Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Jestescie szczesliwe? Macie planowane dzieci? Dajecie rade? Jakie sa roznice wiekowe miedzy waszymi pociechami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4czwóreczka4
Ja mam czwórkę dzieci i mam 32 lata, dzieci planowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam trójkę. Wszystkie chciane, żadne nie zaplanowane w taki sposób, że teraz robimy dziecko, ale ze świadomością, że jak dwoje dorosłych ludzi współżyje ze sobą regularnie bez zabezpieczenia, to może być z tego ciąża:-) Różnica wieku między dziećmi - co trzy lata, mniej więcej, teraz mają 5 córa, 8 syn i 11 syn. Ciągle się kłócą, jak to w rodzeństwie, ale w razie czego staną za sobą murem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4czwóreczka4
syn - 8 lat córa - 5 lat córa - 3 lata córa - 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4czwóreczka4
ambrozja szczerze ci powiem że cudownie miec duza rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze chcialam miec 2, mąż 3, ale mi sie odwidziało i chcę 3, mam nadzieję, że jemu się nie odwidzi :), ja też miałam 2 rodzeństwa, mąż też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś nie mając jeszcze 20 lat twierdziłam że w życiu żadnego dziecka :) a teraz marzy mi się 5 tak za 5 lat i wcale nie jest tak że nie mam czasu nawet usiąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4reczka raz piszesz pod pomaranczowym raz pod czaarnym nickiem, to caly czas ty? :) Mi sie marzy jeszcze 1! Prawie jakby nam sie udalo to roznice bylyby co 2 lata kalendarzowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwojeczke i staramy sie o trzecie :) fajnie ze sa rodziny, ktore chca miec wiecej niz obowiazkowe jedno :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam kumpele, ktora uważa że jestem nienormalna że chce jeszcze 1, ona tez jest jedynaczka i ma corke- jedynaczke! Zeby sie tylko mojemu chlopkowi nie odwidzialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to ja właśnie sie zaczerniłam żeby podszywu nie było:) Tak właśnie niesttey jest że teraz to najlepiej model rodziny 2+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak mialam 20 lat to myslalam ze moje pierwsze to nie przed 30tka i w ogole tak za dziecmi nie przepadalam, a teraz wlasnie do 30tki dobijam i staram sie o juz trzecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak zauwazyłam że bardziej zmęczona byłam przy pierwszym dziecku niż teraz jak mam czwórkę. malagosia - i słusznie, też tak myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam trójeczkę córkę 14lat,syna 12 lat i synka 18 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z dwojka jest latwiej niz bylo z pierwszym, mysle ze z kazdym kolejnym podchodzi sie juz coraz bardziej na luzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie marzy jeszcze coreczka ale niewazne co, byle by mi sie udalo i byle zdrowe bylo, zeby maz sie nie rozmyslil :D, jak tak widze rodziny 2+1 to uwazam ze ludzie sa wygodni i jeszcze dziadki wychowuja dziecko, a ja chcialabym miec taki dom jaki stworzyli mi moi rodzice, a najlepiej jeszcze lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam że już nie ma takich kobiet, które pragną więcej niż 1 dziecka! Jak powiedziałam koleżance że pragnę 3, to usłyszałam "a po co ci dziecko?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem osoby, ktore maja jedno dziecko, bo nie moga sobie pozwolic na wiecej (finansowo lub z przyczyn zdrowotnych), ale jest wlasnie wiele rodzin bardzo wygodnych, ktore dziecko maja tylko dlatego, ze tak wypada, ale na jednym sie zatrzymuja bo w gruncie rzeczy "bachorow" nie lubia ... i to jest smutne ja mam tylko jedna siostre, ale moj dom nie byl zbyt udany. Chce stworzyc inny moim dzieciom, uwielbiam dzieci i trojeczka to dla mnie super :) moje male maja 4,5 roku i 7 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama chciala zebym usunela pierwsza ciaze, bo nie byla planowana, jak uslyszala ze chcemy drugie, to mowila ze jestem glupia i sobie zycie marnuje, ja uslyszy ze jestem znow w ciazy chyba sie przewroci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chcę żeby dzieci miały lepiej niż ja! Tak mnie napadło z tym 3cim, ze mam nadzieję że się uda :D. a JA mam 2jkę pociech i nie jestem zmęczona, a tego 3ciego pragnę chyba najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×