Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelek0

WEEKEND!!!! GDZIE POJECHAĆ, SPA

Polecane posty

Gość gość
Jezeli nad morzem, to Unitral w Mielnie jest świetną sprawą. hotel 4 gwiazdki, jest po prostu cudowny. natomiast w spa mamy np. takie atrakcje jak termy w klimacie morza martwego. Dobre ceny, i , co dla nas bardzo wazne, jest masa atrakcji dla dzieci, czyli można się wybrać całą rodziną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haberkowa
Fajne spa to w hotelu Kopieniec w Murzasichle maja. Wszystko w tym spa jest bardzo nowoczesne i wysokiej klasy. Jest tam takze restauracja z ciekawym menu. Lubie tam jezdzic i mysle, ze kazdy kto planuje wypoczynek w gorach swietnie sie tam odnajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak spa nad morzem to Trzęsacz i Villa Hoff! Jest z czego wybierac jeśli chodzi o pakiety choć ja osobiście wolę konsultację i dopasowanie zabiegu do aktualnych potrzeb skóry. Nie mam czasu i chęci na codzień na jakieś maski itp więc w trakcie takiego wyjazdu muszę się regenerować w przyśpieszonym tempie :) Są szybkie efekty , a to jest dla mnie ważne. Poza tym uwielbiam tamtejszą kuchnię :) Polecam za każdym razem znajomym i po powrocie przyznają mi rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja już parę razy byłam w spa Unitral w Mielnie: http://www.unitral.pl/. Popatrzcie na ich stronkę, bo naprawdę mają fajne, ciekawe zabiegi i też różne pakiety się tam pojawiają. A poza tym widziałyście gdzieś termy w klimacie morza martwego? Bo ja tylko tam i polecam wam serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czystym sumieniem moge polecic Polanice, z rodzina mamy ulubiony hotel w tej miejscowosci ktory jest po renowacji. Standard wysoki, obsluga mila :) hotel Medical Sensus w swojej ofercie ma przerozne zabiegi umilajace czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie weekend w spa to jednak trochę za mało, żeby w pełni nacieszyć się dobrodziejstwami tych wszystkich zabiegów, ogólnym spokojem panującym w takim miejscu i odpocząć. No ale nie zawsze mozna sobie pozwolić na dłuższy urlop. Bardzo dobrze wspominam pobyt w uzdrowisku w Cieplicach i ich ofertę SPA. Kąpiele mineralne czy też kapsuła młodości. Fantastyczne doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam www.hotel-uroczysko.com.pl mają super oferty, warunki jeszcze lepsze, ja bardzo przyjemnie wspominam pobyt z rodziną, odprężyłam się, a dzięki zabiegom w SPA też zregenerowałam ciało i umysł, bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas już po pobycie w ośrodku wczasowym Imperiall w Sianożętach nie skuszą żadne wczasy zagraniczne. Standard noclegów i atrakcje jakie zapewnia obiekt dorównują najpopularniejszym kurortom zagranicznym. Wystarczy zobaczyć ofertę na stronie pod adresem www.imperiall.pl żeby się samemu przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzelanny. W tym hotelu odbyło się nasze wesele oraz właśnie ten hotel wybraliśmy na imprezę po chrzcinach naszej córki. Dlaczego? Hotel Gorzelanny w 100% spełniał nasze wymagania. Piękne otoczenie z cudownymi widokami- goście mieli gdzie się przejść. Duża, przepięknie udekorowana sala, pyszne jedzenie i świetny personel. Wszystko na "tip top", profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unitral w mielnie, przez wiele osób ceniony, ze mną inaczej nie jest. bardzo ich lubię. Do tego, dla mnie to okropnie ważna rzecz - spokojnie można się do nich wybrać z dziećmi, dla nich też sa atrakcje! Dla mnie to jak zbawienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z koleżankami znalazłyśmy super pensjonat na mazurach http:// folwarklekuk.pl. Mają w ofercie zabiegi SPA, a tego nam potrzeba w ramach relaksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarilkaL
My z mężem myślimy nad pojechaniem do Gródka nad Dunajcem, bo jest tam ślicznie, a ostatnio nawet znalazłam całkiem fajną kwaterę na Bookaparcie i coraz bardziej chcę tam spędzić weekend ;) A zależy mi przede wszystkim na jakimś miłym i spokojnym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malvinka_
