Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ala bez kota242

Sałatka Ewy Wachowicz z selera i ananasa-czy ktoś robił?

Polecane posty

Gość ala bez kota242

Widziałam to wczoraj w jej programie.Seler ze słoika,ananas z puszki,por,jajka i śmietana.Czy któraś z Was próbowała tej sałatki?Jestem ciekawa,czy takie połączenie smaków da dobry efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja nieco modyfikuje tą sałatkę:dodaje do tego jeszcze zółty ser pokrojony w kostkę a zamiast smietany daję majonez.Cała rodzina się zajada ze smakiem.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgnjhkl
jaka to jej salatka u mnie sie ja jada od wielu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala bez kota242
Hehe,widziałam ją u niej w programie wiec piszę,że jej :) Chyba ją zrobię,bo ciekawa jestem jak moze smakować połączenie słodkiego ananasa i ostrego selera.Tylko nie pamiętam,czy dawało sie tam majonez czy śmietanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trala lala bum...
Ja robię taką: seler naciowy ze słoika, jajko, ananas, kukurydza, szynka, do tego majonez z jogurtem naturalnym. Pyszna! A seler naciowy jest delikatny, nie jest ostry, ja lubię też sałatkę z selera z rodzynkami i słodką śmietanką- proste i smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
Seler korzeniowy ze słoika,kukurydza,szynka,ananas,cebulka,jajka,,,zółty ser.majonez Winiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje seler ze sloika jajka majonez papryke czerwona ser zolty ananas por w sumie to roznie daje, to co mam pod reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu daje seler, ananas z puszki, jajka, czerwona cebula, filet ugotowany i majonez pycha poprostu kazdy jest nia zachwycony( fileta mozna zastapic jakas wedlinka ale to nie to samo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-seler -ananas -por -jajko -kukurydza -majonez-bo przy śmietanie sałatka podchodzi wodą. Por należy wcześniej pokroić,lekko posolić-i odcisnąć-nie będzie w sałatce taki twardy.Ja doprawiam jeszcze sałatkę odrobinką soli i cukru-tak do smaku.Jest pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaje udko wędzone
- 2 jajka - 1 udko wędzone - puszka ananasów - por - puszka kukurydzy - odrobinkę makaronu (małe świderki) - majonez Wszytsko pokroić, wode odcedzić... mniam! moja ulubiona sałatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaj zabek czosnku bedzie
git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×