Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakas tam kobietka

zele do seksu analnego pytanie

Polecane posty

Gość jakas tam kobietka

mam pytanie poniewaz zawsze do seksu analnego uzywam zelu i zawsze wczesniej jestem dobrze umyta i wyprozniona to mimo tego penis mojego faceta jest brudny czy to zele powoduja jakies rozpuszczanie sie ewentualnych pozostalosci tam w srodku bo juz sama nie wiem czemu tak sie dzieje skoro wszystko powinno byc ok dodam tylko jeszcze ze uzywam durexa moze powinnam zmienic zel prosze o normalne odpowiedzi z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jelicie grubym przesuwają się masy kałowe i wypełniają część jelita grubego (prostnicę) Czy zrobisz kupę to część jelita jest pusta ale proces przesuwania sie trwa i po jakimś czasie przesunie się do tej części gdzie podczas stosunku jest penis stąd jest brudny.Żeby mieć go czystego musisz wziąć coś na przeczyszczenie i dokładnie kilka razy w ciągu dnia "biegunkowo" oczyszczać oczywiście nic nie jedząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas tam kobietka
dziekuje ci slicznie za odpowiedz teraz bede wiedziala co jeszcze zrobic zeby wszysztko bylo ok a polecasz cos dobrego na przeczyszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas tam kobietka
czyli moze tylko przez seksem bede robic tak jak zawsze i dodatkwo taka lewatywe bo tez nie mam zamiaru przyzwyczajac organizmu do srodkow przeczyszczajacych a raz na jakis czas lewatywa chyba mi nie zaszkodzi dzieki jeszcze raz za odpowiedzi goraco pozdrawiam i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak upierasz się nad seksem analnym to nie używaj żadnych doustnych środków przeczyszczających tylko nie jedz co najmniej przez 10 godz i potem lewatywa z roztworu mydła a do nawilżenia to wystarczy nawet ciekła parafina pamiętaj że ten rodzaj seksu ma być okazjonalny a nie zastępować całkowicie waginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie lewatywa rozwiąże problem 3 razy przepłukanie i będzie czyściutko, nie musisz katować się żadnymi środkami, a lewatywa też może ci sprawić przyjemność. Są takie nakładki na wąż od prysznica w kształcie penisa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "rozerwane spodnie". Gdzie można kupić takie nakładki na wąż prysznicowy, w seks-shopie? To może być fajna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka pozycja do anala
najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jest dobrze jak leżę, typowo misjonarska z uniesionymi nogami i na pieska :D Lewatywa? Nie! Nie rozumiem sensu męczenia się... Żele? Ja używam Durex Rozgrzewający (Który nie rozgrzewa, może nie jestem delikatna) i jest doskonale!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a anal na stole
albo w pozycji na jezdzca lub na lyzeczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a anal jak kobieta lezy
na brzuszku? a na jezdzca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dscvwerf
Trzeba być niezłą idiotka aby w dupę sobie wpychac cokoliwek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety ktore lubia anal sa
najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko zboczone kobiety
uprawiaja anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek xd
ja uwarzam .źe analek ale warunek ! .m w strone k . To zaj.bista sprawa .zwłaszcza przy analnej leźance i na jeżdzca i źeby dziewczyna była naga .ma się rozumieć ! .* co do lewatywy absolutnie nie ! .jak facet lubi analek mk .zapewniam z miła chęcią .wyliże pupcię dziewczyny przed analkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawilżam sobie d**e kupą ;) nawet nie musze nic robić,bo chłopak mi wkłada i już jest stolczyk w środku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może od razu żel stosowany przez proktologów ze znieczuleniem, a dla pewności proponuję znieczulenie zewnątrzoponowe, ewentualnie krótka narkoza żeby pacjentka zdążyła jeszcze do paszczy wziąć jak się ocknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim daniem nie ma co eksperymentować, tylko sprawdź sobie Hexatiab żel, uważam że to najlepszy żel po jaki warto w takiej sytuacji sięgnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek Analek
Czysty seks analny, tylko lewatywa, delikatnie puscic wodę z węża ciepła nie zimną, słuchawka odkrecona, i delikatnie po trochu napelniamy dupke wodą i tak kilka razy zrobic, trochę żelu intymnego żeby umyc w srodku i pupa czysta pachnaca, i ciekszyc się lizaniem dypki itd. Nie trzeba caly dzien robic lewatywe, przeczyszczanie itd, wystarczy tak dwie godziny po kolacji. To jest zdrowe oczyscic jelita, gwarantuje to ewektem płaskiego brzucha, nadmiar jedzenia rozpycha jelita i z tad wieli brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek
Dnia 8.10.2009 o 17:53, Gość dscvwerf napisał:

Trzeba być niezłą ...ka aby w dupę sobie wpychac cokoliwek 🙂

Nie trzeba być ...a by wkładać nie byle co tylko odpowiednie gadżety ,które dają zajebiste uczucie,... też daje mega przyjemność ,proponuje spróbować,to wszystko jest ludzkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×