Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedrona242

odpowiedni strój na wesele!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość biedrona242

hej dziewuszki. Mam problem bo dostałam zaproszenie na wesele i nie wiem co mam na siebie włożyć. Nie jest to ani rodzina, ani bliski znajomy i niechce się za bardzo stroić. Myślałam nad getrami i jakąś zwiewną sukieneczką do tego kozaki => jak myślicie wypada, czy nie bardzo????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona242
no pomóżcie bo naprawde już sie pogubiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, że nie bardzo. Rodzina, czy nie, ale na wesele wypada ubrać się elegancko. Chociaż różnie to bywa. Zwiewna sukieneczka owszem ,ale getry i kozaczki - moim zdaniem nie bardzo pasują na wesele. Poza tym w kozaczkach, nawet cienkich - nogi moga się Tobie ugotować, bo na sali bedzie na pewno ciepło. Ale to jest moje indywidualne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona242
dziękuje za zainteresowanie :) to bendzie małe wesele w jakimś barze na peryferiach dużego miasta więc myślałam... dobra, a jest moze ktoś co może coś polecić??? cos co będzie pasować, ale nie będe przebrana hmm?! coś polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona242
pomocy!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhsjadhjsakf
bendzie ;) słownik języka polskiego nie gryzie a dla ciebie pisane tak, żebyś zrozumiała: słownik jenzyka polskiego nie gryzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona242
czep się smoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pantofle na wysokim obcasie, prosta sukienka, kopertówka i jest git nie trzeba dużo a dziewczynę w getrach i złotej finezyjnej tunice też widziałam, ale dla mnie to trochę królowa prowincjonalnej dyskoteki możesz ubrać spodnie, dopasowane eleganckie rurki i jakąś elegancką delikatną bluzkę, jeśli nie chcesz sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×