Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziarek7

wyrejestrowanie z urzedu bez umowy

Polecane posty

Jestem zarejestrowana w UP i pobieram zasilek dla bezrobotnych. Na poczatku miesiaca znalazlam prace ale szef powiedzial ze dopiero w polowie zglosil mnie do zus. Pracuje na umowe zlecenie i dopiero na koniec miesiaca mam ja dostac bo beda podliczone godziny.Teraz nie wiem czy mam to zglosic do UP czy czekac do momentu az dostane umowe. 1.10.09 mam isc sie podpisac.Co mam zrobic? Nie chcialabym placic kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
ORZECIEŻ jak pracujesz na umowę zlecenie to w umowie określa się wysokość wynagrodznia, np 7zł/godz, 3zł/szt czy jakoś tak i powinnaś ją dostać w dniu rozpoczecia pracy. A godz powinny byc zliczone na końcu m-ca i z tego wypłata. Jesteś zarejestrowana w PUP, pobierasz zasiłek. Powinnąs się wyrejestrować najpóźniej do 7 dni od daty umowy. Nie zrobiłaś tego więc kara pewnie będzie. Być może karzą Ci zwrócić tylko wartość zasiłku, za okres kiedy pracowałaś na umowe zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko chodzi o to ze nie mam jeszcze tej umowy bo dopiero na koniec miesiaca dostane wiec nie wiem kiedy mija 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TA0OJvrwdqAU8UpLCFXhxDVq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×