Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona19

moj facet nie chce uzywac prezerwatyw. POMOCY

Polecane posty

jeny taki stary dziad a taki glupi!!!! Poza tym juz nie chodzi tylko o ciaze ale o HPV !!!!! nie wiadomo czy ta jego byla nie byla nosicielka i on tez nie jest? poczytaj o chorobach przenoszonych droga plciowa!! Poza tym co to kurna za foch? Pierwszy raz i on chce cie na taki stres narazic??? Sotusen przerywany to nei antykoncepcja! Radzilabym ci przemyslec czy z tak nieodpowiedzialnym gosciem da sie cos jeszcze zrobic. Jesli on ma na uwadze tylko wlasna wygode to jest strasznym egoista. Nie daj mu sie namowic na takie rzeczy. Kupcie cienke gumki ze srodkiem plemnikobojczym i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli masz problemy z żyłami
i w dodatku są one dziedziczne to zdecydowanie odradzam pigułki. Miałam podobną sytuację, brałam podobno dobrze dobrane tabletki, 4 miesiące i ... mam zakrzepicę:(. Wytłumacz facetowi swój punkt widzenia i jeśli mimo to nie będzie chciał używać gumek to radzę się zastanowić czy warto z nim być, bo widocznie jego komfort jest dla niego najważniejszy. A co do skuteczności stosunku przerywanego z poprzednią partnerką - nie jest wykluczone, że któreś z nich może mieć problemy z płodnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, dni płodne trwają przecież tylkop kilka dni, przez te kilka dni facet chyba wytrzyma bez sexu?? kiedyś brałam tabletki ale jak zaczęłam współżyć z moim ówczesnym narzeczonym (teraz mężem) to postanowiłam się obserwować, mierzyć tempkę, obserwować śluz itd. I przez pierwszy rok, kiedy jeszcze nie chcieliśmy mieć dziecka ta metoda się sprawdzała a mój mąż doskonale wytrzymywał te kilka dni bez sexu. Moim zdaniem metody naturalne są najlepsze, tanie i nie szkodzą zdrowiu.Oczywiście to wymaga czasu, żeby poznać swój organizm ale tak jak piszę opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko-w żadnym wypadku nie zgadzaj się na stosunek przerywany-to żadna antykoncepcja!!! Uważam,że prezerwtywy w waszym przypadku to najlepsze wyjście.Jeśli on jest egoistą to trudno seksu nie powinno być w ogóle.I nie daj się nabrać na te głupoty,że w gumkach niekomfortowo.Teraz można kupić takie bardzo cienkie i jest naprawdę ok.Mój facet mówi,że nie czuje żadnej różnicy.Zawsze pamiętaj:to TY BĘDZIESZ W CIĄZY. Co do globulek nie polecam tej metody-to jest dopiero dyskomfort-pienią się, nieładnie pachną i do tego jeszcze trzeba uważać,żeby w odpowiednim czasie założyć.Zresztą mogą powodować uczulenia.Poza tym sama globulka to średnia ochrona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona19
Wlasnie sobie przypomnialam ze zalozylam ten topik, kurcze ale sie narobilo, jeszcze tego samego dnia powiedzialam mu ze albo prezrwatywa albo nici z seksu i on ku mojemu zdziwieniu,powiedzial no ok. Kochalismy sie jeszcze tego samego wieczoru i on powiedzial ze najpierw wejdzie bez gumki ze tak bedzie mnie mniej bolalo i zebym mu zaufala, no ok zaufalam, a on 4 ruchy i skonczyl, nie zdazyl chyba nawet ze mnie wyjsc bo jak byl na zewnatrz to juz tryskal, przepraszal mnie strasznie i ze jeszcze nigdy tak nie mial, mowil ze chyba dlatego ze bylam bardzo ciasna. Jutro mam dostac okres, zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz argument jak sie konczy jego zaufanie i panowanie nad soba, a teraz niech CI ZALATWI TABLETKE PO Ps. Wierzysz ze Ci powiedzial prawde? Ze powodem mial byc Twoj komfort? Jak na razie wydaje mi sie ze w tej chwili najrozsadniejszym wyjsciem bylaby nie gumka, a zmiana partnera. Na mniej egoistyczny i bardziej odpowiedzialny model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunka23
