Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość didgeridoo23

uwaga !!! pacec w pochwie

Polecane posty

Gość didgeridoo23

mam pytanie naturaly formalnej na które sam mógłbym odpowiedzieć, ale napewno ktoś ma doświadczenie. Jestem z dziewczyną od kilku tygodni i stety albo niestety powiedziała mi że sex tak, ale dopiero po slubie... no dobrze ale do tego czasu możemy się bawić w inny sposób - to w dużym skrucie.... Moje pytanie brzmi czy kiedy chciałbym włożyć jej palec do pochwy to musze miec max. obcięte paznokcie tak żeby nie uszkodziś błony śluzowej no i czy tę drugą błone - dziewiczą też można poczuć albo naruszyć ? No i może jakiś środek nawilżajacy żeby tarcie zmiejszyć... prosze o kilka rad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwy.......
moja pierwsza i jedyna rada to ją rzuć !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty weź spierdalaj z tego związku. Seks po ślubie ? To jak kupować kota w worku :D. A paznokcie możesz obgryźć, bo inaczej wieśniacko będziesz wygladał 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didgeridoo12
związek na zasadzie ja tobie a ty mnie robie dobrze :) to że pytam o paznokcie wcale nie znaczy, że jestem niezadbany !!! chodzi mi czy przez przypadek można poranić błone śluzową paznokciem nawet krótko przyciętym na pierwszy rzut oka - prosze o wyrozymiałosc... PRZECIEŻ NIE PÓJDE MŁODSZEJ SIOSTRY ZAPYTAĆ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama z klasą
Jesteś z hipokrytką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwy.
dokładnie. pewnie już się bzykała na lewo i prawo a dla ciebie chce zrobić wrażenie porządnej, żebyś się męczył dla niej niewiadomo jak długo, po ślubie okaże totalnym niewypałem w łóżku a seks będzie uprawiała z tobą raz na 4 lata żebyś nie zorientował się że w rzeczywistości zapylił ją pan henio z kotłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×