Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Miejmy nadzieje,ze jest jedno,cale zdrowe i przeslodkie(to na pewno) :D:D:D Dieki za slowa pocieszenia,ale tak naprawde to bardzo sie martwie,czy rzeczywiscie nie zaryzykuje za bardzo,jednak chec posiadania dzidzi jest we mnie tak wielka,ze nie wyobrazam sobie aby cokolwiek stanelo mi na drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wczytalam sie w twoja stopke Doriana,i zaczelam sie zastanawiac jak to bedzie gdy moje dzieci beda juz takie duze,jak wtedy to wszystko wyglada,3 duzych juz pociech,to musi byc fantastyczne,kazde ma juz swoj charakter i osobowosc,zainteresowania,mowia juz w inny sposob,szczegolnie miedzy soba,wiem,ze to zleci,ale jakby nie patrzec jeszcze troche musze poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdee ty masz dzieci po roku poweidz mi jak woziłas je wózkiem?bo ja mam chicci ct04 i niewiem co dalej?mam nadzieje ze kuba nauczy się chodzic na dłuższych dystnsach ale i tak się martwie czy on da rade bo on lubi jeszcze w wózeczku pokimac na spacerku acha i mam pytanie jesli mam łożysko na przedniej scianie to czy to przez to moge odczuwac ograniczone słbsze ruchy maleństwa?bo nie bombarduje mnie jak wiki(kuba tez był spokojny zreszta)tylko ta 7 letnia diablica dawała mi w kosc i daje do dzisn dnia :-) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba ja mialam dwa wozki i zawsze towarzystwo na spacerach,albo jechalam autem do parku i tam Fifi juz biegl na nozkach(chetnie zreszta) a Blanusia w glebokim rzecz jasna. jesli chodzi o reszte to wydaje mi sie,ze raczej lekarz udzieli Ci rzetelnych info na ten temat,ja moge ewentualnie przypuszczac,ze tak moze byc,na logike rzeczywiscie odczucie moze byc slabsze,ale lepiej spytac fachowca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalam o podestach do wozkow na ktorych starsze dzieci stojac jada. Doczepia sie je w bardzo latwy sposob,sa na kolkach,wiec moze popytaj o cos takiego,nie sa drogie okolo 200zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny piszecie jak maszyny. Ja znowu tylko na chwilkę niestety - taki mam dzisiaj dzień - mam nadzieję, że potem zasiądę na dłużej i odpiszę każdej z osobna. Diagnoza - lekko zaróżowione gardło, osłuchowo czysty, gęsta i ropna wydzielina spływająca do gardła jest powodem kaszlu. Dostał wziewnie Bio... coś tam, diphergan i flavamed. Spacery owszem wskazane, przedszkole odpuścić sobie jeszcze przez kilka dni. Jeżeli przez 3 dni nie będzie poprawy wrócić po antybiotyk. Ja dziękuję mam się dobrze, łykałam garściami wczoraj rutinaceę i pryskałam sobie tantumverde do gardła i zdecydowanie pomogło. Grunt to wyprzedzić chorobę :D Dziewczynki przepraszam, że tak oficjalnie ale naprawdę muszę zmykać, będę jeszcze na pewno tylko trochę później. Całuję - duże buziaki dla Was 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze ze szpitala, wczoraj o 9.34 na świat przyszła Olunia. 2,548 i 51 cm. Dostała 10 punktów w skali Apgar. Napiszę wam dopiero po powrocie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal czyli dobrze,ze poszlas,masz przynajmniej pewnosc coi jak. Ja sama mam straszliwy katar,ale jak narazie nie jest zle:) Dzieci potrzymalam w domu i te katary tez juz gestnieja,a poza tym mamy fatalna pogode,odwilz,ziab i wilgoc,brrrr psa na dwor bym nie wygonila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trojka co za wspaniale wiesci,taka malutka,chyba troszke wczesniej na swiat przyszla prawda? Caluski ode mnie dla Was,tulcie sie mocno,czekamy na powrot do domku!