Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarynka..

najlepsze leki bez recepty na przeziebienie

Polecane posty

Gość maxiu81
Moim zdaniem najlepszy na przeziebienie i objawy grypy jest SEKS , ostry i dziki, a przed tym fervex albo herbata z sokiem malinwym i rumem, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie łapie, przeziębienie zawsze biorę na noc dwie polopiryny, gorzej jak zainfekuje się już gardło:/ wtedy na pewno rozłożę się na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze i najzdrowsze jest srebro nanokoloidalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola223
To prawda jest o wiele tańszy niż nie jeden lek w aerozolu a tak samo skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanthhha
Natomiast jesli chodzi o coś skutecznego na katar to polecam Xylorin. Po prostu to cos co działa i wiem po sobie ze jest skuteczniejsze niz tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie ma nic lepszego od srebra nanokoloidalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się staram zawsze radzić domowymi sposobami. A jak nie dają rady to sprawdza się stara poczciwa polopiryna i bronchosol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tego całego srebra się boję po obejrzeniu programu o ludziach, którzy po nim zrobili się szaro-niebiescy, niestety nazwa tej choroby wyleciała mi z głowy...Zdecydowanie wolę staromodne metody, jak herbata z cytryną i miodem, czy ogólnodostępne leki, jak chociażby wspomniana polopiryna i bronchosol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak. Tym bardziej, że może je stosować cała rodzina. Ja w każdym razie mam zaufanie i do jednego i do drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasputinek
Tego o przeziębieniu i grypie nie dowiesz się w telewizji. Zobacz szokujący film na Youtube. Wpisz: Kłamstwa na temat przeziębienia i grypy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emii3
Dziewczyny a co na kaszel i katar u kilkulatka? Tylko żeby to nie były duże pastylki ani jakiś bardzo gorzki syrop, bo dosyć już mam walki o przełknięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kilkulatek to konkretnie ile ma lat? i jaki rodzaj kaszlu? Od 4 roku życia można np. podać Bronchosol, na mokry kaszel jest świetny (u nas zazwyczaj jeśli jest katar to kaszel jest mokry). A na katar może Disnemar? Sól morska, bardzo delikatna, można jej używać przez dłuższy czas, jeśli katar nie ustępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na katar polecam roztwór soli mineralnych Disnemar - nie podrażnia śluzówki, a świetnie oczyszcza i nawilża nos, no i nie obkurcza błony śluzowej jak krople do nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franeczzka
generalnie polecam odpuścić sobie wszystkie specyfiki, którymi mydlą nam oczy w reklamach. Domowe sposoby to klucz do sukcesu, babcie nie miały theraflu czy innych gripexów a jakoś swoich lat dożyły. Moje antidotum do wódka, żubrówka np (bo lubię) z rozgrzewającą herbą, cytryną i miodem i ciepłe wyrko, nie ma nic lepszego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maskuja
Emii3 ja też polecam Bronchosol, bo jest słodki i np. moja 5letnia córka pije go bardzo chętnie. Polecam po zastosowaniu delikatnie oklepać plecy tak po pół godzinie, będzie lepszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maskuja
No u mnie właśnie syrop z cebuli też nie działał (no i ciężko go było podawać, mimo tego że tyle się nasłuchałam o tym że jest słodki i dzieciaki chętnie go piją - aromat był nie do przeskoczenia), dlatego jednak stawiam na syropy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zeszłej jesieni, kiedy był sezon na grypę kupiłam w akcie rozpaczy Dettol, to takie mydełko antybakteryjne. I męcze wszystkich, żeby przynajmniej po powrocie z dworu umyli nim ręce. I powiem, że się sprawdza. Uniknęliśmy co najmniej jednej grypy żołądkowej, która zdziesiątkowała uczniów w klasie ( i ich rodziny), do której chodzi moja córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze to jest srebro nanokoloidalne,nie ma sobie równych w kazdym zakarzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie leki to ja kupuję w domzdrowia.pl bo wychodzi mi taniej nawet z przesyłką. Zawsze mam pod ręka potrzebne specyfiki w razie przeziębienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez recepty można też kupić xylorin, który jest bardzo dobry na katar. Szybko odtyka noc***** dwóch dniach już nie ma wydzieliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EE to srebro jest szybsze bo jego działanie juz po 6 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najlepsze jest theraflu extragrip saszetki- jest od bólu i goraczki (paracetamol) i od kataru jednocześnie (chlorfeniramina i coś jeszcze); na ból gardła uniben spray- to jest to samo, co tantum verde, ale przynajmniej 2 razy tańszy lek, tylko inna nazwa preparatu, inny producent, ta sama substancja w tej samej dawce (z benzamidyną- lek przeciwzapalny i jednocześnie znieczulający miejscowo)... btw jestem mgr farmacji i tym się leczę wlaśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z syropów na kaszel polecam sosnowy- tani i dobry- mgr farm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze to jest srebro nanokoloidalne,nie ma sobie równych w kazdym zakarzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem za theraflu i otrivinem super działa od razu stawia na nogi. zakupiłam zestaw na przeziębienie na www.aptekaczerwona.pl, znalazłam jeszcze w dobrej cenie flucontrol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widze ze ci od kryptoreklamy przescigaja sie w pomysłąch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×