Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koda

pieluchy jednorazowe

Polecane posty

Jakich pieluch jednorazowych używacie? Jakiej firmy? Jest tyle tego na rynku, ze zwariować można. Jakie firmy polecacie a jakie odradzacie? Rodzę za kilka tygodni i nie wiem jakimi kryteriami się kierować przy zakupie tych pierwszych pieluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjhhy
na początku używałam pampers, poźniej przerzucułam sie na Happy- bardzo dobre, jakosć porównywalna do Pampers, a znacznie tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka też używała pieluszek happy i sobie je chwaliła. Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama malego Danielka
My uzywamy od poczatku Pampersow. Raz dostalam w prezencie paczke Huggies, ale nam one zupelnie nie podpasowaly i wole zdecydowanie Pampersy. Innych nie probowalismy, wiec nie mam porownania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku tylko Pampers. potem próbowałam i Happy i Huggies - nie odpowiadały mi. więc wróciłam do Pampersów. a od jakichś 3 miesięcy w ciągu dnia zakładam małej Toujour's z Lidla a na dwór i na noc Pampers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikki27
jak sie urodzila to glownie pampersy i bella happy, czasem huggiesy. a teraz to w dzien uzywam tanszych pieluch, bo i tak ja przewijam co ok 3 godz ( lidlowe pieluchy toujors sa niezle, ale tez inne np z dada biedronki czy kauflandowe ) a na noc pampers bo najbardziej chlonne sa i nie musze jej w nocy budzic na przewijanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my uzywalismy juz chyba
wszystkich jakie tylko sa na rynku ale zawsze te pampersa wygrywały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku uzywalam babydream z rossmana a p ok 7 m-ch przezucilismy sie na dada z biedrony i nam sluza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja-.
Na początku pampersy ale wypróbowałam happy i są naprawdę dobre no i tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombowopionowo
ja używam tylko pampersa, jakoś najbardziej mi podpasowały i córce również:-) Ostatnio miałam też 6 pampersów z tej nowej delikatnej linii pampersa.Rewelacja, tylko ciekawe jaka jest ich cena, bo jeszcze ich u nas w sklepie nie widziałam.Jak założyłam go córce to nie było czuć że zrobiła kupsko i przez to odparzyłam jej tyłek.Wszystko wsiąkło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mama malego Danielka
U was w marketach są pieluszki i chusteczki MOLTEX produkowane w Belgii i świetne naprawdę! Spróbuj koniecznie! Raczej trudno je dostać, ale widziałam że są czasem w sieci Plus. Chusteczki pierwsza klasa! Jak dla mnie lepsze niż Zwitsal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Używamy
Huggies. Pampersy mojego synka uczulały i niestety przeciekały. Ale to pewnie kwestia indywidualna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecnie kompletnie nie widzę
róznicy pomiędzy poszczególnymi markami pieluch - jeżeli chodzi o jakość - więc kupujemy te tańsze, z Lidla, Biedronki, rossmana itp jak starszy syn był mały - 8 lat temu, było inaczej pieluch z biedronki były pokryte nieprzyjemna folją, a wkład szybko przemakał i się rozwarstwiał.... więc do roku uzywaliśmy markowych pampków.... z to te z biedronki świetnie nadawały się do ODUCZANIA ;) siusiania w pieluchę.... teraz jest zupełnie inaczej- tak jak wyżej pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jeden nasuwa mi się wniosek. Jeżeli tylko dziecko nie będzie miało uczulenia, mogę spokojnie stosować pieluchy jednorazowe...niekoniecznie najdroższe:) Co jest dla mnie pocieszające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
polecam pampersy newborny potem używałam huggies i jestem wierna tej marce do dziś - nie polecam Bella Happy bo cały czas przeciekały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tylko używamy oryginalnych pampersów. W promocji wcale nie wychodzą drożej . Raz tylko córcia miała dady i niestety odparzyły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllkaaaa
My używamy Huggiesów Super Flex i od czsu do czasu Happy Bella. Pampersy miałam 3 mega paki jak się mały urodził i czekałam aż się skończą! Strasznie się zbrylają i ten zapach absorbentu... Na szczęście noworodki szaleją z pieluchami na całego i szybko się skończyły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do milkaaa
co to znaczy "zbrylają"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgtter
Też rodzę niedługo i wybór pieluszek (na razie mam Huggies a potem zobaczę jak działają) ułatwił mi ten artykuł: http://www.edziecko.pl/zakupy/1,79393,4558760.html To przegląd pieluszek najpopularniejszych na rynku. Polecam przeczytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pampers!!!!!!!!!!1 happy sa u nas w sklepach sprzedawane po pare sztuk w woreczkach bo wogole nie ida, hugisy odpadaja! i wszytskie inne, pampersy sa cienkie, wygodne i sa super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się urodził to Pampers,dosłownie kilka paczek a później Huggies bo mają elastyczne wstawki i tak do tej pory(ma 10 miesięcy) ostatnio dostałam próbkę nowych pampersów -premium care.myślałam,ze całkiem niezłe. mięciutkie i elastyczne boczki. kupiłam i lipa.wkład się roluje i robi się wielka kula i jeszcze małego podrażniły i walka bedzie. a więc u nas Huggies królują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się, te pampers premium care są beznadziejne :o zupełnie inne od zwykłych pampersów (które dalej uważam za najlepsze ;) ) premium care dostałam próbkę. nie chłoną wilgoci tak jak zwykle pampersy i odparzyły małej pipkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cały czas stosuję pampersy
i boję się spróbować innej marki, bo jak na razie pampersy sprawują się wspaniale- zero odparzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama malego Danielka
A dziekuje kolezance u gory :) Wyprobujemy te pieluszki i chusteczki. Jeszcze raz dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
od poczatku gdy urodzila sie mala uzywalam happy firmy bella sa super gdyz sa szerokie i dobrze dzialaja na bioderka, nie przeciekaly nie odparzaly, teraz gdy skonczyla 4.5 msca stwierdzilam, ze czas aby zakupic pampersy, kupilam pampers active, jestem bardzo niezadowolona zmarnowane pieniadze, przemakaja gdy dziecko lezy na boku, wtedy mokre z boku ciuszek, nie wiem skad wzielo sie im ACTIV, wedlug mnie nadawaja sie do dzieci ktore leza i nie poruszaja sie wtedy jest ok, ale wielki minus dla pampersow, zmarnowalam tylko pieniadze i zaraz musze leciec po jakies inne pieluszki, szkoda ze u nas nie ma happy bo niestety zamawiam je tylko przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×