Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czuje się jak ścierka

Sex w trakcie sprawy rozwodowej

Polecane posty

Gość czuje się jak ścierka

Czy uprawialiscie sex z osoba z którą toczycie wojne o rozwód??? czy to do czegoś doprowadzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakładając,że rozwód to zanik pożycia małżeńskiego również,to mężuś bedzie miał na ciebie haczyk,że jednak coś do niego czujesz,że sama prowokowałaś,że chciałaś,a nie on......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasola z bretani
chcesz szybko zarobić? wystarczy zalogować się na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nowamary i codziennie klikać w 25 reklam . zarobek gwarantowany, a na start dostajesz 6zl. warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty myślisz głową czy dupą? W ogóle myślisz? Bo zachowujesz się jak bezmyślne zwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje się jak ścierka
Czy kobieta nie ma swoich potrzeb??? Czy facet jak to robi to jest usprawiedliwiony, a kobieta nie?? Myslę głową, jakbym nie myslała, to miałabym ta całą sytuację w d...ie. Przecież wcale nie muszę sie przyznawać, że z nim sypiam. Zresztą, tak naprawdę to w głębi serca kocham tego potwora, a nie potrafię iść do łóżka z byle jakim facetem. Nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
przeciez nie musisz sie w sądzie prfzyznawac do tego seksu, swiadkow chyba na to nie bylo, powieddz ze on klamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
nie doczytalamdo konca, ty go kochasz,,,,,,,,,,,? to czemu sie rozwodzisz?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje się jak ścierka
Rozwodze się, bo mu nie ufam, bo zdradził, bo okłamywał, bo potraktował mnie jak złodziejkę. Nie potrafię mu już zaufać. Mieszkamy oddzielnie. Wiem, że on też cos do mnie czuje, ale sytuacja jest tak zaostrzona, że nie da się tego cofnąć. Więc pozostał tylko rozwód. Wiem, głupie to..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje się jak ścierka
Zresztą tak jak ktoś tu napisał - wcale nie muszę się przyznawać - świadków brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet CIę tak traktował, zdradzał oszukiwał a Ty masz w ogóle ochotę go dotykać?? ja nie potrafiłabym na kogoś takiego patrzyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje się jak ścierka
Kiedyś był cudownym facetem który nosił mnie na rękach i świata poza mna nie widział............. Pewnie by się nam udało, ale do akcji wkroczyła moja teściowa i niestety ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak jeszcze potrafi mnie coś zadziwić :) Lepiej popracuj nad szacunkiem do siebie samej, bo coś z tym krucho. Jak to wypracujesz to otoczenie zacznie Cie inaczej postrzegać. Z tym seksem w trakcie rozprawy to mnie rozwaliłaś. Cholera mieszkam z eksem i się wkurzam, jakoś nie wyobrażam sobie, żeby teraz pójść z nim do łóżka brrr. Może wycofaj ten pozew, bo to bez sensu co robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak jeszcze potrafi mnie coś zadziwić :) Lepiej popracuj nad szacunkiem do siebie samej, bo coś z tym krucho. Jak to wypracujesz to otoczenie zacznie Cie inaczej postrzegać. Z tym seksem w trakcie rozprawy to mnie rozwaliłaś. Cholera mieszkam z eksem i się wkurzam, jakoś nie wyobrażam sobie, żeby teraz pójść z nim do łóżka brrr. Może wycofaj ten pozew, bo to bez sensu co robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×