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trojka a moglabys w stopce napisac chociaz pokolei plec date przyjscia na swiat i moze wge i cm twoich dzieci,ciezko spamietac tylko z postow,oczywiscie decyzja jaka podejmiesz bedzie uszanowana przeze mnie:)jeszcze raz gratulacje:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trójka, GRATULACJE!!! 🌻 wspaniała nowina :) jak się czujesz? Malutka pewnie słodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal na pewno jesteś spokojniejsza po wizycie u lekarza,i wiesz jak wygląda stan zdrowia Bartoszka:)Dobrze że to łagodna infekcja,która mniejmy nadzieję szybko Go opuści. Goba mi tak sdee wydaje sie ze przodujące łozysko może mieć wpływ na słabsze odczucia ruchów dzidziusia.Widać juz teraz że maluszek będzie spokojny jak przywita na świat:P sdee...nie śpiesz się kochana............... z tym dorastaniem i starszym wiekiem naszych dzieci nie jest tak wesolutko.Jak to juz gdzieś przeczytałam....Z racją jest jak z d.pą,każdy ma swoją......i tak też jest w odczuciu moich dzieci.A o kłótniach i sprzeczkach nie wspomnę.Obrażanie się jest na porządku dziennym.Lecz są tez ogromne zalety;pomogą,powspominać z nimi mogę moje dziecięce czasy.powygłupiamy się,pogramy wspólnie w rożne gry.Jak już pisałam wcześniej małe dzieci,mały kłopot,duże dzieci duży kłopot:PDzieci są rózne,i to ich rózni,ale zawsze obstają za sobą,choć i rywalizują o mnie-eh,a przeciez kocham ich jednakowo:) Trójka......moje gratulacje🌼🌼🌼Ucałuj Oleńkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam się już nie odzywać aż wieczorkiem,tyle mam roboty,ale jestem strasznie do niczego:( Coś nie co zrobiłam więc przerwa mi sie chyba należy:P Sdee-ale Ty masz głowe do tego wszystkiego;) Wierzę w to że,będziesz się jeszcze cieszyła maleństwem:) Trójka-GRATULACJE🌼,no to mamy kolejnego internetowego maluszka.Buziaki dla Was😘 Agal-a powiedz mi co z tym przedszkolem? Jesteście już po wizycie u psychologa? Bo chyba cos mi umknęło przez tą grypę:( Zyczę zdrówka dla Bartoszka. Goba- znalazłam na Allegro taką dostawkę,tu masz linka do jednej http://www.allegro.pl/item879084804_dostawka_do_wozka_buggyboard_maxi_lascal_wys24h.h tml Dziewczyny jak patrzyłam za tą dostawka zobaczyłam wózek za 11999zł aż mnie zatkało bo wcale taki rewelacyjny nie jest.Jak znajdę to wkleję wam linka to same ocenicie:P Doriana-🌼 u mnie jeszcze są mali a obrażanie się i kłótnie to jest norma,więc aż się boję co będzie potem? Też czekam wieczorkiem na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nie podoba ten wózek :O dziwny jest, no i kolor zupełnie nieodpowieni dla dziecka moim zdaniem. A cena jest powalająca :D ja zdecyowanie wolę coś klasycznego i przynajmniej 10 razy tańszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasedrftgyui
Boże wóżek masakra ::O:O:O:O:O:O:O i ta cena ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha wydaje mi sie ze to chyba pomylka albo zart,po 1 tej marki wozki nie naleza do najdrozszych,raczej klasa srednia,po drugie wyglada rzeczywiscie nie ciekawie,stawiam na pomylke w pisaniu ceny,noooo chyba ze sam jezdzi i zrobili go z tytanu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz doczytalam o tworzywie,tak czy siak jest za drogi,to juz lekka przesada,ale znajac zycie,sa ludzie,ktorzy sie pokusza,nawet za cene kredytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):)Jak zobaczyłam cene to myślałam że jest przynajmniej ze złota:) Jest z jakiegoś włókna węglowego,bardzo wytrzymałego czy coś takiego,ale przynajmniej mogli go zrobić w innych kolorach:( Naprawdę jest tyle wózków ładnych i w bardzo przystępnych cenach że zastanawiam się kto się pokusi na to coś:( No,ale w