Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie seriale

jakie seriale oglądacie???

Polecane posty

Gość hfgufggfgh
CSI Miami Bones Dexter True Blood Rome Desperate Housewives Supernatural (tylko 4 i 5 sezon) Kingdom Hospital Kindred House 6 feet Under Kompania Braci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaLipka
Z polskich seriali oglądam "Przeznaczenie". jest bardzo fajny. Główną bohaterką jest policjantka Anna, która gra boska Magdalena Nieć. Przy rozwiązaniu spraw kryminalnych pomaga jej parapsycholożka. Niestety nakręcili tylko jedną serię al i tak warto :) Oglądałam na polsacie ale jest jeż online na IPLA.pl. hahaha a ostatnio wygrałam w ich konkursie na fejsie fajną nagrodę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxb
Jak poznałem waszą matkę (How I Met Your Mother) Najlepszy serial świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądam "Przeznaczenie". Polski ale naprawdę genialny serial. Gra w nim moja ulubiona aktorka Magda Nieć. Uwielbiam ją. Widziałam ją najpierw w jakimś innym serialu ale w "Przeznaczeniu" jest boska. Widziałam ją na scenie teatru Capitol i była genialna. Reszta serialowej ekipy też mega przekonujaca i daje radę. Generalnie podoba mi się i każdemu kto ma wkrętę w seriale sensacyjno - detektywistyczne polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka78
Czy to jest ten sam serial,który jeszcze niedawno miał swoja premierę w stanach ? Jesli tak to rzeczywiscie bardzo szybko sie u nas pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduardo sanczez
Csi Las Vegas, Dexter, Zabójcze umysły, Mentalista. No i ten, o którym piszecie powyżej, moje najświeższe odkrycie ,,Zabójcze umysły- okiem sprawcy". mrówka78- nówka sztuka, drugi odcinek oglądałem w tę środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcabcabcssssssss
Detektyw Monk,Doktor Hałs, Gotowe na wszystko, Pamietniki wampirow,Moja rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowapanii
A oglądaliście może Iluminację ? Jeśli nie to wieczorkiem można obejrzeć na HBO. Rewelacyjny serial, który wciąga przeokropnie. Od dzisiaj to mój numer jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem fanką
Gotowych na wszystko, Przyjaciół, podobała mi sie dośc Dynastia Tudorów Czysta krew a ostatnio oglądam Dextera, i szukam co tu by jeszcze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z trwających: - gotowe na wszystko - chirurdzy - kryminalne zagadki (ale od przypadku i już nie tak namietnie jak kiedyś) czasami klan, na wspólnej, pierwsza miłość (głupota w tym serialu nie zna granic :P) dr Hause (bardzo nieregularnie) z minionych: - prison break - lost (chociaz ostatnia serie sobie niemalze odpuscilam) - seks w wielkim miescie - DEXTER (uwielbiam! nagrodziłabym go w niemalże każdej kategorii) -z archiwum x (nieregularnie, ale oglądalam) - sześć stóp pod ziemią (nieregularnie) - ostry dyżur - pasadena (byl kiedys taki serial, nie pamietam jak sie skonczyl, ale mocno mnie wciągnął) - jezioro marzeń - dr Queen (?) - Ally McBeal przepis na życie z komediowych: - alf - przyjaciele - on, ona i dzieciaki - - dwóch i pół (kocham ten serial, ale żaluję, że nie ma już charliego sheena) - jak poznalem wasza matke (nieregularnie) - wszyscy kochają raymonda - jim wie lepiej (czasami) - tak kochanie (czasami) - californnication i nie to ze wszystkie sledze aktualnie, bo chyba bym nie mogła nic innego robić, ale to tyle pamietam, ze sledzilam swego czasu regularnie a klan to pamietam jak jeszcze w podstawówce w wakacje siedzialam sama w domu i codziennie lecialy po 3 odcinki powtórek, a za 2 lata to mi stuknie 30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem78
Jesli macie HBO to polecam szczególnie Bez tajemnic. Naprawde świetny polski serial, który odstaje na tle tych wszystkich naszych rodzimych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xandrax
A oglądacie Komisarza Alexa? W soboty można go obejrzeć na TVP1. Ja bardzo chętnie go oglądam, bo każdy odcinek różni się od pozostałych. Strasznie ciekawe wątki poruszają. W ostatnim odcinku robotnicy odnaleźli w kanałach części ludzkiego ciała. Bromski długo nie może ustalić tożsamości ofiary, aż w końcu okazuje się, że zamordowany to znanym z napadów na banki przestępca. Miesiąc wcześniej w banku skradziono dużą sumę pieniędzy.... Bromski wiąże obie te sprawy i w końcu udaje się je rozwikłać. Po drodze oczywiście dużo się dzieje. Strasznie ten serial wciąga i człowiek ma ochotę na więcej i więcej... Co o tym serialu myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdvb
Julia,dotowe na wszystko,ranczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosski Roman
M jak milosc bo strasznie mnie podniecaja dziewczyny w tym serialu ogladam z reguly sam, czasami dochodze pod koldra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontcockblock
szkody by mi było czasu na "M jak Mdłości". polecam "Grę o tron", "Trawkę", "Jak poznałem waszą matkę", "the walking dead".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamaraM
xandrax u mnie cała rodzina ogląda Komisarza Alexa. Moim zdaniem ten serial jest naprawdę ciekawy, ciągle coś się w nim dzieje i trzyma nas w napięciu. Z aktorów uwielbiam Puchałę, Wesołowskiego, no i Alexa. Czekam na następny odcinek z niecierpliwością, a ma być bardzo ciekawy... Skąd wiem? Zobaczcie tutaj, jest w skrócie opisane co ma być w sobotę: http://www.tvp.pl/vod/seriale/sensacyjne/komisarz-alex/wideo/odc-8-pierwsza-nagroda/7009627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam 9cm
Ale to nie jest nic strasznego. Niemowlaki np jak nie wiedzą że kupka jest be to bawią się kupką usmarują sie , do buzi biorą. Dopiero potem i m się mówi że to niedobre i wtedy nabierają wstrętu. Także zwierzęta liżą sobie i innym zwierzakom narządy odbyty i jedzą fekalia. Bo nie znaja słowa wstyd. Nie namawiam do tego żeby to robić ale nic co ludzkie nie jest nam obce. Czyli wierzę że można sie do tego przekonać. Na swój sposób zapach kupy czasem jest miły a czasem bardzo śmierdzący. spróbujcie oblizać swój palec z tyłka nie jest to takie straszne. Jest to takie maksymalne podniecenie połączone z zakzem, perwersją i dlatego może podniecać. Np faceci liżą odbyt partnerki i lubią jej zapach. Przecież sami same wiecie że często są tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el chulo.
Pingwiny z Madagaskaru Z Archiwum X Terra Nova

