Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Gość to ja i tylko caly czas ja
mam pytanie...bo mam problem. JAkbyscie musieli wyslac iles tam cv to robilibyscie to rano wstajac wczesniej niz zwykle przed praca czy "na zmeczonego"przed snem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel masz racje, jestem we wspanialym nastroju:) pedow bambusa jakos nie lubie...czesto robie chinczyka ale zawsze jak je kroje to mi one smierdza obszczanym menelem:D Royal postaram sie tego bambucha jakos odchowac,ale ani ja ani moj ksiaze nie mamy reki do kwiatkow pojedynczy bambuch to zdrowie, chyba 3 to szczescie w milosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja i tylko caly czas ja>>>>wybieram zawsze trudniejsza droge bo jest bardziej owocna i ciekawsza .....WIECZOREM BEDAC ZMECZONYM .... kto wie moze jutro juz bedziesz zbierac tego owoce .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja i tylko caly czas ja
ale mozna tez wstac o swicie i wysylac, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabelek taki mam wlasnie plan he he jak tylko bedziemy znowu w Ikei a wogole to niezle agenty jestesmy,wyszlismy dzis z Ikei z torba pelna roznych pierdol i popierdolek (ksiaze chyba pierwszy raz w zyciu kupil sobie kapcie bo tak sie cieszyl...) ale zeby kupic syfon by w koncu po roku zamontowac zlew w kuchni to juz nikt nie pamietal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh a kto by sobie taka pierdola zawracal glowe skoro bamus i nowe kapcie :D ......wiesz co Artefakt ? fajowo sie ciebie czyta :)....zycze ci by bylo tak jak najczesciej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Kabel z calego serca,sama sobie tego zycze:) Royal racja,Ikea jest super. teraz na promocji sa fajne zółte krzesla.chcielismy wziac kilka na balkon ale sie rozmyslilismy bo bylismy autobusem i ciezko by bylo je wiezc przez cale miasto. kurcze, a teraz załuje ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xymena>>wstalem od stolu ...na zielonym plotnie odkryta talia kart....nie podniose ich wiecej...ja ciebie nie oceniam, nie mam kwalifikacji to twoja dzialka .... pisz jesli chcesz .... ale na mnie juz nie licz.... kafe to czesc mojej rozrywki ....nie chce marnowac czasu rozgrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal>> nie jest zle :) ...zostawisz najwyzej kompa wlaczonego na dluzej ...te testy nie sa dokladne :)...jesli sparwdzisz za 10 min wynik bedzie inny jesli juz nie jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! pozwólcie że się wproszę.. już miałam iść spać, ale przypomniałam sobie, ze przecież jutro wolne..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dziś robiliście??:) dokończyłam dziś książkę, którą zaczełam czytać w maju..:D i ta książka to kolejny dowód że nie warto mieć chlopaka, czy dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah my tez niedlugo z pudlami wyjdziemy,trzeba szafki do >salonu> kupic,w koncu ten remont kiedys musi sie skonczyc matko! czy u was tez taaaaaaaaaaak zimno? wyszlam na balkon pranie powiesic i doslownie do kosci mnie zmrozilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2>> no ja np mialem ciekawy dzien w pracy ...teraz tez jest ciekawie :) siedze z wami :) na ten temat heh poczytaj Artefakta :) cala w skowronkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze się Artefakt Twoim szczęściem:D a mnie dziwi to, że mężczyzna, oznacza faceta, a kończy się na a..:-o więc : ta mężczyzna, nie ten...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×