Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie seriale

jakie seriale oglądacie???

Polecane posty

Gość no chyba najprzystojniejszy ta
m to ten co worenusa gra...ale ogolnie film dobry nie ma sie czego czepiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dawno byłam na tej stronie hehe :] Zazwyczaj jak obejrzę jakiś ciekawy film to wchodze na filmweba, zobaczyć co tam piszą. A mi się jeszcze Niobe bardzo podoba, uważam, że jest piękna, Irene też jest ładna, ale nie aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niobe byla piekna to fakt.ale
wiesz chyba ze juz nie zyje.podobno w dalszych czesciach Rzymu Vorenusa juz nie bedzie.tylko nie pamietam od kiedy.tak gdzies wyczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe tez przezyje aczkolwiek
bedzie mi go brakowalo i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje jeszcze oglądanie starych odcinków: http://www.youtube.com/user/zjednocz#p/u http://www.youtube.com/user/piropiotr#p/u :] ja już oglądnęłam każdy 2razy :] A Worenus jest super i w ogóle podniecajacy, ale trochę chyba za ciężko mu przychodzi okazywanie uczuć, więc mógłby być z nim problem na co dzieć ;] Ale to nie moje zmartwienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roisssin
ja tam oglądam polsatowskie seriale na ipla - najbardziej lubię "Pierwszą miłość" ale fajny jest też "Dr Dziwago" - można się pośmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexter chirurdzy gotowe na wszystsko wzór plotkara slowo na l herosi dr house rosewell w kręgu tajemnic sex w wielkim mieście californiacation satisfaction moonlight ... i to by było ba tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv
A oglądacie FlashForward? Bo mi sie bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje LeśnySłodziaczek
fajny on jest...i rzeczywiscie mozna o nim to co piszesz powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopppp
Jak oglądam serial to mózg mi się nie rusza. Wyjątkiem były takie seriale jak: Alternatywy, Zmiennicy, Modrzejewska, Czas honoru. Serial powinnien być nie za długi coś mieć do czynienia z historią. Były też inne seriale kiedyś np. Północ południe . Czy są jeszcze seriale po których coą się dowiadujemy mądrego? Np. jakiś serial coś w życiorysie kogoś tam. Ja nie chcę oglądać debilnych seriali o ufo, albo o tym że ktoś komuś poderżnął podgardle albo że ktoś ucieka z więzienia i uciec nie może. Jestem skazana na nie oglądanie filmów. Po drugie drażnią mnie seriale, gdzie grają kobiety i mężczyźni o urodzie arabskiej, ze śniadą cerą - w tym kobiety to farbowane blondynki. My jesteśmy biali i mamy bardzo jasną cerę i o takich też ludziach chcemy oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tevionkaa
One Tree Hill Dexter Lost Dr House M jak miłość (oglądałam jeszcze The O.C i Veronica Mars, ale się skonczyły :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie seriale
o moj stary topik jeszcze zyje:) a ostatnio bardzo polubilam "rodzine zastepcza plus",ogladam powtorki na polsacie,szkoda tylko ze nie gra Kownacka.. wiecie moze skad mozna sciagnac dr Housa 6sezon z polskimi napisami? na torrentach nie moge znalezc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam Ally MacBeal Szpital na peryferiach Autostradę do nieba Batmana Kości Boston Public Brzydulę Betty Columbo Chirurgów Criminal Minds Czarodziejki Czas honoru Czego się boją faceci Dempseu& Makepease na tropie Daxter Detektyw Monk Dollhouse Dom nad rozlewiskiem Dom Saddama Doręczyciel Dowody zbrodni Drużyna A Eastwick Flash Forward Friends Fringe Gotowe na wszystko Herkules Hung Jedenasta godzina Jericho Magnum Majka Merlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanula
Oczywiście Dr House, lubię też Pitbula, CSI, a teraz jeszcze szykuję się na nowy serial dokumentalny w zone reality o takich kobietach jak Erin Brokovich (zresztą ona to ma prowadzić). Czytałam recenzje, że podobno wstrząsające historie kobiet przedstawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machyrka
Widziałam w zeszłym tygodniu dwa odcinki Wywalczonej sprawiedliwości - super pomysł na dokument, świetnie zrobiony i świetna Erin Brockovich i zaczynam żałować, że nie mam w domu zone reality, bo u rodziców oglądałam. A w sobotę obejrzałam Usta, usta - zapowiada się nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaPoWiEm Tu
Zbuntowani na tv4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje ulubiooone
Lost Nip Tuck Weeds True Blood Californication Modern Familly Six feet under🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia58
Zbuntowani Skazany na śmierć Majka Pierwsza Miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brukselina
A ja mam zone reality i codziennie oglądam ten serial z Erin Brockovich, a ostatnio odkryłam, że oni jeszcze zorganizowali konkurs, w którym można wygrać film Erin Brockovich z Julią Roberts. Jak chcecie zerknąć to polecam http://wywalczonasprawiedliwosc.zonereality.tv/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allamalla
Fajny ten serial z Erin Brockovich! Przyznam, że jak usłyszałam, że to dokument, to tak mnie trochę ochłodziło, bo jakoś nie przepadam za takimi filmami, bo mi się zaraz kojarzą z dokumentami o wojnie Wołoszańskiego. A tutaj przeżyłam miłą niespodziankę. Świetnie zrobiony. I historie mega wciągające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XJuliax
Zbuntowani Majka Skazany na śmierć Świad według Kiepskich Lost Pierwsza Miłość :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- m jak miłość -na wspólnej -majka -brzydula -na dobre i na złe -detektywi -w11 -kryminalni -tancerze -sos mi vida -niania -ojciec mateusz -pierwsza miłośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×