Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malagaska

Taki brzydki ON,a taka piękna miłość?

Polecane posty

On,totalnie brzydki,trochę zaniedbany (ale to może wynika z ciężkiej pracy),całkowicie bez wykształcenia,ale... Miły,sympatyczny,wiedzący,czego chce,kochany. Poprostu zawrócił mi w głowie swoją wspaniałą osobowością! Nigdy wygląd dla mnie nie miał az takiego znaczenia. Znajomi tylko mi mówią,że stac mnie na lepszego faceta,bo jestem atrakcyjna,wykształcona,ale co z tego? Nie na tym rzecz polega. Co zrobić? P.S. Ja i On jesteśmy dopiero na etapie poznawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmosik
co znaczy totalnie brzydki? gdzie go poznalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku jest idealizowanie partnera ...chemia...motylki i takie tam bzdety, ale do czasu, mysle ze szybko tez różnice zaczną ci przeszkadzac, ale zycze powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy totalnie brzydki? Trudno sprecyzować. Poprostu brzydki. Przyciąga mnie tylko swoim charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniello27
pewnie fakt ze nie pociaga cie fizycznie szybko wyjdzie na niekorzysc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniello-myślisz? Mój przyjaciel powiedział,że dziewczyna, której facet nie pociąga fizycznie, prędzej czy później by go zdradziła z innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponizej170cm= ponizej zera
ale na pewno jest wysokiii🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfe53
mnie tez podrywało kilka mniej urodziwych kobiet , miało to miejsce na studiach i byly to kolezanki z roku .. Natomiast poza uczelnia podrywaly mnie bardzo ładne kobiety, nie wiem dlaczego takie przyciągam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponizej170cm= ponizej zera
bo jestes wysoki a jak jest sie wysokim to jest sie pszystojnym:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfe53
bo jestes wysoki a jak jest sie wysokim to jest sie pszystojnym tak jak Andrzej Gołota haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez golota to mega paszte
t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Świetnie mi się z nim gada,pisze,ale jakoś nie mogłabym go np. pocałować... Czyli KOLEGA sie szykuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponizej170cm= ponizej zera
daj spokoj chlopakowi, po co go oszukujesz?????????predzeji pozniej i tak go zdradzisz i odrzucisz wiec lepiej w to nie brnac dalej wy baby to jestescie😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę być wobec niego i wobec siebie w porządku. On jest teraz za granicą. Nieługo znowu przyjeżdża. Co mam mu wtedy powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze cie rozumiem, mam identyczna sytuacje, mam jednego technika a teraz robie dwa inne jednoczesnie a on tylko wykształcenie pomaturalne, ludzie patrza sie na nas a bardziej na niego ze taki niezbyt urodziwy szaraczek (nawet ubiera sie jak szara mysz, uwielbia brązy, czernie i granaty) chodzi z taką piekną laską :D ;), dla mnie wyglad zawsze miał duze znaczenie i gdyby nie to ze spedzalismy ze sobą duzo czasu w zyciu bym sie nie chciała z nim związac, tez mi zawrocił w głowie charakterem, jest bardzo zaradny, niesposób go w czymkolwiek oszukac, ma smykałke do interesów, ma niesamowite poczucie humoru czego przez wiele lat mi brakowało a kiedy w tym czasie dominował smutek, lubi sie ponabijac z innych ludzi, jest tez takim wredzioszkiem, no a kiedy sie smieje robi sie nawet ładny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galactio
najlepszym przykladem do tego tematu moze być Trzebiatowska i jej chłopak . Piekna i bestia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pamiętajcie że
dzieci dziedziczą po obojgu rodzicach, chcecie mieć totalnie brzydkie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama uwaza go za przystojnego :D ale wiadomo ze gusta z miedzy pokoleniami sa inne, a w Tej sferze zycia jest dobrze, jest szczupły wiec to ze jest troche brzydszy od innych facetów juz mi nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galactio- facet Żmudy-Trzebiatowskiej jest pięknością w porównaniu z moim 'Kolegą'. Uwierz mi. Tu nawet nie ma co porównywać... I tu nie chodzi tak bardzo o piękno dzieci :) Tak,jak już pisałam,nie piękna z człoa zdobi człowiek,ale te cholerne walory estetyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morski-Twój jest szczupły?? Mój jest przeraźliwie chudy. Mogłabym mu kości pogruchotać,chociaż jestem szczupła:) Jeju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj i tak ma niedowage ale nie wyglada najgorzej :D najsmieszniejsze jest to ze jak sam mi opowiadał ze były dziewczyny ktore nie chciały z nim byc i takie z ktorymi on nie chciał byc bo jest dosc wybredny a sam..... ;) pokaz tego faceta trzebiatowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi się..
wydaje że jak się kogoś lepiej pozna to może się nam nawet poźniej jego wygląd podobać. Co z tego że facet będzie wykształcony albo super przystojny a nie będzie zaradny albo nie będzie z nim o czym rozmawiać.. uroda i tak kiedyś minie i co wtedy? Wtedy zostaje już tylko to co ma się w sercu. Moja siostra ma wykształconego faceta a jest nie zaradny, leniwy i bezczelnie się do niej odnosi! i co jej z tego wykształcenia? Nie kocha się kogoś za wygląd. i jest jeszcze jeden plus.. Nikt Ci nie odbije nie przystojnego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi**
Ja też mam niskiego faceta po zawodówce, ale jest taki kochany ze nigdy w życiu bym go nie oddała!! Wiem że nieba by mi przychylił, a w tych sprawach jest cudowny, czuły i zawsze się stara żeby było mi cudownie, ja z reszta też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani katarzyna
ja gdy poznalam swojego juz meza(9 lat tmu) to tez do ladnych nie nalezal, a w dodatku 2 lata mlodszy. Ale urzekl mnie najpierw swoja upartoscia zeby mnie blizej poznan, dazyl do celu i w koncu jakos zaczelismy sie spotykac, gdy go blizej poznalam to zobaczylam jaki jest kochany, mily dla mnie, zaradny, po prostu miodzio. I tak jest do dzisiaj. Dodam ze przez kilka lat byl brzydki ale z czasem wyrobil sie i teraz jest bardzo przystojny a ja nie zaluje i nigdy nie zalowalam tego ze ulaglam mu na poczatku.... i mimo ze go na poczatku odpychalam to i tak dopial swego. I dziekuje mu za to! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×