Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nurek0

Facet w koronkach

Polecane posty

Gość jurekstasiek
Juz pisałem że pasy,gorsety i wogóle damska bielizna to prawdziwe dzieła sztuki dlatego sa takie drogie.Mimo wszystko ja nie żałuje na to pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrosław
Ponieważ na polu zima to ja dzisiaj nakładam wzorzyste cienkie rajstopki i czarne koronkowe szorty. a moze jeszcze by mi bylo cieplej nałożę gorset i ponczochy cieliste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimorodek7
a ja kożuch z koronkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcącybiedny
Gdybym był bogaty kupił bym sobie pas z dużąilościa żabek to mnie najbardziej podnieca kiedy ich zapinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamma Mia 28
Jestescie pojebani:-O Jestem w 100% kobieta i mnie to obrzydza! To sa ubrania/bielizna PRZEZNACZONA DLA KOBIET i to KOBIETA ma sie czuc w tym sexi. Wy nie jestescie facetami ale transwestytami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrosław
A co my zrobimy że Bóg obdarzył nas czymś takim ale to ww końcu to jakiś tylko ciuch, przecież my nikomu nie wyrządzamy krzywdy. Skoro własnie ten ciuch nas tak podnieca gdy jest na was to lubimy patrzeć gdy jest na nas. A jak już jesteśmy tymi gorszymi od was czyli normalnych to nas tych "zboczonych" pozabijajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helga Peters
A Wy murzyni a Wy Żydzi a Wy zapijaczone Polaczki a Wy Ruski a Wy Romki--------------Nia ma cie prawa życ. Bo nam sie tak podoba ijusz.............................To jest obraz koltuna patrzącego na innych....Wstyd!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannajar
Panie! Każdy facet ma pociąg do noszenia damskiej bielizny tylko niekiedy udaje mena a najcześciej się poprostu wstydzi i to go hamuje by to czynił. By to sprawdzić zaproponój mu by przymierzyl twoje figi czy stringi, zobaczysz reakcję. Napewno Cię nie wyśmieje,ale jeśli to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropunia
Był po porannej toalecie, Powiedziałam mu: kochanie jest dzisiaj chłodno- nałóż coś pod spodnie bedzie Ci może chłodno. Ponieważ nie ma jeszcze mrozu to może włóż moje rajstopy. Odpowiedział: może to dobry pomysł. Zrobie to pod warunkiem że mi ich nałożysz,zgodziłam się. Co mam o tym sądzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropunia
Szok! Nałożyłam mu no i poszedł do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropunia
wrócił. Ale jakoś nie zamierza ich ściągać. Chodzę jak bomba po chałupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaO
Co można o tym sądzić? To że rajstopy są UNISEX i że przy takiej temperaturze jak teraz facetowi jest za zimno żeby miał same spodnie i nie ma sensu żeby się przeziębił, a gdyby założył kalesony to by się przegrzał. Więc rajstopy pod spodnie są w sam raz. A w zimie niech nosi pod spodnie bawełniane rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannajar
Kropuniu teraz czas na propozycję włożenia Twoich majteczek. Zaproponój mu by ściągnął rajstopy i przymierzył Twoje najbardzej sexi majteczki. Bacznie obserwój jego reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropunia
już wcześniej to zrobiłam. Zaproponowałam mu choć troszkę sie zawstydził ale nalożył i teraz co pare minut powtarza jak mu jest w nich dobrze. Szlag mnie trafia jak w dyskusjach był wielkim przeciwnikiem gejow i własnie tych co lubią damską bieliznę. Zaczynam go nienawidzieć za to jego dwulicowość.Oni tylko udają swoją męskość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatpaproci29
To doskonały test dla naszych menów. Mój okazał się nie być menem. nałożył i nie chce zdjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska sekwoja
Ale dlaczego oni to robią jak my ich w tym nie lubimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrosław
My mówimy na okrągło że robimy to dla siebie ! Zrozumcie to naresczcie i basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronkowymajtkoman
Co kogo może obchodzić co ja noszępod spodniami, ja noszę śliczne koronkowe majteczki . Mam ich może trzysta sztuk a zmieniam je dwa trzy razy na dzień. A niekiedy jak mam natchnienie to wrzucam je wszystkie do łóżka i tak z nimi śpie,obsypany nimi. Jaka to jest dla mne wówczas rozkosz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora Bakterfield
Jestescie pojebani :-O Zapytalam mojego faceta to sie popukal w czolo. Moze pujdziecie dalej i zaczniecie ich zapinac w dupe co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekstasiek
Jesteś prostakiem z największą wadą!!!!!!!! Nie wchodz tu więcej i nie zostawiaj za sobą swojej fotografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekstasiek
Spróbuj...A już nie zdejmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekstasiek
Przeczytaj uważnie pierwszy wpis tej strony a zobaczysz cel tego co robimy. Ja noszę już tylko koronkowe i nie mam zamiaru tego zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurekstasiek
Czy czytałeś pierwszy wpis? Jeśli tak to co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropunia
Nie mam wyjścia i się z tym pogodziłam. On teraz jest jakiś milszy dla mne i sex jest bez porównania lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezulazgadula
Ja dzisiaj zrobie test. Kręci mne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfanfanfan
My już po teście. on to lubi--powiedział że mu wygodnie. tojest,nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangurzysko
No to co że lubi? Ja lubię on lubi oni to lubią mu to bedziemy lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×