Ten facet jest lekkomyślnym draniem. Mogłaś mieć dni płodne.Zwycznie Cię nie szanuje i perfidnie Cię oszukał. Jak mógł zlekceważyć Twoje obawy. Jeżeli przedtem współżył z dziewczyna bez zabezpiecznia to faktycznie mógł Cię czymś zarazić. Wierze, że tak się nie stało. Na pewno. Ale chodzi o jego podejście. Zastanów sie czy to TEN. Długo jesteście razem? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna szeryfa
ja powiedziałabym mu, że spóźnia mi się okres...i zapytała co teraz. "Wyjdzie szydło z worka". On cie faktycznie oszukał, wcale nie chodziło mu o ciebie. Kobieta czuje róznice z gumą czy bez ale ja chyba bardziej psychiczną, a dla ciebie przy rozpoczynaniu współżycia to na pewno nie ma znaczenia fizycznego. za to pezerwatywa zwiększyłaby twój komfort psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolopopa
wierzę, że facet może mieć problem z uczuciem komfortu z gumką, skoro przez ileś tam lat był przyzwyczajony bez. Z zaufaniem jak widać....całe szczęście, że spodziewasz się okresu, możliwość zajścia w ciążę jest znikoma. Niektórzy ginekolodzy zalecają branie tabletek, nawet jeśli swojego partnera będziesz widywała raz na 3 tygodnie lub dłużej. Tabletki są skuteczne, ale ja wcale nie powiedziałabym, że takie wspaniałe. Poza tym podobno kobiety biorące tabletki są mniej pociągające dla facetów - nie ma owulacji, a więc nie ma czasu w którym kobieta wabi. Raczej nie zdecydowałabym się na stosowanie globulek bez prezerwatywy. Jeśli nie jesteś gotowa na tabletki lub widzisz jakiś przeciw ze strony zdrowia pozostają gumki, ale bądź konsekwentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za D**EK!!!Brak mi słów.Wykorzystał Ciebie i Twoją naiwność w sprawach seksu.Kopnęłabym go w d**ę i tyle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoooodka
A który to był dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski pocałunek
do zmartwiona19 - czy to Ty napisałaś ten post z 13:02? Bo jakoś nie pasuje mi do Twojego stylu - wydaje mi się że to podszywacz :p Napisz co z tym Twoim facetem, dał się przekonać do prezerwatyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA_423423423
ale jesteście egoistki! zakładanie prezerwatyw nie jest romantyczne i burzy atmosfere, zmniejsza przyjemność i co najważniejsze jest świadomość, że kochamy się z prezerwatywą a nie z swoją miłością ;) Ja z swoim TZ kiedys probowalam przez prezerwatywe i niestety zburzylo to caly nastrój, operacja zakładanie operzerwatywy nie nalezy do najfaniejszych. Biegiem po tabletki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***ale schizolce
KAŚKA tAAAA.... Burzy nastrój, A nie będzie Ci burzyło nastroju płaczące w środku nocy małe dziecko, które będziesz musiałą nakarmić i to bolącą piersią np. o 2 w nocy? :D Są jednak chore laski na tym świecie, no chyba, że to pisał facet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ge2h
Zmień faceta...co za nieodpowiedzialny bęcwał...jak mu się chce seksu, to niech trochę się wysili (tez finansowo) na zakładanie gumek...dlaczego tylko ty masz ponosić koszty i i troszczyć się o antykoncepcję? Do seksu potrzeba dwch osób (choć są wyjątki ;) ) W moim związku ja używam tabletek, a mój facet kupuje gumki...podwójne zabezpieczenie - podwójna pewność...takiego faceta jak twój wyrzuciłabym za drzwi na zbity pysk...niech sobie świerszczyki ogląda...przy tym nie trzeba gumek używać...wystarczy ręka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona------
nie zgadadzaj się na przerywańca bo będziesz się tylko stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie pozwalasz bym cię używał , masz tyle przyjemnych otworków nie wykorzystywanych szkoda że marnują się .Pozwól bym je wykorzystał dla naszego dobra i przyjemności . Czekam na kobiety odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×