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadrina
Widzę fanów Alexa, tzn. serialu Komisarz Alex Ja do nich zdecydowanie należę. Muszę się pochwalić, że udało mi się wygrać na https://www.facebook.com/alextvp fotkę z Kubą i Alexem oraz ich autografami. Nie wiecie jaka jestem szczęśliwa z tego powodu. Co do serialu, to nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia, mama twierdzi, że za bardzo się tym serialem fascynuje, chociaż sama też ogląda. :D Widzicie, jednak w Polsce można nakręcić dobry serial, wystarczy tylko chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monneta1
Ja się ostatnio wciągnęłam w polski serial mystery crime (tak, istnieją takie, a w zasadzie ja znam tylko ten jeden :)) Nazywa się "Przeznaczenie" i można go oglądać na polsat 2 albo on-line, na ipla.tv :) Fabuła polega na współpracy policjantki i prawdziwej wróżki, razem tworzą team, który rozwiązuje zagadki i łapie winnych :) Naprawdę trzyma w napięciu! Potem wieczorami aż mnie ciarki przechodzą, jak jestem sama w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monneta1
Jeszcze jedno słowo :D wszystkim miłosnikom muzyki filmowej posłucham soundtrack z tego serialu - akcji towarzyszy smietanka zespołów polskiej muzyki alternatywnej i niezależnej. jesli to coś komuś mówi, całość jest bardzo w klimacie nine inch nails. sam serial również... ma taki psychodeliczny klimat. więc jesli ktoś to lubi (a ja uwielbiam :D) to mu się na pewno spodoba ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_gość
Rodzina Borgiów- dla mnie to narazie taki numer jeden jesli chodzi o serialne na HBO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya72
Ja oglądam przede wszystkim seriale kryminalne... mam słabość przede wszystkim do tych polskich... jednak nigdy nie oglądam w TV, zawsze on-line :) ostatnio tak oglądałam całą serię "Naznaczonego" oraz "Reguł Gry" a także wspomniane wyżej Przeznaczenie na ipla.tv strasznie psychodeliczny, pokręcony i trzymający w napięciu serial... a takie lubię nabardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×