Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

własnie przyzedł pan Rysio, ma u mnie już 2 plusy. po pierwsze przyprowadził go mój wujek, a po drugie ma super sprzęt:D takie gogle jakieś co sie swiecą w ciemności, zazdroszcze-zrobiłabym w nich furore na imprezie steampunkowej he he Kabuś przygotuj sie na długiego maila, jestem strasznie ciekawa co bedziesz myślał na ten temat.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh pan Rysio :D ,dwa plusy :D ....jak nie zrobi swiatla dostanie trzeci a z trzy dostaje sie smary :D bede przygotowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ :) magnolia ja to lecze sie herbatką z % jak mnie cos bierze :p ale tobie nie polecam :) nie ma rady trzeba leżeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt_Diabła ważne,ze prad juz dochodzi i masz dostęp do netu :) Życie jest zaskakujace ...ale mnie nie zaskakuje :( dobra nie bedę przynudzać od dzis mysle pozytywnie tzn postaram się :) Miłego dnia 🖐️ Czy ja dobrze widzę Kabel napisał do zobaczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wam!! dziekuje Kabelku za maila, jest piekny...hmmm i dowiedziałam się o Tobie czegoś nowego...aż dziw w sumei ze do tej pory nie poruszyliśmy tego tematu...ale wszystko w mailu:) dziś u mnie duża imprezka rodzinna:) Magni wybacz kochana ze nie zrobiłam tego co obiecałam ale wczoraj miałam na prawde niezły zapieprz, nadrobie zaległosci w wolnej chwili również życze miłego dnia, Tobie w szczególności Kabi:* PS. wydaje mi sie czy gdzies nam wcieło kilka stron???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie czytaj obsrana pomaranczo cześć baz, mam do Ciebie pare pytanek ale to jak sie na czatu spotkamy ok? zielen sama wybrałam:) facet mi zrobił siupryze i ślicznie pomalował jak na wyjeździe sie bawiłam:) uwielbiam ten kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt_Diabła widzę,że pozytywnie ;) pewnie,że ktoś zakupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku mój naj kolor to też zielony :) kiedyś pomaluję wszystko na zielono tylko ja bardziej pastele wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
won śmiecie, mozecie pomarzyć o takim "ryju"jak mam buahahaha fajna, jeszcze fajniej wyglada od drugiej strony bo zajzajerowe żółto pomarańczowe kafelki:D uwielbiam kolory!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiście masz kolorowe mieszkanko :) żółty z pomarańczą przyznaje ja bym nie połączyła ze sobą i jeszcze co uwielbiam drewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naleśnik rozdeptany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby nie sa gupie
graj tylko, zeby wam podniesc ego cielaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudzita sie to mam
nie przeginaj juz, tak mi sie napisalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D heheh a moze wrto bylo by poszukac glebszego sensu w tym co ci sie napisalo ? :D dobra ! nie przeginam ;) moglbym odkryc prawde :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×