Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość next studia

najgorszy i najlepszy kierunek studiów jaki jest?

Polecane posty

Gość co teo jest to IT
co to jest za kierunek IT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy jesteście tłuki
Information Technology( w polsce popularnie mówi się informatyka)ale z was tępe barany ja pierdole aż leżę pod biurkiem i sie tarzam ze śmiechu a może się nie potrzebnie marwtię żadna z was konkurencja na rynku pracy hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sądzicie o
Stosunkach Międzynarodowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mars napada
a studia ufologia? zawsze mnie interesowały zjawiska paramoralne? ET, obcy, alieny i takie tam. co można robić po takich studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być ufolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemdlałem jak to przeczytałem
wstyd nie wiedzieć dzieci NEO ja pierdole faktycznie dalej (laski dają dupy w galeriach za spodnie i szukają sponsora jak się stanę pełnoletnie)sie nie uczcie niech poziom w szkołach spada, na matematyce nie uczą już trygonometri i algebry....nie ma codziennie zadań domowych i nie pyta się za często przy tablicy Kraj baranów ciemnych takimi obywatelami rządzi się najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz za co żyć
to czemu nie każdy chciałby chodzić na hobbistyczne studia i nieźle żyć(jak jesteś ustawiony do końca życia dobry pomysł;)) mars napada a studia ufologia? zawsze mnie interesowały zjawiska paramoralne? ET, obcy, alieny i takie tam. co można robić po takich studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineskaka
[zgłoś do usunięcia] kolejny debilny kierunek a co sądzicie o Stosunkach Międzynarodowych? dla matołow co spali na lekcjach A ty co studiowales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalista programista
IT Inżynieria oprogramowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nie ma beznadziejnie złych kierunków (no dobra, może filozofia...) czy absolutnie świetnych :p Ma znaczenie wszystko: uczelnia, własny zapał i ambicje. Przecież są dobre miejsca pracy dla np filologów i najlepsi je zajmą. Tylko co z ogromną resztą...? Trzeba mieć pomysł na siebie i uczyć się więcej niż wymagają, rozszerzać horyzonty i możliwości bądź wybrać przyszłościową specjalizację. Co do studiów humanistycznych, to chyba najlepiej uzupełnić kwalifikacje drugim kierunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persymona racje ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie
o anglistyce i kierunkach rozwijających znajomosci języka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielski dobry jest ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarata sgasjhbcdska
wózglowie najlepszy pod wzg zarabiania -architektura i prawo z aplikacją najgorsze --marketing i zarządzanie --> rzygam już niemi, pouczą sie i szukają gdzie być dyrektorem , uxczą sie rządzenia luxmi a porządzić sobie mogą swoją kupą którą zrobią do kibla Sam sobie możesz rządzić swoim gównem. Zarządzanie to nie kierunek przygotowujący do dyrektorstwa :o Usłyszało dziecko nazwę kierunku i dopisało sobie tyle na ile pozwala mu jego mały móżdżek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pieprzycie:o Wymieniacie śpiewająco najlepsze i najgorsze kierunki:o Nie ma czegoś takiego! Niech każdy studiuje to, co lubi, czym się interesuje. Nie dla każdego budownictwo jest kierunkiem z przyszłością, a pedagogika dziadostwem:o Jeśli tylko sami nie studiujecie pedagogiki czy budownictwa - skąd możecie wiedzieć jakie te kierunki są naprawdę? łatwe czy ciężkie? Trochę samokrytyki:o Nie jesteście ekspertami w kwestii kierunków studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zastosujcie złoty środek ;) jak chcecie iść na studia wskazany jest kompromis co lubicie po części oraz po czym jest pewna praca;) wiadomo ciężko żeby było idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo hailie
a możemy sobie pogadac za kilka rat jak pokończymy wszyscy te "do dupy kierunki z tym którzy pokończą te przyszłościowe studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haile po częsci się zgadzam z tobą nie jest ekspertem osoba idąca do liceum czy technikum;)to napewno albo świerzo upieczony maturzysta tyle ode mnie pozdr pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarata sgasjhbcdska
A to ciekawe, bo ja jakoś nie widzę konieczności robienia drugiego kierunku. Po tym mogę robić to co chcę i w czym jestem dobra (i akurat nie ma to związku z zarządzaniem ludźmi, wolny zawód). Co prawda mogłabym iść i na psychologię, ale nie widzę konieczności - zakres zajęć z tej dziedziny na mojej specjalności wystarczy (i da nawet to czego psychologia mi nie dałaby) a drugi papier to mi się przyda najwyżej za ozdobę. Dodatkowo dobre postawy teoretyczne do założenia własnej działalności i jej prowadzenia - to nie to co praktyka, ale tej na żadnych studiach nie zdobędziesz a i lepsze niż 2dniowy kurs w Pcimiu dolnym i mam do kogo się zwrócić o pomoc - fachową i bezpłatną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zamierzasz założyć własną firmę, to ok, ale można to zrobić po kursie ;) Zresztą, każdy prawie kierunek coś tam daje, ale w przypadku łysego zarządzania możliwości są niewielkie (moim zdaniem). Jak masz pomysł na siebie i swoją karierę, to spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo? W życiu! Tylko kilka procent absolwentów zdaje egzamin na aplikacje. Reszta swoim dyplomem może tyłek podcierać, więc wg mnie nie warto. Nie należy generalizować - te kierunki są dobre, te nie... Nie na tym rzecz polega. Teoretycznie po każdym kierunku jest jakaś praca, jakieś perspektywy. Ale jeśli nie mamy znajomości i szczęścia, to możemy nie liczyć nawet na dobry staż po niby perspektywicznej medycynie. Studia swoją drogą, lecz najbardziej opłaca się rozwijać... znajomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarata sgasjhbcdska
Napisałam, że można - ale założenie firmy to hop siup za przeproszeniem. Rozbija się o to co potem...Rozpiętość zajęć (które notabene niekoniecznie są "pod tematykę własnej firmy") daje mi wiedzę, narzędzia, metody i rozwiązania, które owszem - możesz robić intuicyjnie i na ślepo ale lepiej z mapą...i krótki kurs a 5 lat (dzienne) to chyba nie to samo? Bo poza podręcznikiem jest wiele dyskusji, rozmów, wymiany doświadczeń (moi wykładowcy nie siedzą tylko na uczelni a i realizują się zawodowo). To pomaga, po prostu. Jest takim ekstra bonusem jak ktoś chce być "na swoim". Pomysł mam - ale czy to pomysł? Do tego przygotowuje mnie moja specjalność i ni w ząb rządzić nie będę (zdecydowanie ma charakter psychologiczny) a i pieniądze nie są z tego złe. A sama praca? Cholernie przyjemna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarata sgasjhbcdska
Poza tym. Ile razy w życiu zmienia się pracę? I jakoś do przekwalifikowania się nie trzeba robić co chwilę nowych studiów...Już nie mówię o tym ile osób pracuje w wyuczonym zawodzie :o Zarządzanie (podkreślam: to nie rządzenie) daje Ci fajną bazę na naprawdę wiele zawodów, tras rozwoju zawodowego. I przyda się nie jeden raz, podczas gdy wiele innych kierunków przygotowuje do dość ograniczonej ścieżki zawodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×