Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie na piątek

jacy faceci wam się podobają?

Polecane posty

Gość pytanie na piątek

jaki wygląd , jakie cechy, jaki ubiór ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurna no
Qwa po raz kolejny wdałem się wrobić w tego menela :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląd - czysty i schludny, absolutnie nie mięśniak cechy - uczciwy !!! honorowy ubiór - czysty i schludny, klasyka i elegancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka w grilu
madrzy, wiedzacy czego chca, majacy poczucie humoru, kulture osobista, takt, dbajacy o higiene , swoje zdrowie[ ale bez przesady!], majacy swoje hobby...etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studenta23
Przystojny!! ambitny, obrotny, inteligentny, wysportowany, czuły w łóżku niewyżyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surrealistka
Facet z zasadami. Z polotem i wyobraznią, ktory nie boi się wyzwań. Partner, ktory ma swoje pasje i pozwala je mieć kobiecie. Inteligentny rowniez emocjonalnie. Mezczyzna, ktory ma dosc siły ,współczucia i hartu ducha by kroczyc razem ze mną. Jednym słowem osobowośc... Ten, który pragnie mnożyć radości przez dwa, a dzielić smutki na dwoje. Przedewszystkim - mężczyzna, a nie chłopiec w krótkich spodniach. Taki, który potrafi mówić czynami, a nie słowami. Dla którego trudy życia to wyzwanie, a nie kamień, o który mógłby się potknąć. Ten, który wie, a nie któremu się wydaje. dawno juz to wymyslilam i ciagle sie tego trzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi wystarczy by
był posłuszny, nie wpieprzał się tam gdzie go nie pytają, sprzątał po sobie i mnie pożadał. Mój oprócz sprzątania po sobie ma preferowane cechy. Fajnie\się z takim żyje, bo mozna robic co sie chce, a on i tak jest wierny jak pies i posłuszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumpa średniej wielkosci
ja chciałam, coś napisać, ale przeczytałam to co napisała surrealistka i chcę ją poprosić, że jak znajdzie takiego to niech go sklonuje i odda dla rumpy sredniej wielkości. no i jeszcze dodam nieśmiało, żeby tak jeszcze ładny tyłek miał, a nie jakiś taki przykurcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec_alfa_100
Przeczytaj odpowiedzi... zrob ich odbicie lustrzane i masz odp. kobiety to takie zmyślne istoty ze rozum mówi im jedno, serce drugie a dupa trzecie i przeważnie dupa i serce wygrywa czyli wygra typowy samiec alfa ;) czytaj arogancki, pewny siebie, przebojowy, facet a nie jakiś flak, zakompleksiony, cichy i nieśmiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surrealistka
Z doswiadczenia wiem, ze jesli sie kocha to facet wpasowuje sie w ideał, ale na jakies 2 tyg gora...pozniej magia mija i.. koles nagle ma glupkowaty smiech, brzydkie nawyki zostawiania otwartej klapy od kibla.. mowienia z pelnymi ustami. I bańka pęka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atb786
Szukasz mężczyzny swego życia? Skorzystaj z darmowej pomocy międzynarodowego biura matrymonialnego: http://julie.pl/panie Dołącz do grona kobiet, które już znalazły miłość i cieszą się wspaniałym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląd: zielone/ew.niebieskie/szare oczy , ciemne włosy, wysoki, może być chudy byle nie umięśniony, Cechy charakteru : inteligentny, bystry, dowcipny, wierny, troskliwy, ciepły, posiadający jakąś pasję itd. Strój: Normalny byle nie ubrany w jakieś wielkie bluzy z kapturem albo jakby szedł na czarną msze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi mieć włosy na głowie, najlepiej ciemne. I żeby kiedyś się tak pięknie zestarzał jak ten facet z którym Gabi z "Gotowych na wszystko" się hajtnęła po Carlosie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) Z charakteru- podstawy! - musi być zaradny, nie bogaty ale tak żeby zarobił na jako takie życie rodziny 2500 wystarczy :) ja tez moge przecież pracować - musi kochać dzieci, rodzinny - bogobojny, żeby chodził ze mną do kościoła itd - wierny Takich cech jest więcej ale akurat te wymagam. Inne wady zaakceptuję. 2) Umiejętności: - dobrze by było jakby umiał tańczyć, przynajmniej lubiał :) - dobry w łóżku, oo tak to jest też ważne, żeby umiał mnie pożądnie zaspokoić 3) Wygląd: Ideał to: 185cm wzrostu, do 90kg, dość umieśniony, wlosy krótkie czarne, karnacja raczej jasna, oczy czyte, ciemne niebieskie, wyrazisty kolor prłnych ust, twardy tyłek, do pracy elegancko ubrany, w domu, do kina, na spacer itd koszulka z krótkim rękawem, ewentualnie polo, dżinsy, czasami sportowe a czasami stylowe buty Ale na ulicach jest bardzo dużo przystojnych blondynów, brunetów, czarnych, z niebieskimi, szarymi, zielonymi, bronzowymi oczami, chudych, grubych itd. To nie ma znaczenia, ktoś kto nas olśnienia może być daleki od ideału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarne , geste ladne wlosy, uwielbiam wlosy geste, lekko przy kosci, nie chudy, brzydza mnie chudzi, taki do 185cm. najlepiej jeszcze natruralny zeby był, bez meskich udziwnien. zadnych kosmetyczek, depilacji klaty itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprzeciętnie inteligentni- to strasznie sexy :) I tacy, którzy się nie mieszczą w rurki. Reszta kryteriów niepotrzebna, bo jeśli spełniają te dwa to znaczy, że jest bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo dokladnie z ta inteligencja i rurkamI! i jeszcze kilkudniowy zarost, zeby byl meski, nie golil klaty itp :P wyraznie zarysowana szczeka, kolor oczu wlosow te inne p*****ly sa mi obojetne. No i jeszcze ten blysk w oku, musi miec to cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz ja :) lubię wysokich, barczystych facetów. Mile widziane wyraźne rysy twarzy, ciemna oprawa oczu, spory nos (ale nie taki ziemniaczek :P). Długie włosy, zarost,ewentualnie tatuaże. Z wyglądu lubię u panów częściowo rozpięte, luźne, ciemne koszule, ale za nic nie mogę namówić na to swojego :P Poza tym zwyczajnie i może jakieś skóry ;) Wygląd z głowy, to teraz charakter. Poczucie humoru podobne do mojego, bezpośredniość, otwartość,wierność, MUSI kochać zwierzęta i mieć dystans do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy żeby był przeciwieństwem Macieja B. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze normalne ubranie, nie zadne pikolaki na wysdoki połysk, albo z sierści konia. zadnych szelek wiszacych na tyłku, ze niby tak modnie, dzinsy, koszula, ewentualnie bluza, spodnie garniturowe koszula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem zakompleksiene flaki sa bardzo normaklnymi facetami , którezy naprawde znacza wiecej niz przebojowi , atrakcyjni , z małym poszanowaniem kobiet i zero priorytetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny cream
ja sie nie podobam nikomu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba wolę złoty środek, ani taki rozgotowanych flaków, ani cwaniaczka bez szacunku do innych bym nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna z kobiet pewnie by nie chciała ani cwanego, ani flaczkowego. Ale w koncu i tak czyms sie kieruja . wola cwanego , ale przystojnego, od tego flakowatego ale przecietnego... mimo , iz facet jest dobry, spokojny, fajny itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×