Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niby wiem.

problem z zamówieniem allegro- co robic

Polecane posty

Gość niby wiem.

zamowilam kilka produktow przez allegro u jednego dostawcy. jeden z produktów nie przyszedl do mnie. dostawca twierdzi ze umiescil go w paczce. ale go tam nie ma. czy moge cos zrobic by otrzymac ten produkt albo zwrot pieniedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojęcia ale skoro
to była paczka, to chyba musiał ją zważyć przed wysłaniem (dawno nic nie wysyłałam, więc nie pamietam). a to była jakaś ciężka rzecz? (bo gdyby była cieżka, to wtedy mogłaby się zmienić cena znaczka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby wiem.
to bylo klika rzeczy z produktow higienicznych i pare kremow. no i jednego kremu niema. niby tylko 12 zl kosztowal, ale dlaczwego mam placic za cos czego nie dostalam? przekaz byl przez kuriera. no i co teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojęcia ale skoro
kurczę, cena przesyłki była wiec pewnie standardowa :O Nie mam pojęcia co w tej sytuacji. Możesz molestować sprzedawcę, że naprawdę nie było tego kremu (nawet jakby kosztował złotówkę, to w końcu twoje pieniadze i nie wydajesz je na nic). A później wystawić negatywa/neutrala (tylko, zeby on się nie odwdzięczył i nie zrobił tego samego :O ). No i zostaje rada na przyszłość (przy okazji dla mnie, bo sama często kupuję po kilka rzeczy od jednego sprzedawcy) - otwierać przesyłkę przy listonoszu, albo kurierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy listonoszu nie da sie
jak sie otworzy to znaczy, ze sie przyjelo. Najpierw trzeba przyjac, podpisac i zaplacic (ewentualnie), a potem mozna sie rozporzadzac paczka. nawet jak sie stwierdzi jakies niescislosci to listonosz spowrotem tej paczki nie przyjmie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby wiem.
czyli nic nie mozna zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×