Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moni_ka81

wieczór panieński

Polecane posty

Gość moni_ka81

Hej, za tydzień idę na wieczór panieński. Nie wiem co w takiej sytuacji kupic koleżance? Co jej kupic? Doradźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakąś sexi koszulkę nocną, albo coś w sex shopie np kajdanki czy coś takiego.Ja byłam bardzo zadowolona z koszulek nocnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni_ka81
Dzięki za podpowiedź. Ze zdjęć koleżanek na nk widziałam, że one dostawały jakieś świecące różki albo puchowe króliczki ala playboy. Znajoma doradza mi stringi...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakby coś mixa
może coś w stylu-zestaw młodej żony-smoczek+butelka+kalendarzyk małzenski+wałek (na męza) i ciepłe gaciochy z napisem "nie dzisiaj kochanie" ->nawet flamastrem napisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drfdrtferter
masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche polotu
Ja jednej koleżance w sklepie Flo (sieciówka, sklepy są w większości dużych miast) kupiłam dwustronną tablicę taką jak do rzutek, ale zamiast punktów były części garderoby - z jednej strony męskie, a na odwrocie damskie. Zabawa polega na tym, że w co jedna osoba trafi rzutką, to druga ma ściągnąć ;) i jak to wręczałam to powiedziałam, że to co dostała od innych i będzie to zakładać (dostała mnóstwo bielizny), to za pomocą tego mojego prezentu będzie mogła zdjąć ;) było dużo śmiechu, prezent się podobał, a ostatnio jak z nią gadałam, to mówiła, że często z mężem grają w tę grę ;) Innej koleżance, dużo spokojniejszej, kupiłam kolczyki w kształcie aniołków, bo ona to zbiera. I się cieszyła bardziej niż z bielizny ;) Także moim zdaniem trzeba dobrać prezent do osoby - skoro idziesz na panieński, to na pewno znasz trochę tę dziewczynę. Prezent może być, że tak powiem, "w temacie", ale nie musi to być bielizna czy kajdanki z futerkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossiaa poleca
monika--jezeli kolezanka jest troche odwazniejsza,to moze kup jej pejczyk,smycz,obroze?niech juz na wstepie tresuje swojego meza.dalam taki prezent kolezance,spodobal jej sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bucek
sprobuj zamowic czardasza na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna kupic kieliszki do wodki z kamasutra :-) i jak chcesz to wypisz na karteczkach malych zadania dla przyszlej panny mlodej i wrzuc do woreczka aby w trakcie zabawy w nocy losowala zadania.:-) jest sporo smiechu przy tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuy
gjhhv 67bjkb43dt55467gvbj8h8ngytcvbytinuiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×