Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie seriale

jakie seriale oglądacie???

Polecane posty

Gość gość
aj sie wkręciłam i po lekcjach oglądam serial Szkoła, leci na tvn po 15nastej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agneszaaa16
Też oglądam ten serial. Bardzo fajny, bo opowiada historie, które mogą przydarzyć się każdemu nastolatkowi. A takie sytuacje jak w serialu mogą się zdarzyć w każdej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena227
Zaczęłam oglądać "naznaczonego" bo chłopak pobrał odcinki z http://filefox.pl/ i mamy co wieczorami puszczać :) nawet podoba mi się, a nie przypuszczałam. A tak poza tym to oglądałam w tv "o mnie się nie martw" i zakochałam się w tym prawniku hehehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenobia
Stanowczo wiekszośc seriali jest na jedno kopyto ostatnio. Ja teraz czekam na nowy serial na TvPuls „Tajemnice Medyczne” . Pierwszy, premierowy odcinek będzie 29go lutego o 119.00 i będzie leciał codziennie od poniedziałku do piątku ;) To zapowiada się czymś innym i ciekawym jak pacjęci maja miec tajemnice, a lekarze mają je rozwiązać, zeby ratować im zdrowie lub życie :) UTEGOhttp://tvpuls.pl/aktualnosci/premiera-nowego-serialu-tajemnice-medyczne-juz-29-lutego-w-tv-puls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Californication 2. Big Bang Theory 3. Dwóch i pół 4. Sherlock 5. Elementary 6. Simpsonowie 7. Family Guy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
COLONY THE WALIKNG DEAD THE 100 CHIRURDZY światowa czołwka najlepszych i najpopularniejsyc POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Klan i Pierwszą Miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×