Można też wybrać się do Szczecina. W tym hotelu jest spa http://hoteldana.pl/spa-i-atrakcje-w-hotelu-dana/ . W ofercie naprawdę sporo różnych zabiegów, do tego sauna sucha i parowa, sala fitness. Można porządnie wypocząć i zrelaksować się :) A przy okazji zadbać o wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w unitralu w mielnie byłą. I faktycznie, spa faktycznie bardzo, bardzo przyjemne. szkodz, że do mielna mam tak daleko, bo odwiedzalabym ich czesciej. Na plus, zdecydowanie, fakt, że mają wiele atrakcji dla dzieci, na wypad cała rodziną - jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ten unital muszę w końcu sprawdzić,wiele razy już słyszałam, ze fajne miejsce. Zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. To mnie akurat (jeszcze) nie dotyczy, ale termy w klimacie morza martwego brzmią super, w życiu w czymś takim nie byłam, czas to chyba nadrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do SPA w Krakowie jestem jak najbardziej za. Szczególnie, że teraz na majówkę wybraliśmy się z partnerem i nie żałujemy. Przenocowaliśmy w apartamencie w centrum Krakowa za niewielkie pieniądze - http://www.apartmentcracow.com/pl/. Aczkolwiek widze, że podobnie cenowo jest w Termach Maltańskich w Poznaniu - chociaż znajoma mówiła, że sporo ludzi tam jeździ, więc pewnie trzeba sie naczekać w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie koniecznie musi być spa. Są naprawdę fajne pensonanty, gdiześ w lesie, można pojechać, wypocząć, pobyć trochę na łonie natury. Dla mnie to czysta przyjemność. Tu polecam pojechać https://siedlisko-orlik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z koleżanką byłam w tym miejscu www.laola.pl na zdjęciach jakie umieścili ni widać do końca uroku tego miejsca. Po prostu zdecydowanie potrzeba je zwiedzić! Bardzo fajne zabiegi, tak swoja droga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jami89
Najlepszy miejsce na masaż w Warszawie to Samui Spa na Ochocie. Cudowne miejsce w fajnym orientalnym klimacie!!! Korzystam już półtora roku i złego słowa nie powiem. Masaż fantastyczny i fajne promocje. Mega relaks i mięśnie mniej spięte! POLECAM!!! (szczególnie balijski masaż).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnostwo ofert osrodkow spa z calego kraju na stronie "travelist". maja super oferty, ale forma to chyba last minute. ale obiekty przepiekne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bessaaa
Dużo zabawy dla dzieci jest w parku wodnym w Redzie, to jest ul. Morska, duży kompleks także łatwo trafić i zlokalizować. Z resztą każdy z miejscowych wie gdzie to jest, także zawsze można podpytać ludzi po drodze. Jechaliśmy tam od strony Trójmiasta niedawno. Rekiny są rzeczywiście blisko, ale wszystko bezpiecznie, nie są jakieś agresywne czy coś, po prostu sobie pływają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unitral moim zdaniem jest świetny :) Właśnie ze względu na to, ze cała rodzina może się tam wybrać. I zero problemów, bo każdy ma co robić, każdy bedzie zadowolony. No i ogólnie, dla kobit, jest tam iście ogromny wybór zabiegów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem warto wybrać Beauty First Spa w Warszawie to fajne miejsce, w którym zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowane i doświadczone osoby, o czym przekonałam się na własnej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davosss
Dobre warunki mają w Aparthotel Delta. Udało mi się wyrwać na początku maja z pracy na mały urlop z żoną i było okej. Komfortowy pokój, łazienka czysta, widok z okna na Tatry rewelacja, i też mieliśmy w apartamencie własny aneks kuchenny więc jak trzeba było coś sobie zrobić do jedzenia to nie było problemu. Zawsze to taniej czasami jednak samemu obiad zrobić, niż codziennie płacić w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Karpaczu nie znam, ale byłam w Świeradowie. Świetny nowy obiekt, drewniany dom z kilkoma luksusowymi pokojami. Śniadanie mega, po prostu odlot, w żadnym hotelu takich nie jadłam. Cena jest dość wysoka, ale widać, ze kierują się w stronę klienta premium. Zimowy domek, możesz rezerwować na ich stronie lub bookingu. Wszystko idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×