Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba nie jest to dobrze

moje dziecko ma ciągle temp 35 5 czy to normalne??

Polecane posty

Gość chyba nie jest to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnm
nie normalne....za niską ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak za niską
? ja mam i 35,3 i żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie jest to dobrze
ma taka od urodzenia a ma 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sie dzieje
chore jest? skoro ma od urodzenia i żyje to co ma być nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże kobieto
Dziecko ma dwa lata przez cały czas taka temperatura która cię niepokoi i ty nie spytałaś pediatry tylko na forum pytasz. Paranoja normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytaj lekarza zrob badania w kierunku anemii... ale mozliwe ze to jest normlane. nie wszyscy ludzie maja 36,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja na pewno nie mam
36,6 a zawsze mniej niż 36 i wciąż żyję bo norma to nie jest 36,6 a OKOŁO 36,0 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja na pewno nie mam
nie mam jednego termometru w domu i czy mierzę temperaturę swoim termometrem czy u kogokolwiek innego zawsze mam taką temperaturę mój mąż gdy mierzy tym samym termometrem ma zupełnie inną temperaturę, wyższą dziecko też a ja mam taką i już i żyję jak widać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnnie podobnie
Ja tem mam cale zycie temp 35.5 C , mam 31 lat i nigdy nie bylo problemow :) a jak mam 36,6 to juz u mnie goraczka ;) nie wiem czy to ma zwiazek , ale cisnienie tez mam niskie zazwyczaj 60/90 i zmarzlak ze mnie straszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja na pewno nie mam
u mnnie podobnie--------> hehe no to ręce możemy sobie podać albo może nawet okazać się, że jesteśmy bliźniaczkami odnalezionymi przez Kafe po latach:D:D:D bo ja też mam 31 lat, a ciśnienie potrafię mieć nawet 80/60:D pozdr bliźniaczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
DO Boże kobieto przecież lekarz na pewno kiedyś mierzył temperaturę dziecku ja jak planowałam ciąże to mierzyłam w pewnym miejscu temperaturę i miałam w granicy 36,3-37,1 w zależnosci od dnia cyklu ale w szpitalu mierzą pod pachą i jak leżałam w szpitalu to miałam 35,3-36,3 i też żyłam,a przecież kobiety w ciaży mają podwyższoną temperature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marpolk
Dokładny jest NonContact w każdym razie jeszcze mi nie przekłamywał wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka99
Jeśli chodzi o taką elektronikę to ja mam zaufanie do niemieckich produktów. Termometr kupowałam nonContact od Geratherm i jak na razie mierzy bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre parametry ma ten termometr co myśmy niedawno zamawiali czyli nonContact, 30 wyników w pamięci, atestowana podczerwień która faktycznie nie ma problemów z łapaniem sygnału – z ciała ale też z przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gankiss
Przydaje się w domu termometr Baby Temp jest bezdotykowy na podczerwień, także zmierzy gorączkę, zmierzy też mi choćby ile stopni ma zupa w garnku itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko od urodzenia ma temp w zakresie 35-35.6, a małe dziecko już nie jest i żyje, nic się nie dzieje. Po prostu ma taką temperaturę ciała. Nie każdy ma "książkową" temp 36.6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym radziła kupić coś z podczerwienią, można nerwów sobie i dziecku zaoszczędzić, nam polecano Non contact i radzi sobie super, czas reakcji 1 s i to faktycznie się pokrywa w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd urodził nam się syn to używamy w domu modelu Baby temp do mierzenia tempki przez podczerwień i to jest duże ułatwienie przy bobasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam nonContact od Geratherm, niemiecka produkcja więc jest nadzieja, że solidnie podziała przez lata, ja mam na niego gwarancję 5 letnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mierzy Multi Temp nie zmyśla pomiarów, nawet jak czasami się zdarzy że mierzę kilka razy pod rząd to cały czas pokazuje dobrze bez wypaczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet długo nam na jednych bateriach mierzy nonContact, a bałam się że podczerwień będzie jednak kradła tej energii dużo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby Temp jest w porządku, nie psuje się, nie rozładowuje też jakoś szybko baterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam Noncontact od paru miesięcy i jak na razie nie widzę żęby coś się psuło, mierzy tak samo szybko teraz jak zaraz po zamówieniu, łatwe sterowanie szybko można się nauczyć całej obsługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecić mogę termometr który dostałam od siostry ostatnio w gifcie czyli Multitemp mierzy szybko, wyniki są dokładne, to jest urządzenie z podczerwienią więc mierzy się nie tylko kontaktowo ale też bezdotykowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybraliśmy sobie termometr nonContact niedawno i to była dobra decyzja, mierzy szybko, nie wypacza wyników, mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takim naprawdę małym bezdotykowym modelem jest mój Mini Temp, tani bo można go za mniej niż sto złotych kupić, a mierzy OK, szybko, dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka temperaturę moje dziecko miało od urodzenia do ok 5 roku życia. Teraz puki co stała temp to 36.8-37. Te 36.6 stopni to tylko tak orientacyjnie, przecietna temp, która nie występuje u wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało mi się dobrze trafić z nonContact, produkcja niemiecka od Geratherm, bardzo długa gwarancja, prosty wygodny panel sterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o mierzenie gorączki u dziecka to ja bardzo polecam termometry z podczerwienią, sama używam Baby Temp Sanity i komfort jest bez porównania z tym co było przy dotykowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×