Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilunia123

zerowe libido pomocy!!!!

Polecane posty

Gość lilunia123

witam! mam pewien problem. jestem z moim partnerem 4 lata od jakis 2 lat zaczelo mi zanikac libido lecz teraz całkowicie zanikło. mamy wspaniała corke lecz nasz zwiazek jest w rozsypce nie uprawiamy wogole seksu. to napewno nie przez tabletki antykoncepcyjne poniewaz jeszcze nie zaczelam ich brac. nie wiem co mam robic nie chce sie zmuszac. prosze o jakies podpowiedzi brałam tabletki na zwiekszenie libido ale nic nie podzialaly POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozesz napisac od kiedy tak sie dzieje? Od porodu, czy może stres,przemeczenie..Chciałabym Ci pomóc ale musze wiedziec wiecej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś od dwóch lat ma problem z libidem to powinien jak najszybciej udac się do seksuologa, psychologa albo nawet lekarza pierwszego kontaktu. Taki stan nie jest najzdrowszy. Trzeba poszukać przyczyny i ją wyeliminować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ale leczenie nie jest takie proste a sama wiesz jak działa u nas sluzba zdrowia:-( Musi sama poszukać przyczyny takiej sytuacji..zazwyczaj jest to stres przed kolejną ciązą,przemęczenie..znudzenie lub po prostu brak witamin , zła dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Larwka,u autorki nie trwa to dwa miesiące, ale dwa lata!!! jasne niech stara się pomóc sobie "domowymi"sposobami, dietą i syropem z malin czy tam relaksującą muzyką w sypiali, ale to może nie wystarczyć. Sama korzystam z pomocy psychiatry z NFZ i jestem bardzo zadowolona. Moje zycie jest lepsze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilunia123
larwka wogole nie mam ochoty od jakiegos roku a dziecko ma 8 miesiecy przed ciaza mialam ale bardzo rzadko raz na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie ciesze:-) Autorka niech cos wiecej napisze i fakt może specjalista coś pomoże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilunia123
poszla bym do seksuologa ale to jest stasznie drogie juz probowalam tabletek na zwiekszenie libido ale to pic na wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jesteś przemeczona to raz..malutkie dzieciątko,dużo zajęc, brak czasu na relax..wiadomo że mniej czułości sobie okazujecie.. Zacznij jeśc wiecej warzyw, postaraj sie zagospodarować kilka chwil dla siebie..czas tzw dla urody i dla Was ;-)Zacznij ćwiczyć mięśnie kegla..polecam kulki gejszy..może erotyki ogladaj..wiem że to dziwnie brzmi ale zablokowałas sie i przede wszystkim coś z tym musisz zrobić.Możliwe że podświadomie boisz sie kolejnej ciąży?\ Dziewczyno sex jest taki piękny, wiec szkodażycia na smuteczki🌻do rozkoszy namawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilunia123
jak dojdzie do zblizenia to jest cudownie wspaniale ale ja mam tylko ochote jak sie poklucimy i jak wyjezdza do matki wtedy mam ochote ale tylko 1 wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A często sie przytulacie...? Takie drobne czułości..możliwe że po prostu zapominasz jak może być pięknie i przyjemnie..a apetyt rosnie w miare jedzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilunia123
larwka ja chce sie przytulac calowac ale on nie chce nie dzwie mu sie ostatno powiedzial ze jego uczucie do mnie zzanika nie wiem co mam robic kocham go i chyba pozostaje mi tylko zmuszanie sie do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilunia123
wiecie co nie znam tego forum ale nie wiem o co chodzi posty ktore zostaly napisane nie zostaly napisane prze ze mnie o kabaczku i o tym ze nie wiem jak zaszlam w ciaze bo uprawialam tylko seks oralny. ktos sobie jaja robi czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli pojawia się post nie napisany przez cienie a podpisany twoim loginem, tzn. że ktoś się pod ciebie podszywa. Na tym forum podszywanie się jest popularnym sportem i rozrywką. Proponuję żebyś zaczęła wykonywać ćwiczenia siłowe. To podniesie ci poziom testosteronu we krwi i popęd seksualny powinien ci wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie podszyfkami..zaczernij nick i po problemie:-) Z tego co napisałas to przechodzicie kryzys..czas odświerzyc miłośc..zmnień fryzurke, kup extra ciuszki na noc i do dzieła..Jakąś niespodzianke przygotuj swojemu..np bita smietana i zlizuj powoli..Twój bedzie zachwycony..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilunia123
sproboje tych kulek zapisalam sie z siostra na fitness moze cos to pomoze OBY ale dziekuje wszystkim za rady. mam jeszcze jedno pytanie co sadzicie o tabletkach na zwiekszenie libido moze ktoras z was je brala ? działaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa chwyty reklamowe żeby kobieta uwierzyła w moc tabletek nie ma farmaceutyków na zwiększenie libido Po prostu kobieta nie jest facetem i żeby miała ochotę na seks i wielkie potrzeby seksualne musi sama uruchomić fantazje ,pozbyć się moralnych zasad w stylu seks jest bebee.Mieć odpowiedniego partnera,który ją jara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolopopa
problem jest w twojej głowie, więc tabletki na pewno nie pomogą. Poza tym dla kobiet nie ma odpowiednika wiagry. Zamiast lepiej sprawdzą się ćwiczenia i zdrowa dieta. Jesteś w związku w którym na początku były pioruny jak szliście do łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolopopa
mnie się wydaje, że ciągle taki sam seks i ciągle w domu brzydnie. Może potrzeba wam jakichś dodatkowych bodźców typu wypady na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilunia123
na poczatku naszego zwiazku bylo cudownie codzienny seks po 5 godzin a potem po malu po malu odchodzila mi ochota a teraz nie mam jej cale co do takiego samego seksu to my to robilismy raz na dzialce raz na strychy raz w krzaczkach jak wracalismy z imprezy w domu to byla rzadkość nie pisze tego poto zeby sie chwalic ale jestem w tym naprawde dobra bo potrafie byc czula namietna ale uwielbiam tez ostry seks z klapsami podduszaniem nie ma dla mnie w seksie zadnych bram i rzeczy ktorych bym nie zrobila dlatego sie dziwie co sie stalo z tym moim libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może trochę odmiany wam brakuję i takiego dreszczyku emocji co dawniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ty to robiłaś nie z potrzeb seksualnych a z potrzeby zaspokojenia ciekawości i w końcu ciekawość zaspokoiłaś i libido zero. Przestań się martwić małym libido a zacznij sobie fantazjować erotycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilunia123
robilam to bo chcialam bo mialam na to ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś sie musiało między wami więc zmienić... tylko ty możesz dojść do tego co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilunia123
gadalismy o tym wczoraj i on uaza ze jak sie zmusze to z korzyścią dla mnie i moze ma racje nie chce go stracic a jak tak dalej pojdzie to mnie zostawi albo zacznie zdradzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jaki wyrozumiały partner... zmuś się .... wiesz raczej dopieść swoje zmysły, zadbaj o siebie, samo z czasem przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilunia123
jest wyrozumiały meczy sie ze mna juz tak 2 lata i jeszcze mnie nie zdaradzil i nawet o tym nie mysli powiedial ze jezeli nie mam ochoty to nie musze z nim sypiac ale juz nie moge zniesc tego ze chodzi smutny i chowa sie po katach i robi sobie dobrze bo juz ytrzymac nie moze ja sie dziie ze nadal go podniecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilunia123
niestety zostawil mnie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×