zasadzie niemcy cenią sobie wyjątkowość:P Jest naprawdę paskudny.Brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik dla dziewczynki idealny,na pewno ladniejszy od tego za 12 tys. Mnie podobaja sie bebecar,niezaleznie od podwozia,bardzo duzy wybor kolorow,funkcjonalne,i maja wielka gondole,nawet roczniak miesci sie w niej,duzo bajerkow,duzy kosz na zakupy,fotelik ma wszystkie atesty,tyle,ze cena troche blesna,ale mozna przeciez kupic uzywany...i to tyle o wozeczkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik- super.Szwagierka ma podobny tylko z Tako jumper.Rewelacja,lekko się prowadzi,fajne zawieszenie no i ta cena.....;)O niebo lepszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem i postaram się napisać coś więcej! Strasznie dużo napisałyście dzisiaj i mimo, że przed chwilą przeczytałam wszystko drugi raz to chyba się mocno pogubiłam ;) Na początek dziękuję jeszcze raz za dobre słowa, za wsparcie i zrozumienie. Dziś jak na to wszystko patrzę to sama zastanawiam się, czy nie przesadziłam, czy to nie były tylko emocje, czy nie poniosło mnie za bardzo już sama nie wiem. Trochę mi wstyd, że tak się uzewnętrzniłam i wmieszałam Was w moje tak niemiłe sprawy rodzinne. Sytuacja w domu jakoś pomału się normuje i choć wiem, że powtórzy się to jeszcze nie raz to wiem również, że użalanie się nad sobą niewiele przyniesie. Mam tylko nadzieję, że moje gadanie i zachowanie dało mężowi do myślenia a już w szczególności brak obiadu przez dwa dni. Przyznam, że nieźle się bawiłam przy tym, gdy wczoraj po powrocie z pracy mąż odkrył, że znowu nie ma obiadu :P Dzisiaj również zreflektował się, że nie będzie miał czystej koszuli do pracy i sam nastawił pranie (o dziwo potrafił) reszta (wyjmowanie i wieszanie) też okazało się, że nie bolało. Wczoraj trafiłam na fajną wyprzedaż i kupiłam sobie kurtkę wiosenną (trochę dziwna sytuacja bo wyprzedaż była zimowa) a już dziś w niej chodziłam ale do czego zmierzam - rano jak szłam z młodym do lekarza z premedytacją na jego oczach odrywałam jeszcze metkę od kurtki ale nie odezwał się ani słowem choć zakupy większe lub droższych rzeczy ustalamy wspólnie, na temat tego gdzie byłam w niedzielę również nie pyta mimo, że widziałam jak sprawdzał stan konta i wie ile pieniędzy wypłaciłam. Zastanawiam się jak jeszcze mogłabym wykorzystać tę sytuację :D Dobra koniec tematu i jeszcze raz ogromne dzięki dziewczyny za Wasze wielkie serca i dar podniesienia mnie na duchy i za tyle wsparcia jakie dałyście mi od wczoraj 👄 Doriana - czekam z niecierpliwością na wieści od Ciebie i wierzę, że sytuacja wyjaśni się po Twojej myśli. Mam nadzieję, że zajrzysz do nas jeszcze dziś i podzielisz się z nami wiadomościami z wizyty u gina. Trzymam kciuki ;) Co do moich obaw masz w zupełności rację. Jak zamieszkaliśmy z teściami musiałam walczyć o mojego męża, jego uwagę i czas. Moja teściowa nie widziała nic złego w tym, że ja siedzę sama z dzieckiem (bo przecież śpi), gdy mój mąż w tym czasie bawił się dobrze przy grillu z rodzicami i ich znajomymi lub przy każdej innej okazji, gdy był alkohol. Między innymi i przez to jestem złą synową. Dużo by pisać a ja obiecałam, że już kończę z tym tematem. Agniecha - spotkanie z psychologiem mamy dopiero 25 stycznia późnym popołudniem. Mam nadzieję, że coś się wyjaśni bo Bartosz już nawet nie chce rozmawiać o tej sprawie i mimo, że jest chory tryska energią i cieszy się, że nie musi chodzić do przedszkola :( Czyli coś musi być w temacie Wózek taki sobie a cena zajebista. Zastanawiam się czy nie należałoby pomyśleć o ubezpieczeniu go, bo przy takiej cenie strach wyjechać na nasze ulice :D Te wózeczki, które znalazła Anik są prześliczne aż chce się mieć dziewczynkę. Nareszcie ktoś pomyślał, że wózki mogą być też kolorowe i wesołe. Widziałam gdzieś - ale linka na pewno nie znajdę - jeszcze lepsze rozwiązanie dla dzieci rok po roku. To była tak nibyspacerówka dopinana z boku wózka, bardzo fajna rzecz albo coś w rodzaju siedzenia nakładanego wózek na samym skraju nad nóżkami dziecka leżącego. Bo ta przystawka stojąca to trochę ryzykowna bo szybko dziecku może się znudzić takie stanie. Stać nie chce iść też nie chce i co wtedy robić ? Sdee - dzięki, że się o mnie martwiłaś, ale taki samotny spacer przyda się czasami każdemu. Myślałam wychodząc z domu, że może to trochę głupio samej iść do kina czy do kawiarni ale szybko mi przeszło bo z drugiej strony nie miałam napisane na czole - nie mam co ze sobą zrobić i muszę zabić jakoś czas. Ja naprawdę wypoczęłam i dużo sobie przemyślałam na spokojnie. A teraz na inny temat. Poszukaj więcej na temat żylaków macicy, skonsultuj to z innym lekarzem bo może rzeczywiście ciąża przy takim stanie zdrowie będzie zbyt niebezpieczna dla Ciebie i dziecka. Życzę Ci z całego serca jeszcze jednego maleństwa, bo widzę jak bardzo go pragniesz ale jesteś rozsądną dziewczynką a takie nie podejmują decyzji pochopnie. Ech te emocje sama im często ulegam. Trójka - super wiadomość, moje gratulacje. Koniecznie napisz coś więcej jak tylko czas i zdrowie Ci pozwolą. Ucałuj maleńką ❤️ od net-ciotki 👄 Goba - czyli zaczynają napływać dobre wiadomości o Twoim tacie :) Widzę, że bardzo pesymistycznie podchodzisz do swojego porodu. A ja życzę Ci, żeby był terminowy i bardzo szybki ;) i mam nadzieję, że tym razem tak będzie:) Ambrozja - gdzie nam się zapodziałaś? Asik a co z Tobą, wieki Cię już nie było. Rusinka to samo. Sorki kobitki jeżeli kogoś lub coś pominęłam. Całuski i dzięki jeszcze raz że jesteście 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal widze,ze podobnie odreagowujesz,ja zaraz biore sie za czyszczenie konta,i nigdy nie zaluje:P Co do zylakow bardzo malo jest o nich w necie,a moj lekarz powiedzial,ze ich sie nie leczy tylko zyje z nimi,z drugiej strony gdyby to bylo naprawde ryzyko nie pozwolilby mi na ciaze w rzadnym wypadku,a przeciez powiedzial,jesli sie zdecydujesz poprowadze,urodzimy...sama juz nie wiem....ciesze sie ze masz sie lepiej,a Doriana juz pewnie cos wie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi przykro,ze sama siedze,Doriana nic nie pisze,moze modem jej szwankuje znow,albo emocje nie pozwalaja pisac.... Dziewczyny to dobranoc:)😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie jestem w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale sie cieszę:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Wszystko wam napiszę jutro.Boże jaka jestem szczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Aż chce się żyć❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Cały czas jestem i sledze wasze problemy a przede wszystkim to witam nowe mamuśki i GRATULACJE dla mam i szczęśliwie urodzonych maluszków. Dziewczyny przepraszam ze tak długo sie nie odzywałam ale wpadałam na chwilkę i nie miałam werwy na napisanie paru słów mam nie lada problem ze zdrowiem i jeżdżę od kliniki do kliniki i cały czas zastanawiają sie co maja robić.Juz mam dosyć pokazywania intymnych miejsc jakie to upokarzające ale cóż jak chcesz żyć to sie trzeba leczyć. Otóż pojechałam na założenie spirali do kliniki bo tu na miejscu mi nie załozyła bo widziała jakis problem i sie bała, a tam odkryli że mam trzy torbiele dwa na macicy i jeden na szyjce macicy pobrali wycinek do analizy