Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nurek0

Facet w koronkach

Polecane posty

Gość gornikkopalni
Ja ci wysle adres wyslesz mi wyslij co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefireczka
Tobie zdecydowane nie! Ty jestes nie godzien tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnakokietka
Faceci jak was to podnieca to sobie nakładajcie nasza bieliznę,choc wiekszość z nas tego nie pochwala. My się jednak nie przestawimy na bokserki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydzioch
My stanowczo nie chcemy Was w bokserkach! Fe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurek0
Dziekuje Ci za to. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamczysko
ja nie ubieram bielizny damskiej dla ludzi ja robie to dla siebie i ukrywam to przed nimi To jest moj wybor i moja sprawa. Ja na ulice bym nigdy nie wyszedl w takim ubraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gornikkopalni
ja bede fedrowal za majtkami. One zrobia 700% normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurek0
Tak, istotnie. My faceci wielbiacy damska bielizne dzielimy sie na tych co chodza w niej na codzien i tych co czynia to okazjonalnie, ale gruntownie. Tych ktorzy to robia i traktuja to jako nierozlaczny element codziennego ubierania mozna by nazwac fanami tego ubioru. Wsród tej grupy sa tacy ktorzy nie kryja sie przed innymi i tacy ktorzy to pieczlowicie to ukrywaja. Ja nie kryje tego przed partnerkami zas panicznie boje sie ujawnic tego przed innymi np.lekarzem,sasiadem,kolega itd. U mnie jest latwiej utaic ten fakt poniewaz ja nie wkladam na siebie stanikow czy haleczek. Dlaczego ja to robie? Dlatego ze jak pisalem na pierwszym moim wpisie. Moge powiedziec ze jest to silniejsze odemnie, iwiem ze nie rozstane sie z tym do konca zycia. Wiem rowniez ze nigdy bym nie chcial byc kobieta. Ci ktorzy przebieraja sie casami ale gruntownie maja pewnie ochote byc kobieta i tym ludziom nalezy gleboko wspolczuc. Mniej tym ktorzy nie ukrywaja tego fktu i czuja sie kobietami natomiast ci ktorzy pragna lecz z roznych wzgledow nie moga ujawnic ze chcieliby byc inni sa bardzo a bardo nieszczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamczysko
Jakie to jest zboczenie kiedy ja mam sentyment do tego co robie i co przynosi mi przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnakokietka
Mam pomysł..Uważałam że to jest w pewnym stopniu zboczenie a tu sie dowiedziałam że jest to przyjemnością..Chodzę z chopakiem juz jakiś czas i dzisiaj zaproponuję mu by nałożyl moje majtki. Zobaczę jak zareaguje. Jesli założy to czy będę miała prawo nazwać go zboczeńcem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnakokietka
Nalozył! i nie tylko majtki. Nawet nie musiałam go specjalnie namawiac choć był nieco żdziwiony. Przypuszczam że oni wszyscy to lubią. Już nie nazwe tego zboczeniem. Przepraszam za moje zacofanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnakokietka
Poszedł w tym do domu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enp1
No wiec w czym poszedl do domu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enp1
No i w czym poszedl do domu?: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnakokietka
W moich najładniejszych stringach i czarnych rajstopach. Już nie wiem co otym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnakokietka
W moich najładniejszych stringach i czarnych rajstopach. Już nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnakokietka
odpisuje już 3 raz i nie wchodzi. poszedł w moich najładniejszych stringach i czarnych rajstopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamczysko
Ale mu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnakokietka
On teraz mowi ze jest mu dobrze i wygodnie ale czy nie jest to wybieg. Przecież męskie maja inny krój. Bielzna ich ma worek na klejnoty aw naszych nie ma nic podobnego. Ja jednak myśle że to upodobanie ma jakiś gleboki wymiar. Udaje że jestem zadowolona żeby nie robić mu przykrości ale mnie jest jakoś przykro. Chyba jestem głupia....Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnakokietka
A tak wogóle to faceci bardzie lubia nosic figi,szorty czy stringi? Jaki kolor jet dla nich sexi? Mysle że różowy, A co wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gornikkopalni
Mysle ze wszystkie z tych co wymieniłas. Ja kocham różowy, ten kolor na faceta najbardziej dziala. A szorty z różowej koronki to szok. Ja dzisiaj własnie na sobie takie mam i stoi mi cały czs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciejPn
...ja mam dzis czarne ponczochy do tgeo czarne szorciki z paskami do ponczoch i na tonorlamny ubior faceta - jeansy, sweter i sportowe buty POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolek1
Ja dzisiaj mam na sobie czerwone ponczochy,czerwone koronkowe szorty i pas na 16zabek no i reszta to garnitur ,biała koszula ,krawat i wypastowane buciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciejPn
do karolek .... a tych zabek tobie nie wiadac przez spodnie od ubrania? musza sie przeciez odznaczac. ale super zestawienie wogle...mmmmm - bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolek1
Macku . Niezbędnym jest powiedzenie Ci że ja od kiedy nosze pasy to przestałem chodzić w obcisłych spodniach. Dlatego trudno mi jest odpowiedzieć Ci na Twoje pytanie. Jestem lekarzem a wiec rozumiesz dlaczego noszę własnie takie wierzchnie ubranie. Pończochy nakladam równoeż w lecie lecz podczas upałów tylko samonośne z bardzo szeroką koronką. Myśle jednak że pas raczej bedzie pasowal do garnituru, bądz co bądz to ciuch jednak exluzywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrosław
Wy nawet nie wiecie jakąrozkosza teraz o tej porze jest noszenie gorsetu z gumkami do pończoch. Ja jestem dzisiaj wlasnie tak ubrany. Czyli czarny gorset ,białe pończochy oraz różowe stringi.To poemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrosław
Także kupie sobie taki pas. To musi być duchowa i cielesna uczta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamczysko
Napisał ktos że wtakim ubranku w lustrze może stac nawet kilka godzin. Ja przestoje czasami pól dnia. Tojest silne jak narkotyk. moge wówczas nie jeść nie pić tylko zmieniam pozy i stoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrosław
Ja pierdziele/ Taki pas kosztuje trzy stówy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×