Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziadek do orzeszkow

Koniec związku narzeczonych a pierścionek zaręczynowy

Polecane posty

Gość gość
Ty wyżej - a jakim symbolem jest ten pierścionek dla autora? miłości? jeśli już jest dla kogoś symbolem czegokolwiek to dla niej. buhahaha, zostawił narzeczoną przed ślubem i jeszcze wypomina jej złom za 1000 zł. w skupie za to nawet 200 zł nie dostanie więc argument o materialnym podejściu sobie w buty wsadź. Przyszło Ci do głowy, że jej serce złamał, być może na całe życie, że być może długo liczyła na powrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyskutujemy nie tylko o problemie Autora, ale o obowiązującym zwyczaju. Honorowa kobieta zwróci pierscionek w kazdej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam problem w odzyskaniu pierścionka od byłej. Straszna materialistka, fałszywa i kłamliwa. Sprawa znajdzie finał w sądzie arbitrażowym. Z art. 897 k.c. o odwołaniu darowizny. Mówię jej i tłumaczę. Że to nie jest jej własność. Żyły wypruwałem aby na niego zarobić. Nie dogadaliśmy się w kwestii zwrotu. Pewnie już go nie ma tylko w lombardzue sprzedała. Darowiznę można odebrać. Jest na to rok czasu. Nawet wysłałem jej oficjalne pismo wzywające do zwrotu owego przedmiotu lub gotówki za którą był zakupiony. To policją mnie straszyła. I cisza z jej strony. Niech lekceważy sobie to dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×