Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość qazxswedcrf

jak opóźnić wytrysk?

Polecane posty

Gość qazxswedcrf

Witam, chciałbym kochac sie dłuzej z moja zonką, za szybko dochodze, czy mozna jkos opóxnic wytrysk. Niechce konczyc po 10 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazxswedcrf
no walsnie po jednym wytrysku nie mam ochoty juz dalej. dlatego chcialbym zeby pierwszy wytrysk opoźnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbjhb
Prezerwatywy opozniajace wytrysk , czesty seks robienie przerw w trakcie , zmiana pozycji na taka ktora powoduje mniejsze doznania dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
Najlepiej jest w trakcie robić kilkusekundowe przerwy (bez wyciągania). A jak chcesz naprawdę zadowolic żonę i sam z tego miec najwięjszą satysfację to po pierwszym razie można zrobić kwadrans przerwy, a nastepnie spróbowac drugi raz. Napewno będzie trwał on dłużej. Nawet może być i ponad 1/2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnjk
Wolal bym jednak wyciagnac bo jak kobieta ma juz skurcze i w srodku cala pulsuje to i tak mu to nic nie pomoze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra porada
Shinead, brawo. Ja też tak robię, naprawdę pomaga. Kobieta nic o tym nie wie a nam na chwilę podniecenie odchodzi. A potem dalej jazda ;) Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pares71
WITAM.co byście nie promowali,co byście nie zachwalali STUD 100 i tabletki corrige A mają jedną przewagę nad innymi produktami,ON DZIAŁA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką metodę. Podniecam do orgazmu partnerkę, wtedy takze tryskam a następne razy mogę już kontrolować jak tylko chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapkowa
niektore gumki z opozniaczami wytrysku szczypią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy macie z puchą
nie stosujcie żadnych pierdół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarzywaj brom.Oprzyj sw\ój jadłospis o pomidory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,,dwie pyralginy na godzinę przed róóchaniem....bedzie dymał do rana i sie nie spóści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pół kilo soli przed na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsadź mu marchewkę w tyłek w trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbes
Jest wiele naturalnych sposobów na to, by wydłużyć erekcję i opóźnić wytrysk. Możesz stosować różnego rodzaju ćwiczenia, stosować odpowiednia dietę bogatą w cynk albo po prostu sięgnąć po jakieś suplementy diety, które radzą sobie z takimi problemami, jak np. Selectin, który poprawia jakość erekcji i działa wspomagająco w utrzymaniu optymalnego poziomu testosteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech twoja kobieta porządnie walnie cię po jajkach - pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też pomyśleć o teściowej , tak kiedyś będzie wyglądać twa miła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno leki antydepresyjne opóźniają wytrysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leki antydepresyjne opóźniają wytrysk to fakt, ale często osłabiają erekcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim sensie osłabiają erekcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biorę antydepresant i sex sie wydluzyl praktycznie dwukrotnie, nie wiem czy sa jakies zmiany w erekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raddek83R
jak chcesz współżyć do dwóch godzin to sprawdź suplement z 4 miejsca w rankingu busby.pl, stosuję go od jakiegoś czasu, bo wcześniej dochodziłem na sam widok kobiety, teraz mogę czerpać pełną przyjemność z seksu, moja partnerka również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PANOWIE. A czy nie lepiej poleciec na recznym przed stosunkiem??? Ja tak robilem I z 5 minut robilo sie okolo 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrab sobie pitola to w ogóle nie będziesz miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na erekcję ma wiele czynników wpły więcej sexu-ale nie prac ręcznych Dobre obci**anie-to pomaga,przed penetracją,pała staje się mniej wrażliwa.To jednak wymaga sztuki u kobiety. Ćwicz mięsnie brzucha,masuj sobie np. okolice prostaty. Spożywaj dużo cynku, Ostatecznie kobieta kompletnie nie w twoim typie. Zmieniaj pozycje,prędkość,oddychaj głęboko ustami,nie wciagaj i zatrzymuj powietrze na kilka sek. Z wiekiem to się nabywa ale jak się nie nabywa to przecież stoi cały czas :) Pała to także psychika,ci**a to też psychika-trzeba ją tylko odpowiednio zmotywować żeby rozstawiła nóżki-podejście indywidualne. Moim zdnaiem prostytucja niebawem zniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you can get me
Musze to pokazac swojemu facetowi , moze skozysta z ktorejs rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dalej bede sie upieral przy masturbacji przed stosunkiem. Mozna to zrobic kiedy zona np oglada tv a my sie kapiemy. W ciszy I spokoju. Bardzo obniza wstepne napiecie. Radze tuz przed kapiela zeby napiecie wzroslo I pozbyc sie plemnikow itp. Dziala. Tak jak pisalem wczesniej. z 5 - 7 minut robi sie okolo 20. Wiem pewnie dla niektorych to dziwne I prymitywne ale dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie proszki i mascie to tylko wyciąganie kasy od was.Kazdy chwali swoje a to guzil daje.Wiem bo kilka sprawdziłem. A ktoś pisał .pomyśl o teściowej:)czasem to przynosi odwrotnu skutek,jak fajna teściowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×