Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukająca swej sukni - pomocy

szukająca swej sukni - pomocy

Polecane posty

Gość szukająca swej sukni - pomocy

czy wiecie może w jakim salonie znajdę owa suknię (link poniżej) http://img443.imageshack.us/i/wzorsuknia15.jpg/ Znalazłam owe zdjęcie w sieci i właśnie taką suknię chcę mieć, nie wiem jedynie gdzie ją mogę nabyć. Za wszelką pomoc bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca swej sukni - pomoc
Byłam już u krawcowej w dość renomowanym salonie, ale oni nie są w stanie jej odtworzyć jedynie na podstawie zdjęcia, nie znają materiałów, rodzaju podszewki... ogólnie nie ręczyli by za efekt końcowy Dlatego zależy mi by znaleźć salon firmowy. Za wszelką pomoc z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) szukajac swojej sukni odwiedziłam chyba ze sto salonów slubnych i musze powiedziec ze duzo jest sukienek tego typu co na zdjeciu. Skad jestes>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca swej sukni - pomocy
jestem z Łodzi chodzi mi konkretnie o ten model, nie o suknie podobne, bo jest ich bardzo dużo, wiem, bo sama już mam kilometry schodzone za nią. na tą natknęłam się przypadkiem, dlatego też nie wiem nawet skąd ono pochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem Ci w stanie doradzić , gdzie znajdziesz taką suknię. Ale trzymam kciuki, bo suknia faktycznie przepiękna. Gratuluję wyboru. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca swej sukni - pomocy
dziękuję zachorowałam na nią, jak tylko ją zobaczyłam, ale wiem, że jeśli nie znajdę jej do końca listopada to trudno wybiorę coś innego o podobnym fasonie :( Na szczęście jest w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnośnica
podnoszę, bo sama jestem zainteresowania kto ją szyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz daleko
widziałam w podobnym stylu ale nie pamiętam czy dokładnie takie same w salonie na jana pawła w wawie. daleko nie masz, więc możesz sie przejechać i jeśli nawet nie znajdziesz dokłanie tej samej to chociaż zobaczysz z jakiego materiału i jak jest wykonana suknia w tym stylu. ten salon jest chyba na nowolipiu, po lewej stronie w kienunku arkadii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałam ją
suknia jest wykonania z jedwabiu, ale można spokojnie zastąpić go szyfonem, ramiączka są połączeniem koronki z metalicznymi obręczami niestety suknia jest dostępna jedynie we Włoszech - Neapol - tam ją widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×