znajda sie tacy którzy beda uwazali ze to i tak za duzo) a przez studia podejrzewam ze paru dojdzie wiec nie wiem czy warto korzystac z Twojej propzycji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie zdradziłem.Dopiero mam zamiar:-)A powodów jest wiele.Za dużo żeby tu się o tym rozpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co brac sobie meza
jak on sie potem oglasza na kafe ze szuka kochanki?? A jak zona poszuka kochanka, to on bardzo pokrzywdzony. Dziewczyno nie bierz sie za niego, znajdz sobie porzadnego chlopaka. Na co ci taki wyslizgany, bedzie wracal na niedziele do zony i zawsze bedziesz obywatelka 2 kategorii, bo bedziesz musiala sie czaic zeby nikt was nie zobaczyl. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to patrze ze juz niedaleko do tej zdrady... a w pracy nie ma jakiejs fajnej kbiety? bo zazwyczaj tam powstaja romanse... np moj z 39letnim panem:D przyjezdzał do nas do pracy i jakos tak wyszło...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie delikatny
zamiast sie ogłaszać, moze zakończ jedno zanim zaczniesz drugie... Niektórzy faceci to porażka, z tchórzostwa i wygody wpieprzają sie w chore związki.. A jak cie żona zostawi to będzie płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam pieścić kobietę językiem.Jeżeli to lubisz to się nad nią zastanowisz.A jak sprubójesz i Ci się spodoba to wtedy będziesz wiedziała że było warto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko zeby potem nie bylo
ze zona to ku.rwa bo cie zdradzala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj podejrzewam ze nie Ty jeden uwielbiasz to robic co nie znaczy ze kobiety z tego powodu maja sie oddawac zupełnie obcym mezczyznom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczegolnie zonatym
fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa na stol
a nie piernicz o sympatii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka28
A mi tez sie marzy romans...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddlaczego
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męzatka...........30
delikatny może bym była Toba zainteresowana..........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farago
Mi tez się marzy romans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×