Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość metropolitan guild

zaraz zwariuje HELP

Polecane posty

Gość metropolitan guild

dziewczyny powiedzcie mi bo zachwile zwariuje Czy na tescie jesli wychodzi pozytywny(ciaza) nie powinno byc widac wogole a wogole cienia drugiej kreseczki? 3 tyg po stosunku wczoraj zrobilam popoludniu test i wydawalo mi sie ze widze ledwo ledwo jakas druga kreske(moze to moje urojenia). Postanowilam ze powtorze test rano z porannego moczu i znowu od razu pojawia sie szybko jedna bardzo widoczna krecha a druga taki jakby prawie niewiedoczny cien.jak to jest? nie powinno byc widac w drugim polu nic a nic, tylko biale pole? pomozcie. Dodam ze kochalam sie w prezerwatywie, nic nie peklo, a drugi stosunek przerywany ale tez bez wypadku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwdoife
Prezerwatywa ma mikropory w wielkosci 5 jednostek natomiast plemnik to 3 jednostki-mowi samo przez sie-tylko 60% przypadku,ze nie dojdzie do zaplodnienia.Moze byc to ciaza mimo idealnie zalozonej i uzytej prezerwatywy!! moim zdaniem jestes w ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metropolitan guild
ale czy test 3 tygodnie po stosunku pokaze juz wynik prawidlowy? czy to nie za wczesnie? dodam ze @ nie wiem czy mi sie spoznia czy nie bo mam bardzo nieregularne czasami z dwumiesiecznymi przerwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metropolitan guild
up up patrze sie patrze i widze ta druga kreske bladziutka a nie chce jej widziec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziejj
po 3 tyg od stosunku test juz wykaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knsoli
a ile masz lat?? Nie chcesz dziecka?Co teraz zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metropolitan guild
mam 28 lat, nie chce jeszcze dziecka:( ale jak to mozliwe zeby tak latwo zajsc w ciaze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Page
Jej nie dajmy sie zwariowac, w gumce bez pekniecia,nie powinno byc zle. Chyba ze byla uszkodzona. Słuchaj nie daj sie zwariowac kup najlepiej test innej firmy, w 3 tyg, mozesz je spokojnie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwdoife wypisujesz bzdury i na dodatek straszysz dziewczyne.gdyby tak bylo z prezerwatywami to wiesz ile byloby wpadek?! autorko topiku radze Tobie zrobic bete z krwi w laboratorium, kosztuje ok 30 zl.wtedy bedziesz wiedziala na 100% czy to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metropolitan guild
dodam ze dopiero w polowie stosunku chlopak zalozyl gumke, sama juz nie wiem, zrobilam drugi test innej firmy wlasnie i tez mi sie wydaje ze widze jakas kreske druga tam :( taka prawie przezroczysta niewiedoczna ale jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metropolitan guild
nie jestem w Polsce wiec z ta beta u mnie to nie tak prosto zrobic, umowie sie chyba do gina jeszcze na ten tydzien, to jakis koszmar:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Page
A moze jestes zestresowana i sobie troche wmowilas :)? Moze idz do ginekologa, bedziesz miala pewnosc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metropolitan guild
temperatura wczoraj wieczorem pod pacha 37, 1 a dzis rano 36,9 , juz sie naczytalam i mysle ze jestem w niechcianej ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Page
A co z okresem? Spóznia sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metropolitan guild
poza tym zero objawow ale na objawy to itak za wczesnie chyba, piersi nie bola, nie powiekszone, wczoraj zakasilam ogorka kiszonego bo mnie cos przycisnelo :( niee ja nie wierze, jak ja mu to powiem:( zartowalam jeszcze sobie niedawno ze od stycznia zaczynamy starania bo musze przed 30 zostac mama, on tylko sie smial ze narazie nie chce dziecka, krotko jestesmy ze soba, ale przyjaznimy sie od lat 3 Teraz sobie pomysli ze go wrobilam czy co, bo przeciez skad ta ciaza skoro sie zabezpieczalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metropolitan guild
no wlasnie o to chodzi ze nie wiem co z okresem bo mam bardzo nieregularne jak juz pisalam z dwumiesiecznymi przerwami nawet, ciezko mi sie polapac z tym, przedwczoraj myslalam ze dostalam okres ale to bylo jakies takie poldniowe krwawienie, a teraz nic zero uplawow jakichkolwiek, sucho w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Page
Znacie sie 3 lata :) nic sobie nie pomysli,i sama jestes przerazona, i nie badz taka pewna tej ciazy, jeszcze nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metropolitan guild
dzieki za otuche :) tak sie boje, mam nadzieje ze jednak sobie wmawiam, panikara ze mnie, kiedys bylam juz w ciazy, test tez zrobilam po 3 tygodniach i wyszly 2 bardzo wyrazne krechy w porze popoludnioweej , wtedy watpliwosci nie mialam co do tego ze jestem w ciazy, a teraz to juz sama nie wiem naprawde, patrze sie na ten test i patrze i probuje nie widziec tej kreseczki drugiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Page
Moja droga to masz juz dziecko? Wiesz zawsze możesz pogadac z ginekologiem, sa tabl. ktore mozna przyjac nawet do 7 tyg. Czemu nie myslisz o tab, anty ja wlasnie zaczynam 1 opakowanie. Wiem ze to głupie ale ja bym zrobila jeszcze jeden test innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metropolitan guild
nie nie mam dziecka, tamta ciaze poronilam w 6 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metropolitan guild
wlasnie zrobilam kolejny test, innej dirmy niz ten co wczoraj i wyszlo ze nie jestem, nie ma nawet slabo widocznej drugiej kreski, zglupialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×