Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lockenkopf

rodzaje cipek..

Polecane posty

Gość madulek
pasjonujace poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelaaa1212121
owszem- mam bułeczke :P:D pozdro :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelaaa1212121
dzieki, mi sie rowniez podobalo hhehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madulek
adelko kochanie chlodno sie zrobilo pare wakatow na ulicy przy okazji sie zrobilo wiec moze ulokuj sie tam gdzie powinnas a nie bawisz sie jak 12 latnie dziecko na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madulek
lockenkopf przypalmy wirtualnie fajke albo strzelmy se kielona na czesc adeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panowie i panie i adelko..... milo bylo , wesolo, dowcipnie ;) i w ogole..;) dziekuje za fajna dyskusje , mam nadzieje, na ponownie spotkanie:) ale teraz lozeczko wola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madulek
buzi buzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madulek
no to zdrowie kochani;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentosek
to ile tych rodzai tych cipek jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki motylek
moj motylek to maly nietoperz. Nienawidze tego bo przy 1 razie z nowym partnerem jest ogolne zdziwienie... Bylam u chirurga i kiedy zaproponowal mi cene zabiegu to podziekowalam (2500 funtow za jedna a u mnie trzeba byloby jeszcze wymodelowac okrycie lechtaczki) Jednak nie robie z tego tragedii jak wczesniej- trudno! Najgorsze ze moj maz ma jakies opory zeby dotknac mojej cipki. O minetce nawet nie marze. Mam kochanka ktory to uwielbia wiec jakos to sie kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiśśś Jedynak
do buleczkaaaaa- a dla mnie rozjechany jeż, potocznie zwany bułą, bułką, bułeczką z reala jest obrzydliwy, więc proszę powstrzymac się od złośliwych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle
bułeczka jest okropna...wyglada jak cipka grubego dziecka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hwop
bułeczka czy motylek... to zależy od nastawienia :) zapewne "fantazyjne" są motylki . to podnieca. aczkolwiek czasami mam ochotę na "bułeczkę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwww
witam po czym poznać czy dziewczyna miała sporo penisów przede mna? ma pochwe na 3 palce moje,chyba duża? poza tym wielkie łechtaczki,wary pomarszczone strasznie jak u starej baby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaGoDa****
Takie durne pytanie w takim fajnym temacie ??? wrrrr co za głupek, masakra, ciekawe czy można durnotę poznać po ilości zmarszczek na czole ... a może po przekrzywionym penisie ? A żeby było w temacie to ja mam bułeczkę i dobrze mi z nią. Moja przyjaciólka od drobnych przyjemności ma motylka i też jest fajny, choć czasem narzeka, że się obciera :) Mój mąż woli bułeczkę od motylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj lizalbym
28 the best chociaz kazda jest ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki masz napletek? Jest to pytanie na które trudno znaleźć odpowiedź, szczególnie jeśli nie posiadasz skali porównawczej. Jeśli przeszedłeś obrzezanie, zapewne powiesz "wcale nie mam", jest to jednak błędna odpowiedź. Operacja ta powoduje utratę różnej ilości skóry, zależnie od mężczyzny. Więc to co ty uważasz za brak, może oznaczać ogromną ilość dla kogoś kto był dużo dokładniej obrzezany. Również i ilość napletka posiadana przez normalnych mężczyzn jest zależna indywidualnie. Niektórzy z natury mają go mało i wyglądają jak obrzezani mimo iż operacji tej nie przeszli, inni natomiast posiadają go bardzo dużo. Za pomocą wykładnik pokrycia możesz ocenić ile napletka posiadasz, niezależnie od tego czy byłeś obrzezany, czy nie. Wskaźnik pokrycia bazuje na ilości napletka, jaka znajduje się na penisie. Zawiera się ona w przedziale od zera (przeważnie mężczyźni po dokładnym obrzezaniu) do dużej (przeważnie penisy z naturalnie długimi napletkami, bez operacji). Skala została zaprojektowana tak, by każdy mężczyzna na ziemi mógł określić na niej miejsce zajmowane przez siebie samego. Ponieważ wiele obrzezanych penisów wygląda jakby było na nich równie wiele napletka w stanie erekcji („wcale”) i wiele nieobrzezanych wygląda podobnie w zwisie („duża ilość napletka”) potrzeba było ułożyć skalę, która będzie brała pod uwagę i penisy w stanie erekcji, i te w zwisie. Bierz pod uwagę ilość napletka, którą masz normalnie w zwisie lub erekcji. Nie bierz pod uwagę ilości w wyjątkowych warunkach, takich jak np. kiedy jest ci zimno, uprawiasz ćwiczenia, albo jesteś pod wpływem Viagry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexis_9933
ja napewno nie mam bułki, ale typowy motyl to też nie jest, coś wystaje ale nie zwisa...chyba taaka typowa pipka:) owszem wolałabym bułeczkę ale nie rozpaczam..zresztą moim zdaniem inne rzeczy odgrywają większą rolę w życiu erotycznym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomeeeekkk
Zdecydowanie pieczywo apetyczniej wygląda, lecz i mięskiem(motyl) nie pogardze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtus tak ten slodki
Wedlug mnie kazda c*p*a jest na swoj sposob piekna ale naprawde wieksza przyjemnosc sprawiaja Motylki sa mieciutkie facet ma ze tak powiem pole do popisu jezeli jest osoba kreatywna doznanie jest milsze ja moglem sie spotkac z tym i z tym i musze powiedziec ze gdy wkladasz to te wargi naprawde poprawiaja stymulacje . I nie zgodze sie ze c*p*i buleczki sa lepsze do lizania bo jest wrecz odwrotnie . Ale najwarzniejsze jest to zeby kochac partnerke bo partnerka ci tez nie powie ze masz brzydkiego tylko dlatego ze jest no nw np krzywy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylek... Mokry i gotowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko motylki są ładne no i te w poprzeg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×