i za dwa tyg. spowrotem na wycięcie laparoskopowe tych torbieli.Mam juz dosyc tych badań no i przedewszystkim na razie muszę zapomniec o dziecku i spirali i weź człowieku ciesz sie jak marzenie moje zniszczyli. Czytałam wasze opinie na temat wózków dam wam dobrą rade patrzcie by był wygodny do prowadzenia i bezpieczny dla maluszków Doriana! trzymam kciuki by wynik badania był dla ciebie szczęśliwy bo sama to przerobiłam jak zaszłam moja najmłodszą córka ale jeśli będzie wynik nie po twojej myśli to pamiętaj nie płacz i ciesz sie, ja byłam zła,wściekła i jej nie chciałam to ręka boska mnie skarała i zemściła sie na jej zdrowiu, znalazła sie w szóstym miesiącu w szpitalu i pod respiratorem i widziałam jak uchodzi z niej życie wtedy zdałam sobie sprawę jak bardzo ja kocham i jak mogłam jej nie chcieć.Tak wiec nie martw sie będzie dobrze Trzymajcie sie kobitki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszyscy śpią więc jeszcze dzis wam napiszę moją radość. Otóż moim błędem było to że nie powtórzyłam testu(zrobiłam go tylko raz).I żyłam w strachu tyle czasu:( Badanie ginekologiczne nie stwierdziło ciąży i usg również.Na sto procent tylko 2-3 procenty mogą świadczyć o tym że to mogła by być bardzo wczesna ciąża,a do zapłodnienia mogło dość bezpośrednio przed planowaną@ czy jakoś tak.................W każdym bądz razie usg było bardzo dokładnym sprzętem robione i zdaniem ginekologa w ciąży nie jestem:DNatomiast mam dużą nadżerkę,Rzuciłam papierosy wiąże się to z wewnętrznym stresem,przemianą munologiczną(czy jakoś tak)organizmu.@ mogę nie mieć z róznych powodów.Może się ona spóznić nawet o 2 tyg.Przepisał mi coś o nazwie na -L-na wywołanie @,jezeli nie pojawi się w kilka dni mam przyjsc ponownie na wizytę. Mówię wam dziewczyny,jak lezałam wsród tej maszynerii do robienia usg serce miałam przy gardle.......ale jestem szczęsliwa.Miałam robioną cytologię......Jak @ się pojawi,mam to potwierdzić.....wyleczymy nadzerkę odczekamy aż ranka się zagoi(będę miała wypalankę)...i spiralka.Trochę to wszystko potrwa,więc muszę bardzo uważać i zabezpieczać się.Ja dla dobra sprawy wytrzymała bym bez sexu nawet 4 m-ce,ale jak to faceci i ich popęd---nie da rady:P:P:P:PBędę musiała pokąbinować niechęć w niektóre dni .Strachu już mi wystarczy na dobre kilka m-cy:D Słowa lekarza-------Pani A......o uwza pani,bo natura wie co robi,a moze w ten sposób nastawia panią na przygotowanie się kolejnego bobaska-------------------No myslałam że szlak mnie trafi jak to usłyszałam.To ja tu w chmurkach jestem a jego się zarty trzymają-eh.......... No dobra nie smutam wam już......jeszcze do tej pory ręce mi się trzęsą. Rusinka....miło cię znów poczytac:(Trzymaj się kochana i nie milcz juz tak długo.....Zdrówko jest bardzo ważne,więc lecz się ile tylko trzeba.Trzymam kciuki za ciebie.Informuj nas kolejnym razem.Zobacz ja podzieliłam się z dziewczynami swoim problemem,i dzięki temu było mi dużo łatwiej.I skonczyło się po mojej mysli.Tobie też życzę szybciutkiego powrotu do pełnego zdrowia... Sdee...Agal....Agniecha.....Anik... Manika...goba ...rusinka....trójka....patinka.....dziękuję że byłyście ze mną w tak trudnych a zarazem długich i waznych chwilach.Wiem że można na was liczyć🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doriana :) bardzo się cieszę, że ty się cieszysz :D niesamowite to jest :) do tej pory byłam pewna, że testy ciążowe się nie mylą. Rusinka, przykro słyszeć, że masz problemy zdrowotne :( trzymaj się i zdrowiej szybko! manika, gdzie się podziewasz? coś milczysz ostatnio... dobranoc, dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×