Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wściekła kaczka dziwaczka

ciuchlandy Rzeszów i dobre szmateksy znacie jakieś??

Polecane posty

Gość lubię ciucholandy
Ten dyskont odzieżowy tania odzież ma się tutaj dobrze i chyba mają dość niskie ceny, na Okulickiego nie ma kupciuszka szkoda bo fajne rzeczy były.Ponoć jest jakiś na Jagielońskiej niedaleko komendy . Za galerią grafica jest viva profi jakiś ciuchland z Kielc , handlary tam się dopadły nawet jak w ostatnie dni jak środa czwartek tam chodzą i wyrywają co się da, wtedy są śmieszne ceny ale strasznie przebrane rzeczy. Na Zygmuntowskiej całkiem ok na Okrzei i w NOT jakaś masakra albo ceny z kosmosu albo szmaty gorsze niż na czyściwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś pytał o ciuszki dla dzieci właśnie w tym szmateksie co wyżej podałam nazwę za galerią grafiką są świetne ciuszki dla dzieci ;) ja wiem ,że mamy często się brzydzą używanymi...A ja uważam ,że warto mnóstwo nowych rzeczy dla dzieci tam mozna znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na krakowskiej obok przystanku bardzo się popsuł :( ceny kosmiczne a byle jaki towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W centrum miasta jest coś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć na Piłsudskiego i na Zygmuntowskiej, na Jagielońskiej też ale tam jeszcze nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat starawy ale jest jedyny praktycznie o ciuchlandach w Rzeszowie. Na Okulickiego nad biedronką jakaś porażka szmaty zniszczone i poplamione ceny jak z kosmosu. Za biedronką na okulickiego( to już króla Augusta) tez jest szmateks taka buda a za nia jest jakiś warsztat samochodowy. Porażka byle co w cenach nowych ciuchów.Kamieniak na krakowskiej tak samo stare zniszczone szmaty w cenie nowych. Viva profi za galerią graficą podniosło ceny. Nie mam pojęcia co się tutaj wyprawia , używane byle co w cenie nowych rzeczy. Na ks.Jałowego jest szmateks nieduży zaraz na rogu też masakra z cenami i byle co.Podnoszą ceny bo jadą na famie ,że szmateksy mają dobrą jakość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam szmateksów
Tania odzież już nie taka tania .... poniedziałek , wtorek i środa mają ceny jak z kosmosu bo niby dokładają towar.Porażka jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeszów to porażka jak chodzi o szmateksy drogo jak w sieciówkach , poupadali na głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolbuszowa

W kolbuszowej jest jeden taki co jak jest dostawa w wtorek to 4 zł a w środe buty za 4 zl.   Modna tania odzież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEZ INTERNET

JA KUPUJE PRZEZ INTERNET, JEST KILKA FAJNYCH SKLEPÓW NAPRZYKŁAD ODSTAWIENI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×