Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aroganckabezczelna

SPOTKANIA DLA SAMOTNYCH PO 40

Polecane posty

Gość Warwik
szkoda że daleko to bym przyjechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamanta
tu jest fajna strona gdzie samotni i nie tylko mogą umawiać się na spontaniczne spotkania w swoim mieście, każdy może zorganizować takie spotkanie: wyjście do kina, parku, na kawę, rower itd. www.akcjaspontan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxs
widzisz ja jestem samotny po 40 i trzymam się jeszcze .co prawda nie jest to proste ale życie toczy się dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy byłem na takim spotkaniu to gdy tańczyłem z pewną kobietą powiedziała mi źe mam zdjąć maske . A ja maski nie miałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście są eventy dla samotnych, na przykład seanse w kinie specjalnie dla singli, ale jeżeli naprawdę chcecie kogoś poznać, warto wybrać się na szybką randkę, na przykład organizowane w wielu miastach przez http://speed-dates.pl/ . Rozmawiasz tam z wieloma dziewczynami które szukają miłości. Jasne są intencje, wszyscy uczestnicy wybierają się tam, żeby kogoś poznać. Dlatego jest to aż tak skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spontan niedziała ,czemu?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxs
witajcie samotni po 40 .sam jestem samotnym po 40 .Zdaje sobie sprawę że nie jest łatwe życie samotne . szukam drugiej połowy ale czy spotkam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Kochani! Proszę o Wasze zdanie na temat portalu randkowego https://prestigedating.pl/ . Jakie macie doświadczenia z tym portalem, czy rejestrują się tam osoby około 40. i czy byliście na jakiejść randce/spotkaniu z osobą tam poznaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie z własnego doświadczenia, ale z opowieści koleżanki wiem, że są grupy na fb, gdzie ludzie się zapisują i organizują jakieś wspólne wypady. jak ona się wybierała, to zebrali się do speedfly w mirosławicach i latali w kilka osób w tunelu aerodynamicznym. musiało być fajnie, bo z facetem, z którym latała jest już trzeci tydzień i wydaje się zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxs 44

być może tak jest ale nie zawsze się to sprawdza  w życiu . Ja mam 45 lat i znajomych niewielu albo wcale .Bo praca zawodowa od rana do wieczora .niema czasu na nic mimo chęci ogromnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Poleciłabym też Wam drogie Panie taki artykuł https://obcasy.pl/jak-randkowac-po-czterdziestce

Na pewno wiele informacji będzie dla Was pomocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×