Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lockenkopf

rodzaje cipek..

Polecane posty

Gość Egoland
Niestety lockenkopf ja to nie on :( ale moja kobitka ma pięknego motylka ....cudeńko.... a powiadała mi że kiedyś wstydziła się ze jej wystaje i probowała go nawet chować .. no ale teraz wie że to jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madulek
hmmm to ja lechtaczke mam bardziej ze strony buleczki;)hehe ale to jest zaskakujace w jakich kategoriach mozna to rozpatrywac.a wacusie tez maja rozne ksztalty np moj kocur ma francuskiego hot doga..i teraz jaki lepszy dziewczyny??taki gdzie widac lepek czy taki gddzie lepek jest schowany w skorce?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a który ma schowany
jak mu stanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelaaa1212121
nie jestem smutna buleczka, bo zazdroscic nie mam czego, ani rozpaczac tym bardziej :) poza tym wiele razy slyszalam komplementy na temt tego jak wyglada moja cipka, ze nie jest taka rozczłapana.. tylko wlasnie zastanawia mnie tak samo jak Krzystiana25 czy was to boli, bo sory ale jak mi sie stringi wcisna miedzy wargi wieksze i zaczynaja ocierac o mniejsze to mnie to zaczyna bolec i musze po prostu te majtki dac na odpowiednie miejsce:D a nie wierze ze podczas chodzenia macie bielizna caly czas w tym samym miejscu, bez zadnego nawet delikatnego przesunięcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem prosto
mający stulejke niech ida do lekarza... a w pozycji spocznij, nie ma znaczenia, czy wacuś się schował całkowicie, czy go trochę wystaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adelaa.....wargi sromowe sa na sromie nie na udzie,wiec jak moga sie ocierac przy kazdym kroku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madulek
a czy ja napisalam ze w stojce?jak lezy i odpoczywa;) no przydaloby sie futerko przetrzepac ale co poradze ze nie przepada za tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddfffffffffffffffffff
Buleczki !! malutkie delikatne, IDEALNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO BULECZKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuts
Adelka..., to ty masz chyba wargi przerosniete..., stad te bolesci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelaaa1212121
Kmicic - ale przeciez bielizna dotyka calej powierzchni warg wiekszych (u buleczek) wiec u motylkow styka się rowniez z wargami mniejszymi:o człowieku co ty wiesz o noszeniu bielizny?:D oczywiscie nie mowie tutaj o kobietach noszacych majty w stylu bridżit dżons.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ważne jakie sa wary
jak nalezą do ciasnej szpary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian25pppp
Adela ---> całkowicie Cie popieram !! i jeszcze zaden motyl mnie nie uraczyl wyczerpujaca i przekonywujaca odpowiedzia jak to jest z tymi majtkami :o !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo motyle już dawno są
po pieszczotach i innych zabawach, a smutne buły próbują udowodnic sens swojego istnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelaaa1212121
nie mam przerośnietych warg:o mam bułeczke:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adelaa......z doswiadczenia wiem o noszeniu bielizny ,nie pora pisac ile mialem partnerek,ale cos o tym wiem bo pytalem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuts
Krystianek.., my tu nie piszemy o majtach tylko o cipkach..., buleczkach i motylkach... Mozesz wrocic do tematu? A buleczke zjesz jutro na sniadanie..., pamietaj bez majtek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, nie przypominam sobie , zeby pytala si e o problemy zwiazane z motylkiem ( bo takowych nie znam ) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madulek
a jak Ci sie kolana ocieraja o dzinsy to tez boli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksanamotylek
no to moze ja sie wypowiem:) szczerze i nie broniac motylkow z racji tego ze sama mam taka cipke:) a wiec, owszem, te wargi zwisaja i ocierają o bieliznę co jest raczej dość nie przyjemne.. i nigdy nie uwierze w to, że lockenkopf czerpie z tego jakąkolwiek przyjemnosc:) mogę powiedziec tyle ze to rzeczywiscie boli, gdy bielizna się ulozy nie tak jak trzeba.. wiec raczej staram się nosic luziejsza bielizne, nie tak bardzo opinajaca czesc dolna, czyli okolice warg:) co do stringow to wyberam rozmiar wieksze zeby tak bardzo nieocieraly o wargi:) i to tyle:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelaaa1212121
ale kolana nie sa tak wrazliwe jak cipka:o jak ktos cie kopnie w cipke i w kolano, to co, tez tak samo boli?? :o wasze porowania są bezsensowne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian25pppp
Dziekuje rokasana za wreszcie normalna i konkretna wypowiedz !! lece do mojej bułeczki pa !! pozdrawiam wszystkie cipki, nawet te zwisajace:P !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardziej podobają się motylki, są takie fajniejsze... Moja żona ma motylka (wcześniejsze partnerki miały raczej bułeczki) i ten motylek podoba mi się najbardziej za wszystkich pusiek z jakimi miałem do czynienia... A w sprawie majtek, to żona często narzeka, że jej się warga podwinęła i musi poprawiać, żeby sobie o stringi nie obetrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madulek
ale jak sie majtasy wcisna w kociaka to juz nie wazne jaki ma ksztalt moglby byc nawet rogalik to jest to nie przyjemne ale tak przy normalnej bieliznie dobrze ulozonej jest wszystko cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×