Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juzzz nie mam silll

Znow wylaczyl telefon.

Polecane posty

Gość juzzz nie mam silll
ja jestem natarczywa.Aon teraz jest w pracy.Zadzwonil do mnie i nie odbieralam i napisal sms" czemu nie odbieram telefonu".On juz od rana wydzwania.On moze tak robic a ja juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po jakiego grzyba
ludzie, z czego robicie aferę????? Ja sama wyłączam tel. po 20, bo jestem zmęczona i nie chce mi się z nikim gadać. Czemu się tak chłopaka czepiacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po jakiego grzyba
no więc o co chodzi? może chciał film zobaczyć po prostu? jeśli facet chce Cię olać, to olewa do końca, nie wydzwania od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzzz nie mam silll
Ja niewiem dlaczego on tak sie zachowuje.Zawsze sam 1 sie odzywa dzwoni lub pisze.To normalne ze odbiore czy oddzwonie i odpisze na sms.Ale spotkac sie nie chce( bo zawsze mu cos wypadnie). a to jak wczoraj kolo mu poszlo w rowerze i nie ma pompki, a to deszcz pada,a to ojciec sie do niego czepia, duzo by wymieniac.)Mimo ze juz o 15 jest w domu.Niewierze ze tak kazdego dnia jest tak zajety ze nie moze znalesc 1-2 h na spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniqua
hmm...tez tak mialam..facet sam sie do mnie odzywal kiedy mial na to ochote wiec ja dalam spokoj i sie sama nie odzywalam za czesto..ale gdy pewnego razu napisal do mnie esa a ja odpisalam po godzinie okazalo sie ze ma wylaczony tel..nie bylo to dla mnie dziwne w koncu kazdemu moze sie rozladowac, wlaczyl go nastepnego dnia i sie do mnie odezwal..nie mialam podejrzen..no i jak sie okazalo to byl wielki blad..wyszlo na jaw ze facet ma druga laske od paru lat i najnormalniej w swiecie mial dwa telefony i dwa numery...wiec radze uwazac na takie akcje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzzz nie mam silll
Moj ma wylaczony telefon tylko wieczorami.Tak od 20 do 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniqua
ale codziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonka z kafe
facet manipuluje tobą kiedy tylko ma na to ochotę, a ty się na to łapiesz, bo lubisz niegrzecznych chłopców, którzy lubią sobie pomiatać kobietami. No cóż, tak to ogólnie w świecie funkcjonuje. Jak przestaniesz zawsze odbierać telefony i trochę go olewać to on może się nieco zmieni poza tym polecam wątek: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4226809&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzzz nie mam silll
Codziennie nie.Ale moze w tyg. tak 2 -3 razy.I to tak sie dzieje od ok.3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona z kafe
jak następnym razem będzie dzwonić wyłącz telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona z kafe
:) nie wiem sama, może warto go prześwietlić, bo z jakąś inną kobietą się spotyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniqua
a dlugo ze soba jestescie?? dobrze go znasz?? sluchaj..musisz z nim pogadac w realu..spotkaj sie z nim i powiedz ze zauwazylas ze od pewnego czasu nie jest tak jak dawniej i po prostu sie tym martwisz, bo moze jest cos co mu np przeszkadza..porozmawiajcie szczerze i co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzzz nie mam silll
Jestesmy razem 6 miesiecy.Zobaczymy czy dzis bedzie chcial sie spotkac.I niewiem co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniqua
zapytaj o to co Ci lezy na watrobie, smialo, nie czaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzzz nie mam silll
pytalam sie go co sie dzieje, ze sie zmienil , ni ma czasu dla mnie razdko sie widujemy.On mowi ze ma jakies prolemy ale niechce powiedziec o co chodzi. I jak sam twierdzi to niem nic wspolnego z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem tak jest - faceci np. wstydzą się przyznać jak mają problem z płynnością finansową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkoska23
