Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalineczka

Facet mnie wkurwił

Polecane posty

Gość lalineczka

Cały dzień mi dokucza, jest złośliwy i sypie wrednymi tekstami. Zrobiło mi się przykro i chciało płakac... Byłam dla niego miła i dobra a on tak mi się odwdzięcza! Wkurzyłam się i też zaczęłam być dla niego wredna i co? Cuuuud, zaczął włazić mi do tyłka gdy zaczełam strzelać fochy. Faceci są nienormalni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak podobał się
anal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Nie pisze tu o seksie tylko o uczuciach. Spadaj na topiki o seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawyyyy
cały wszedł ? łoł pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
czemu lepiej wychodze na tym, gdy jestem dla niego wredna, oschła i mam go w dupie, niż jak się staram, jestem miła i dobra???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
ciekawyyyy----> nie łap mnie za słówka:P, hehe-to była przenośnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
a tak na marginesie-po jego dzisiejszym zachowaniu on nie ma co liczyć na jakis seks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama mu dasz dupy
wszystkie jestescie jednakowe: "byle by byl", a jaki jest, trudno byle nie byc samej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czemu lepiej wychodze na tym, gdy jestem dla niego wredna, oschła i mam go w dupie, niż jak się staram, jestem miła i dobra???" lalineczka tez chcialabym to wiedziec, czemu tak jest.z drugiej strony tez nie mozna partnera miec ciagle w dupie...i tak zle i tak niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
I tu sie mylisz....On za złe zachowanie w każdej chwili może wylecieć z hukiem z mojego życia...Nie zamierzam znosić czyjejś wredoty i humorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
OgnistyPocałunek---> wiesz jak ja od czasu do czasu nie dam mu popalić to zaczyna być okropny:( To chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Jak przegnie i ja zaczynam sie boczyć, to on natychmiast stara się mi nieba przychylić, stara się, nadskakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co 8464
daj mu skopa, ode mnie też !!! facet to świnia ! Ale myśle że go to jara i to konkretnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
wiesz co 8464---> co go jara?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że pozwala tak sobie, bo widzi, że jesteś dla niego miła itp i może sie na tobie wyżyć, a jak juz pokażesz pazura to podwija ogon.Niestety tak to jest.Jak mu nagadasz to go sprowadzasz na ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
kotek1985---> ale ja wole być miła i w zamian otrzymywać dobroć i miłość...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, ale on tego nie docenia.Ja też wolę być miła, ale jak trzeba postawić na swoim i walczyć, żeby nikt nie mieszał cię z błotem to trzeba.Powiedz mu, że jak mu nie odpowiada, że jesteś dla niego dobra i miła to możesz zacząć być taka chamska jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×