Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawość11

Praca w mydlarni Stenders , Mydlarnia u Franciszka itp.

Polecane posty

Gość ciekawość11

Jak z pracą w mydlarniach ile płacą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccdcd
700 zł na rękę za 120 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagacia
a powiedz mi ile zaproponowano Ci pieniędzy za pracę?? w jakim mieście sie rekrutowałaś? dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzająca
Kołobrzeg, 700zł na rękę, praca od poniedziałku do piątku po 5h + 2 pełne weekendy. Pozdrawiam i w dalszym ciągu odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajaykklik
odradzająca i bardzo dobrze sie stalo mozę ze Cie nie przyjeli, nie zmarnowalas wiecej czasu za te ich psie pieniadze! Ja tez bylam na rozmowie, oczywiscie CV tez musialam przynieść mimo, ze przeciez im wysłałam (pewnie na drukarce tez oszczedzaja tak jak na pensji pracowników) na szczescie do mnie nie zadzownili i nic nie zaproponowali:D i mam lepszą prace za wieksze pieniądze, gdzie nie oczekiwali ode mnie durnej wiedzy i oddawania im kasy za to pożal sie Boże szkolenie jeśli nie przepracuje pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzająca
Tak tak, koniec końców bardzo się cieszę, że nie mam do czynienia z tak niekompetentną firmą i niepoważnymi ludźmi. Toooo co piszesz, pajaykklik, o tym, że trzeba oddać za szkolenie 600zł jak się nie przepracuje pół roku, też było niezłe, to prawda ;) Równie dobrze scenariusz mógł by wyglądać tak, że oni wymyślają sobie bzdurny powód, co ma mało wspólnego z rzeczywistością, sami Cię zwolnią i powiedzą: "poprosimy 600zł".. CHORE. Pajaykklik daj mi tylko znak, gdzie szukać takiej pracy jak znalazłaś ;D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgh
dzień dobry, czy szuka Pani coś dla siebie czy na prezent? Niech mi toś wytłumaczy, na wała taki głupi tekst już w progu kazdego sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzająca
"prezent dla siebie" hahahaha co za żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajaykklik
na pracuj.pl ale także można przez internet jednak cos czasem dostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×