ja tez jestem za tym zebys spotkala sie z nim i wyjasnila sprawe..ale bez zadnego chlipania, krzykow i obwiniania, spokojna rozmowa na temat telefonu i czestotliwosci spotkan.widze ze z ciebie niezla panikara szczerze takze opanuj sie dziewczyno...szanuj sie, nie on jeden na swiecie, rozumiem ze go kochasz le puszczanie ssrzalek co seksunde potrafi wkurzyc kazdego i prawde mowiac jest tragiczne- zalatuje mi rozhisteryzowana nastolatka, ogarnij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdechła Płotka
Ma Kogś , Palant!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzzz nie mam silll
wiem ze jak sie z nim spotkam to powie ze jest ok.A dalej bedzie tak samo robil. wiem ze ma problemy z kasa, jakies dlugi.sprzedal samochod a kasy juz niema i niewiadomo na co wydal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdechła Płotka
Hallo! Jeżeli Koleś przez trzy tygodnie bez powodu robi takie jazdy to nie sądze żeby postanowił z dnia na dzień odpuścić,zgadzam się że jesteś dla niego jedynie kołem ratunkowym,przestań się poniżać,to trudne ale zwyczajnie musisz mu pokazać że bez niego też potrafisz żyć,że nie jesteś od niego uzależniona,to nie jest proste ale to jedyny sposob na sprawdzenie Gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdechła Płotka
Jejku,jak Ty usiłujesz go usprawiedliwiać chyba bardziej niż On sam siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony jeśli facet naprawdę ma problemy z kasą czy z czym innym - w końcu życie to nie bajka i różnie bywa - to on raczej oczekuje zrozumienia i wsparcia z Twojej strony niż kolejnych problemów... spotkaj się z nim i pogadaj szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzzz nie mam silll
zdechla plotka - co chcesz przez to powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdechła Płotka
Niezależnie od powodów,powinien wyjaśnić Ci to zachowanie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniqua
kurde no nawet jesli ma problemy z kasa to wlasnie tym bardziej powinien to swojej kobiecie powiedziec skoro z nia jest, kocha ja i jej ufa..mi sie wydaje ze to zwyczajna wymowka z jego strony..wyjasnij to, badz twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzzz nie mam silll
Ale jego nie rozumie.sam pisze czy dzwoni.MOwi ze przyjedzie , potem odmawia.O co tu chodzi?w o on pogrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniqua kurde no nawet jesli ma problemy z kasa to wlasnie tym bardziej powinien to swojej kobiecie powiedziec skoro z nia jest, kocha ja i jej ufa..mi sie wydaje ze to zwyczajna wymowka z jego strony..wyjasnij to, badz twarda A ja Wam mówię że trudno od faceta wyciągnać takie wyznanie - dla nich to jest jakaś ujma... mój też tak miał i naprawdę musiałam go ostro przycinąc żeby mi się przyznał i wiem że nie było mu łatwo - bardzo sie tego wstydził i postanowiłam więcej mu takiej przykrości nie robić, aczkolwiek takie moje jednorazowe działanie i zapewnienie go o tym że ja to rozumiem i że on ma we mnie wsparcie spowodowało to że teraz częściej i łatwiej mu przychodzi mówienie mi o problemach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdechła Płotka
Chcę Ci powiedzieć że przerabiałam to przez blisko rok,nigdy niczego Mu nie udowodniłm,za każdym razem kiedy usiłowałam odejść wymyślał coraz to nowsze sposoby zatrzymania mnie przy sobie,no były to bardzo efektowne posunięcia np wyskakiwał z samochodu w czasie jazdy albo podstawial się podczas bójek,szpital zaliczyliśmy kilka razy. W kocu znudziły Mu siię chyba popisy kaskaderskie no albo policzył ile przez ten czas wydał na porcelanke w swojej ślicznej buzce-i zupełnie przestał pisać dzwonic,po miesiącu spotkałam Go ina okazało sie że to trwało kilka ładnych miesięcy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniqua
no wlasnie...niestety biorac pod uwage dswiadczenia z facetami tez mi sie tak wydaje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×