Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alexandra74

Zna ktoś ten sklep?

Polecane posty

Gość Alexandra74

Znalazłam fajne kolczyki, chciałabym je kupić, ale trochę się obawiam. Czy któraś z Was robiła zakupy w tym sklepie? http://www.jubilersigma.pl To mój pierwszy tak drogi zakup w sklepie internetowym, do tej pory kupowałam tylko drobnostki. Dzwoniłam, i zaproponowano mi paczkę z możliwością sprawdzenia zawartości na poczcie - słyszałyście o czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkghdkdajhgka
Ja znam, kupiłam tam fajny złoty wisiorek. Solidna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałbym powiedzieć że
Alexandra74 i lkghdkdajhgka to ta sama osoba, a post ten jest nachalną reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczka ze sprawdzeniem
zawartości polega na tym, że listonosz nie przynosi jej do domu, tylko avizo. Potem idziesz na pocztę, przy okienku odboierasz paczkę za którą musisz od razu zapłacić. W paczce jest towar i specjalny druk z poczty, gdzie jest wypisana zawartość paczki. Jeżeli jest wszystko ok, podpisujesz, że zawartość zgodna i po sprawie. Gdyby w paczce była cegła, piszesz, że zawartość się nie zgadza. Sprawa idzie na policję, a pieniądze, które wpłaciłaś za paczkę, poczta zatrzymuje do rozwiązania sprawy. Moim zdaniem, super rozwiązanie - jeżeli sprzedawca jest nieuczciwy, kasa do niego nie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra74
Dzięki, lkghdkdajhgka. chciałbym powiedzieć że --> taa, jasne, i gadam sama ze sobą na Kafeterii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wczoraj
dostałam od nich paczuszkę: piękne, nowiuśkie, błyszczące obrączki! Są prześliczne!!! Też się trochę bałam, bo cena była wyjątkowo niska, i też miałam paczkę ze sprawdzeniem. Teraz wiem, że niepotrzebnie, sklepik jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra74
Dzięki, dziewczyny, zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupełnie nic mi nie mówi ten sklep... ale kilka razy zdarzyło mi się zamawiać kolczyki przez sieć w rafidu, mają mnóstwo złotych drobiażdżków w ofercie, do tego częste promocje. no, w każdym bądź razie - ja chętnie do nich zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×