Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba nie jest to dobrze

moje dziecko ma ciągle temp 35 5 czy to normalne??

Polecane posty

Gość gość
Ja tak mam od dziecka.Nie mogłam być długo zimą na dworze wiec mało na sankach i łyżwach a 'odmarzam' dopiero na wiosnę ,tak +10. 3.pory roku zmarzluch.Okropne uczucie : w chłód szybko kurczą się naczynia włosowate więc zimno stale, gdy upalnie to odwrótnie-szybko się rozszerzają i jest mi b.gorąco. I pierścionki z palców tez przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój Baby Temp mierzy dokładnie czy to sprawdzam gorączkę czy sobie mierzę ile stopni ma mleko w butelce dla synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej też mnie zaskoczyło w BabyTemp że naprawdę szybko mierzy. Nie myslalam ze az tak :) I też dla mnei to był durzy szok bo wczesniej przez kilka lat mierzylam temp dotykowo a to zawsze trwało sporo czasu a czasami i tak wynik był to powturki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam MultiTemp mi się sprawdza a mam go już drugi rok. To mój pierwszy termometr z podczerwienią i powiem że jestem zadowolona. Szczególnie że tutaj ten sygnał rzeczywiście łapie szybko i dobrze, nie trzeba manewrować czujnikiem jakoś specjalnie, wystarczy przyłożyć z paru cm do skroni i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dobre zdanie o NonContact najlepszy termometr jaki mielismy w domu, bardzo szybki i precyzyjny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No muszę przyznać, że BabyTemp mnie pozytywnie zaskoczył. Bardzo szybki wynik i jednocześnie pomiary są precyzyjne, nie wyczarowuje sobie wyników z kapelusza. Fajnie że poza gorączką można sobie nim sprawdzić też choćby ile jest stopni w powietrzu, przydatna funkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często używacie babytemp? jak z pomiarami? są rzetelne? porównywaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BaabyTemp czy nonContact - ktory waszym zadaniem lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula
Dnia 26.11.2018 o 11:35, Gość gość napisał:

BaabyTemp czy nonContact - ktory waszym zadaniem lepszy?

Kupowałam  BabyTemp rok temu i ciągle mierzy tak samo dobrze, nie mam zastrzeżeń, trafiony wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata

Myślę, że BabyTemp będzie jak najbardziej w porządku. Dokładne wyniki prosta obsługa no i kolejna kwestia że takie badanie bezdotykowe jest bardzo higieniczne i bezpieczne. Nie wiem jak miałabym sprawdzić niemowlakowi temperaturę inaczej niż na odległość...Czuję że miałabym z tym duży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
Dnia 12.02.2019 o 14:18, Gość renata napisał:

Myślę, że BabyTemp będzie jak najbardziej w porządku. Dokładne wyniki prosta obsługa no i kolejna kwestia że takie badanie bezdotykowe jest bardzo higieniczne i bezpieczne. Nie wiem jak miałabym sprawdzić niemowlakowi temperaturę inaczej niż na odległość...Czuję że miałabym z tym duży problem.

Bardzo fajnym termometrem jest BabyTemp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość att

Zobacz może w ofercie Geratherm, marce obecnej od lat na rynku, która ma sporo różnych sprzętów oraz pozytywne opinie od klientów. Wydaje mi się, że np. nonContact będzie tak sensowną opcją, na którą można zwrócić uwagę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×