Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zamożny 28

Umówię się z młodą 18 w hotelu Sheraton Wawa

Polecane posty

Gość Zamożny 28

Mam czas do 19, pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamożny 28
Oczywiście pełny sponsoring w przyjemnym apartamencie. Tylko poważne oferty. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helga z Szeratona
Żech czekała na ciebie chopcze, żeś je dziany to i w nestle nura pozwole dać. Myłach że jom domestosem to i zarazków nima. ciarki ci po plecach polecom że i wrócisz nazad kiedy. Dużo jo ci nie biora szmalcu a i staro żech nima - jeno 75% zniżek w vision express.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaaaaa18
Cześć Zamożny, zapraszam na mój @mail: ewa.paszcza@port.allianz.pl Akurat mam wolny czas i jestem w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meskie sumienie
no i udało się zrobić kawał koleżance w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozita jajo
yhy...już spotkałam takiego,też miał nick Bogaty28 i wszystko miał sponsorować w apartamencie. Okazało sie że umówił sie tylko pod hotelem, był obrzydliwym spaślkakiem małym,jezdził pożyczonym autem ,fundnął mi frytki na tekturowej podstawce i chciał sie bzykać za darmo a w domu czekała żona z półrocznym dzieckiem :-O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamożny 28
No to byłem ja - hej Ewka!:) Tym razem stawiam burgery sojowe, żona w szwalni a z dzieckiem niania. Dawaj na maila fajna dupcia byłaś, ale wpierdoliłaś większość frytek, a tanie nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozita jajo
aha i nie ma 28 lat tylko 35 ,odmładza sie prywatnie jeździ pomarańczowym maluchem nie ufajcie nazwom typu --bogaty, zamożny, dobrze sytuowany za tym kryją sie ciołki biedne i skąpe a na randke założą najlepsze ciuchy odświętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herme kunegundina
Co ty pierdolisz stara korwo. Jak sie nie znasz to sie nie wpierdalaj. Nie raz sie ustawialam na necie z typkami co zapraszali do hotelu. I wiesz co? Zaden nie klamal i wszystko toczylo sie jak w bajce. Super pokoj, wino, muzyka i sex jakiego zycze kazdej z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okko
Zamożny, lepiej zamów jeszcz choć pół piwa, bo się zorientują w stanie twego portfelika i wyrzucą z tego szeratona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaaaaa 18 UWAŻAJ
Ewaaaaaa18 - może Waćpanna zechce podawać swój adres email???????? Tak ostrzegam na razie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×