Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
daisy mum

Biżuteria złota kontra srebrna - którą wolicie?

Polecane posty

Witam! Pytanie dosyć standardowe, ale nie zwykle spotykałam się z różnym zdaniem wśród moich znajomych. Którą biżuterię preferujecie - srebrną czy złotą? Osobiście, zawsze nosiłam srebrną - ze złotych rzeczy miałam tylko pierścionek zaręczynowy. Ostatnio (ahh ta kobieta zmienną jest;)) dostałam od przyjaciółki złote kolczyki - bała się, że nie będą mi się podobały (oto one:http://www.rafidu.pl/kolczyki-zlote-kolczyki-k1129-o_l_85_1063.html) jednak okazało się, że komponują się świetnie z moim teraźniejszym stylem ubioru. Oglądałam już bransoletki, również złote:) A wy? Zawsze srebro? Złoto okazyjnie/ w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ed27
lubie placki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młaaaaaaaaa
a ja i to i to. Doczytalam kiedyś w necie, że złoto u kobiet jest odpowiedzialne za aktywność męskich cech a srebro wydobywa kobiece :)) ale czy to prawda nie wiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście wolę srebrną biżuterię, ale absolutnie nie posrebrzaną. Do złotej dają za dużo dodatków innych metali, więc zazwyczaj kończy się to dla mnie reakcją alergiczną. Właściwie... hmmm zawsze się tak kończy. Nawet obrączkę mam srebrną, z nielicznymi złotymi dodatkami (specjalnie robiona) bo złotej bym nie mogła nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugusiakiwa
Srebro, srebro i jeszcze raz srebro. Po pierwsze lepiej pasuje do mojego typu urody, no i co niebagatelne przy moich zarobkach, jest tańsze od złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli biżuteria to przyznam że zawsze stawiam na oryginalność i nietypowe wzory jej wykonania,a zamawiam na SundiAmore.pl to biżuteria z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak jestem za biżuteria srebrna, jakoś nie mogę się przekonać do złotej. Ostatnio zamówiłam piękne srebrne kolczyki z http://silvea.pl/ i są świetne. Może kiedyś się przekonam do złotej biżuterii, ale na razie nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białe i żółte złoto potrafi być piękne, wszystko zależy od naszej koncepcji i gustu, bardzo fajną i stylową biżuterie widziałam na stronie sklepu www.ZlotaLinia.com zamawiałyście już coś u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Puza
ja osobiście wolę srebro. Nie przepadam za żółtym złotem. Dla mnie jedynie co moze być złote to obrączka oraz pierścionek zaręczynowy. Natomiast branslotetka czy łańcuszki to juz tylko srebro ;) Ostatnio zreszta zamawiałam sobie taką bransoletkę w sklepie Soufeel ;) https://www.soufeel.pl Świetny sklep internetowy z biżuterią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozna,ale lubie bizuterie artystyczna,z kamieniami i pazurem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Nieco większe kolczyki otwarte, jeżeli lubisz znajdziesz na ankabizuteria.pl/kolczyki. O tyle ciekawy sklep, że dużo rozmiarów biżuterii srebrnej i nigdy nie miałam problemów ze skórą, nawet po dłuższym czasie noszenia. Czasami zdarzało się, że nawet na noc nie zdejmowałam biżuterii i nic się złego nie działa. Od Chińczyków kiedyś często brałam to ciągle miałam jakieś dziwne pieczenie. Polecam jednak oryginalną biżuterię. Nie ma sensu sobie zdrowia psuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likos

ja mam sprawdzonę biżuterię z soufeel.pl Zawsze jak wchodzę na tę stronę to znjaduję super biżuterię. Teraz zamówiłam sobie kilka charmsów pięknych ze szkła Murano i ekstra wyglądają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zdecydowanie srebrna. polecam sklep Anka Biżuteria 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Kozik

Sporo ciekawej złotej biżuterii na pewno znajdziesz u nich http://www.zlotalinia.com/ moja znajoma nie dawno kupowała tam świetne kolczyki dla swojej córki na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda-es

Lubię złotą biżuterię, ewentualnie srebrną pozłacaną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliNa

To zależy od okazji czasami od nastroju, ale generalnie częściej noszę srebrną biżuterię. Dobrze się w niej czuję. Szczególnie lubię nosić kolekcję Arte Apartu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do drogiej bizuterii to ja bardzo lubie 😜 nie szkodzi, że czasami nie widać ile coś kosztowało (np. moja bransoletka), bo to przecież dla mnie, a nie żeby obnosić się z hajsem. Droższa biżuteria jest często lepiej wykonana, bardziej szczegółowa, itd. Wystarczy popatrzeć na pandorę i jej podróbki.

Kolekcjonuję sobie bransoletkę Pandory, nie kupuję koralików często bo kazdy z nich to jakieś ważne wydarzenie w życiu, jednak nie wyobrazam sobie aby kupowac podróbki .Te oryginalne to prawdziwe biżuteryjne małe cuda. 

https://pl.pandora.net/pl/prezenty/okazja/rocznica/

No i dobry pomysł na prezent na rocznicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stal Chirurgiczna zdecydowanie 🙂  Mam kilka naszyjników i bransoletek z Elori i jestem bardzo zadowolona z jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do elementów ozdobnych butów i torebki. Jak zakładam np. żółta torebkę ze złotymi okuciami do białej ...enki, to zakładam złotą biżuterię. Jak do tej samej ...enki założone niebieską torebkę ze srebrnymi okuciami, zakładam srebrną biżuterię.

Czasami zwracam uwagę na okucia w butach, aby np. łańcuchy przy ciężkich botkach były i srebrne i zlote. Wtedy problem się rozwiązuje.

Jeśli natomiast szukałybyście eleganckiego nowego modelu zegarka, polecam stronę:

https://westwatches.pl/pl/zegarki-damskie

Aktualnie mają sporo zniżek na wiele modeli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! To pytanie rzeczywiście często wywołuje różne opinie i preferencje. Osobiście uważam, że wybór biżuterii zależy od indywidualnych gustów, stylu życia oraz okazji. Zarówno srebrna, jak i złota biżuteria mają swoje zalety i mogą pięknie podkreślać wygląd.

Niektórzy ludzie preferują srebrną biżuterię ze względu na jej uniwersalność, łatwość w komponowaniu z różnymi stylami ubioru oraz atrakcyjną cenę. Z kolei złota biżuteria często kojarzona jest z elegancją i prestiżem, co sprawia, że niektórzy decydują się na nią na bardziej formalne okazje.

Osobiście cieszę się, że znalazłaś złote kolczyki, które świetnie pasują do Twojego stylu ubioru. To pokazuje, że warto eksperymentować z różnymi rodzajami biżuterii, aby znaleźć te, które najlepiej podkreślą Twoją osobowość i styl.

Co do mnie, mam mieszane preferencje - noszę zarówno srebrną, jak i złotą biżuterię, w zależności od nastroju i okazji. Ważne jest, aby czuć się dobrze i pewnie nosząc swoją biżuterię, bez względu na jej rodzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×