Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarynka..

najlepsze leki bez recepty na przeziebienie

Polecane posty

Gość your_knees
U mnie Sinulan też sprawdził się dobrze. Oczyścił zatoki i zmniejszył męczący kaszel. Jeśli ktoś jest "chorowitkeim" to warto brać te tabletki :P Wystarczy jedna dziennie a różnicę czuć :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka990
Jak rozkłada mnie choroba to nie zawsze mam siłę robić sobie domowe mikstury. Wtedy biorę Sinulan i ewentualnie coś przeciw gorączce. Sinulan zwalcza katar i oczyszcza zatoki, dzięki niemu mam lepsze samopoczucie:) Gdy już się trochę podleczę to wracam do naturalnej kuracji bo wiadomo najzdrowsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysta wódka........
najlepszy lek na przeziębienie to czysta wódka , setke i przepłukać gardło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannoooooooo
hahahah kropelki z monopolowego najlepsze :D Trzeba się dobrze odkazić z bakterii i człowiek będzie zdrowy. A jak komuś szkodzi wódka to niech łyka sobie Sinulan, moja żona wyleczyła się nim z kataru, na prawdę dobry lek o szybkim działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka12345
1) ciepła herbata, jakieś ziółka + sok malinowy 2) ciepła kąpiel 3) kocyk + dobra książka iiii 4) aroaterapia :) j osobiście najbardziej polecam olejek tymiankowy dr Beta - działa rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollllcia
Ja biorę Sinulan. Podaję go również swojemu mężowi gdy jest umierający ;) Bardzo dobrze oczyszcza układ oddechowy. Na zatoki jest niezastąpiony. Polecam wypróbować wszystkim cierpiącym;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniatka
Mi również pomógł Sinulan. Oczyścił moje zatkane zatoki i udrożnił nos. Przy infekcjach zawsze się nim wspomagam. Można go podawać całej rodzinie wiec dla mnie na plus. Polecam wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meti
Kiedy atakuje mnie przeziębienie zawsze stawiam na domowe sposoby, syrop z cebulki i czosnku. A na noc jedna saszetka Pyralginy sprint i następnego poranka jestem już zdrowy jak rybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezgrypki :)
Syrop z cebulki też robię, herbatkę lipową słodze miodzikiem i inhaluję się olejkiem pichtowym. Jakiś czas temu kupiłam w sklepie zielarskim pastylki z tym olejkiem -Pichtosept do ssania i już cały czas mam go w swojej apteczce. W czasie "sezonu grypowego" biorę go aby mnie nic nie złapało -tak jedna dziennie profilaktycznie...i jestem zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakr czosnek i cebula to dwa nieodłączne w czasie zimy atrybutyu walki z chorobą, jeśli domowe sposoby zawiodą to sięgam po pyralginę bo nie dość że jest dostępna bez recepty to jeszcze zwalcza najsilniejszy ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza bez recepty jest pyralgina sprint, zawsze pomaga mi na bol glowy czy wysoka goraczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kavakava
ja nie cierpię cebuli i czosnku, są ble i śmierdzą. Na przeziębienie polecam na noc mix: zwykła herbata gorąca z plastrami imbiru i sokiem z malin a rano tableteczki ziołowe sinulan, po paru dniach czuję się jak nowo narodzona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia1442
Zdecydowanie na ból gardła polecam Uniben!Najszybciej działający lek. Jest w sprayu, nie wysusza śluzówki i działa tam gdzie powinien. A poza tym to stare, sprawdzone, babcine sposoby: herbata z miodem i cytryną, dla odważniejszych mleko z masłem i miodem ;) I wylegiwanie się w łóżku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia z janek
Na http://i-apteka.pl mają taki lek o nazwie grypolek, bardzo tani, ale aż dziwnie skuteczny. Kojarzycie produkt? Nie wiem czy jest na mieście, zamawiałam z sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No choć raz korzystając z poczty na o2 skorzystam i z forum. :) Mam nadzieje ze ktoś będzie w stanie mi doradzić. Słuchajcie nie jestem lekarzem, ani nie znam sie nic na lekach, ale potrzebuje waszej rady na temat syropu Biovilon. Natrafiłam na niego przypadkowo szukając czegoś dobrego dla dziecka. Jednak nie mogę znaleźć opini na jego temat. Interesuje mnie czy jest bezpieczny i nie wystepują po nim takie objawy jak biegunka? Będe bardzo wdzieczna za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz miał problemy z gardłem to polecam uniben, możesz go dostać bez recepty. to lek w sprayu i ma miętowy przyjemny smak. ja osobiście go używam zawsze jak mam problemy z gardłem. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antosi
