Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość next studia

najgorszy i najlepszy kierunek studiów jaki jest?

Polecane posty

Gość Monika232323
Nie ma czegoś takiego jak najlepszy i najgorszy kierunek. Każdy jest dobry jeśli dobrze się czujesz w danej dziedzinie i jesteś w tym dobry. Ja jestem za tym żeby poświęcić chwilę i zrobić test predyspozycji zawodowych. Ja zrobiłam i sprawdziło się, a szczerze mówiąc przed testem miałam mieszane uczucia. Warto https://www.kierunekrozwoju.pl/ Zaspokojenie własnej ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam architekturę (już lepiej budownictwo i to też po kursach dodatkowych) !!! Nie wiem skąd ten mit, że takie krocie zarabia się po tych studiach.... Jedynie opłaca się jak ma sie kasę na założenie własnego biura, której przeważnie młodzi ludzie nie mają...inaczej tyrasz po nocach i robisz projekty z psi grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy to taki który fascynuje i ma się w tej dziedzinie uzdolnienia. Praca to nie tylko kasa, a w każdym zawodzie są lepsi i gorsi fachowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale najbardziej opłacalne jeśli chodzi o czyste finanse jest chyba medycyna. Poza tym prawnicy po aplikacji też nie mają źle pod warunkiem, że zdobyli renome. Najmniej opłacalne są politologia, socjologia, pedagogika, europeistyka. Ale tak jak pisałam jeśli ktoś nawet zostanie lekarzem, ale kiepskim to może biedny nie będzie ale fortuny nie zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wetrynaria? dobre sobie. 1/3 absolwentow bedzie sie musiala przeranzowić w ciągu 10lat. albo wyjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy - medycyna. Najgorszy - Kultury mediów (miałem znajoma co to studiowała, nie wiem kto to w ogóle wymyślił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×