Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

15 kilogramów będzie przeszłością D P

Polecane posty

Gość

Witam cieplutko wszystkie dziewczątka, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Wszystkie wiemy, że to nie łatwe, ale razem damy rade. Podzielcie się swoimi doświadczeniami, obawami i pomysłami związanymi z tą trudną walką, a na pewno pokonamy swoje pokusy, by uzyskać wymarzona wagę :) Całuję Paulina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja zaczęłam 30.września, więc dziś trzeci dzień, moja dieta to 1000 kalorii, dla mnie jest najskuteczniejsza, ponieważ już nie raz ją stosowałam i efekty były widoczne bardzo szybko, ale i szybko się poddawałam, hehe, kiedyś nie dbałam o jadłospis, teraz jem zupełnie inaczej... wszystko na temat sposobów układania menu-w następnych postach :) Czekam na Wasze komentarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram. Ja też straciłam sporo, ale w wyniku zwykłego MŻ. W czasie 2 ciąży przytyłam 19kg, po 4 m-cach od porodu schudłam 30kg, z tym, że diętę MŻ zaczęłam stosować jakieś 1,5m-ca po porodzie. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki śliczne. Ja waże teraz 80 i chce zrzucic 15 kilo. Przyznam, ze to trudne, ale mam motywacje, bo 12.06.2010. biore ślub... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziś: Śniadanie: miseczka mleka z płatkami kukurydzianymi plus kawa bez cukru. Drugie śniadanie: 2 wafle ryżowe z plasterkiem sera żółtego i pomidorem plus herbata bez cukru. Obiad: miseczka zupy jarzynowej z ryżem. Podwieczorek: (około 18:00) jogurt actiwia i jabłko plus herbata. Teraz pije wode mineralna ;) a Wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena123..
mnie się udało :-) mam 14 kg mniej :-) zrzuciłam je 1,5 roku temu, nie mam efektu jojo, więc szczerze polecam moją dietę dieta jest super zdrowa, odmładzająca i do tego smaczna http://selkar.pl/aff/aniamorska7/advanced_search_result.php?keywords=bardadyn&x=44&y=4 szczupleje się łatwo, wyglądam teraz 10 lat młodziej, cera jak nowa :-) mam teraz nie tylko super figurę ale i całe mnóstwo energii, wam też się uda...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się swoim jedzeniem nie mam co chwalić, ale napiszę;) przez cały dzień dzisiaj: 6 kromek ( tych okrągłych ) chleba ryżowego, puszka coli zero;/, 2 kawy z mlekiem;/, talerz zupy grzybowej, ogórek...i to chyba na tyle;/ - czyli lepiej nie brać ze mnie przykładu ;) PaulinaKiss - dieta którą stosujesz jest najlepszą z mozliwych, nie będziesz chodzić głodna i raczej nie wystapi jojo;)) Gratulacje z okazji ślubu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuje pieknie, wlaśnie przed chwila kolezanka zaproponowała mi dorywczą prace, gdzie moglabym dobrze zarobic, ale okazalo sie ze to na kuchni, wsrod pachnacych i tuczących pyszności :( wiec odmowilam, bo słaba wolę mam. Teraz czuje jak na sama mysl zaczyna sie ssanie w żołądku, ale musze wytrzymać. Zajme sie czymś ciekawym, wypije troche wody i przetrwam... chyba... :/ A Wy jakie macie sposoby by nie myslec o jedzeniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej, ja wczoraj zgrzeszyłam, bo byłam u znajomych, a oni nie przyjmuja odmowy, wiec zjadłam pare kawałkow pizzy i wypilam kilka drinkow, a dzis natomiast pokutuje za to wytrwale, bo zjadlam tylko rano mleko z płatkami i nic wiecej nie zamierzam, po za tym zrobilam sobie dlugi spacer i nie dawno wrocilam, a siły osłabły, zatem wskakuje do wanny, z wielka piana :) hehe. A wy jak sie trzymacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×