Ja to staram sie leczyc domowymi sposobami, ale faktycznie nie zawsze da sie przezwyciezyc wirusy w ten sposob. Ja i zreszta wiekszosc mojej calej rodziny przewaznie chorujemy na gardlo, ewentualnie katar - tez uzywamy uniben, ze wzgledu na latwa aplikacje i mozliwosc podawania go dzieciaczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sardynka__sandra
mi zawsze gripeks pomaga, oczywiscie do tego duza pomarancz, herbata z miodem i cytryna i cieple lozko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której ukradli nick
mleko z czosnkiem :) z farmaceutyków gripex max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której ukradli nick
ja kojarze grypolek ,trudno go kupić ,a jest zajebisty ,lepszy od gripexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0sweetness0
Najlepsze są naturalne metody takie jak picie syropu z cebuli :) STYLOWI.PL Odkrywaj i zbieraj swoje inspiracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze piszecie o domowych sposobach różnych lekach, ale domowe sposoby u mojego dziecka wlasnie nie dzialaja a lekow chce u niknac. ale czy nikt z was nie slyszał o syropie Biovilon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAdzikkkuu
najbardziej skuteczne są preparaty do rozpuszczania, mają większą skuteczność . Ja od dawna zawsze stosuję Febrisan tylko ten cytrynowy bo mi bardzo smakuje: http://www.wirtualnaapteka.pl/index.php/przezi/gor/febrisan-cytryna-8-sasz.html Polecam po zazyciu wsadzić nogi do gorącej wody (nalac do miski najlepiej baaardzo gorącej) posiedziec 20 minut i do lozka i rano wszystko przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montamey
13:26 [zgłoś do usunięcia] MAdzikkkuu najbardziej skuteczne są preparaty do rozpuszczania, mają większą skuteczność . Ja od dawna zawsze stosuję Febrisan tylko ten cytrynowy bo mi bardzo smakuje: http://www.wirtualnaapteka.pl/index.php/przez i/gor/febrisan-cytryna-8-sasz.html Polecam po zazyciu wsadzić nogi do gorącej wody (nalac do miski najlepiej baaardzo gorącej) posiedziec 20 minut i do lozka i rano wszystko przechodzi Sposób z moczeniem nóg to moja rodzinna tradycja walki z chorobą :) Faktycznie bardzo skuteczny w początkowej fazie przeziębienia niezastapiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYlko jest jeden problem. Akurat go można dawac na przeziebienie ale dla dorosłych a nie dla dziecka 5 letniego. można podawć dzieciom od 12 roku życia. wiem bo sama go stosuje. ale nie pomaga jak piszecie z dnia na dzien razem z wymoczeniem stóp. totalna bzdura. Po tygodniu czy dwóch to owszem. DLatego szukam czegoś łagodnego dla dziecka i pytałam o ten syrop co podałam nazwe wyżej. Wole sięnajpierw poradzić kogoś a dopiero zapytac o niego pediatrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stawiam na naturalne metody i preparaty , takie babcine , jak czosnek , porządne wypocenie , grzane piwko z miodem , cytryną i prądem :) a jak to zawodzi to ostatnio wspomagamy się sinulanem ,takie ziołowe tabletki , bierze sie raz dziennie i nie trzeba o nich pamiętać .Przeważnie po kilku dniach jestem zdrów jak ryba . A jak dopada mnie coś poważnego to już tylko lekarz mysi sypnąć antybiotykiem i czymś osłonowym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciżemka
Ja osobiście polecam naturalny środek na naturalnej bazie ziół, sinulan to ziołowe tabletki ,które są bardzo skuteczne na przeziębienie ,katar ,kaszel,wystarczy raz dzienne jedna tabletka. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciżemka
najlepszy lek bez recepty na przeziębienie to prosty w użyciu ziołowy lek sinulan w tabletkach,poleciła mi go kiedyś moja koleżanka,jej kiedys pomógł i mnie też go poleciła gdy byłam przeziębiona,spróbowalam naprawdę polecam w kilka dni przeszło mi przeziebienie,nie musiałam chodzić do lekarza,samo po tym mi przeszło. polecam sinulan każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na intensywny kaszel polecam THIOCODIN. Mi zawsze pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×