Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie na piątek

jacy faceci wam się podobają?

Polecane posty

Gość gość
wam babom to zaden nie pasuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przystojny, a jeszcze jak bogaty, ma samochód z******ty to priorytety sie oddalaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najlepiej ksiaze z bajki, bogaty, przystojny, i zeby latał za to jedyną kobieta bez pamięci. hahahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda ma swoje priorytety i sie nimi kieruje. Jak która woli auto i portfel to jej biznes, niech se laska ma. Ot to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a perawda jest taka ze kazda woli takiego co zareadny, ma cos tam w portfelu, ma auto, niz takiego co go na nic nie stac , bo mu sie nie chce isc do pracy, bo akurat jest praca , ale na drugim koncu miasta, wiec to za daleko dojezdzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny cream
mnie wnerwia to ze panny na mnie nie lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciii
mądry wrażliwy silny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ktoś by chciał żeby ideał kobiet był leniwy, zaniedbany, niski, brzydki i biedny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka_gość
hmmm to może po kolei: dla mnie sam wygląd nie jest najważniejszy, poza nim facet musi soba coś prezentowac ;) być zaradny w życiu i nie bujać w obłokach (no może trochę ;)... ciuchy i styl "normalne", nie jest to jakaś mega istotna sprawa, ważne żeby nie wyglądal jak bezdomny :D ogólnie z wyglądem tak samo, niech będzie równie zadbany co przystojny.... choć w sumie już mam takiego faceta, więc to można powiedzieć w czasie teraźniejszym że jest :) ale też musiałam nad nim troche "popracować" zeby się prezentował odpowiednio :D bo mu się biednemu wydawało, że my lubimy takich pseudo-zaniedbanych macho ;) niestety wyprowadzilam go z błędu a jeden z pierwszych prezentów jaki dostał to był cały zestaw do golenia łącznie z maszynką philipsa a do tego później cały weekend w sklepach z ciuchami żeby go ubrac jak człowieka ;) więc teraz już jest tak jak powinno być od początku...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×