Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzykliwy

optimalni

Polecane posty

Gość hurrrrra
o ela,straciłas przyjaciela i musisz sie w koncu nauczyc ze przyjazni nie wolno odrzucic!i po co ci było-nosił wilk razy kilka-przeniesli i wilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hurrra
niech lepiej sprawdza biuro kredytowe w wagrowcu,tam sa dopiero tajemnice tej kierowniczki z pewnym panem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ęlu
poleci poleci,jeszcze troche jak i ludzik i mario z bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly pracownik
ludzie opanujcie się i zobaczcie co za brednie wypisujecie...jako byly pracownik firmy mogę jedynie z tych złych rzeczy potwierdzić niskie zarobki i brak możliwości awansu, ale zupełnie nie wiem o co sie czepiacie do Prezesowej...szkoda mi Was i może dla Waszego dobra moglibyście pomodlić sie o trochę rozumu bo to co reprezentujecie na tym forum to największy chyba wstyd dla tej firmy, że Was zatrudniła. Na szczęście się na Was poznali i Was wywalili. powodzenia życzę w dalszym życiu z takim deficytem kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tu
czepia się prezesowej my mowimy o innych pracownikach ale jakbyś kiedyś słyszał jak ona wyraża się swoich szeregowych pracownikach którzy odwalają najgorszą robotę to zmieniłbyś zdanie ..............pozdrawiam i życzę samych takich szefów jak aleksandra i jarosław na dalszej drodze zawodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tu
co ty wiesz o pracy w tym burdelu?moge ci troche opisac bo wiem duzo o osobach piastujacych tam stołki,,zaczne od jutra-co dziennie bedzie jeden wpis,,ale bardzo ciekawy z zycia optimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tu
moze i trafi na ciebie,,hhhaaahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzykliwy
wkoncu jakies zmiany we firemce szkoda troszke rudzielca ale reszta góry do bani jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krzykliwego
hej kolego krzykliwy gdzie te twoje rewelacje już po żałobie możesz dawać chętnie wszyscy się zapoznamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o piekna pani
pewna kobieta w białych rajstpokach nie umiała wspolpracowac z swoim przełozonych i podbierała pieniazki z nie swoich zasobow i jej władca musiał ja wysłac na zasłuzony urlopik bo nie chciała pomagac w sprzedazy juz tylu lewarow swego pana a lepiej jej było samej wałki krecic,szkoda jej troche-morał jest taki;sprzdałas welu teraz oni cie sprzedali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktopyta
No niestety JJ i JF cały czas pracują i mają się dobrze... Przynajmniej na chwilę obecną nic nie wiadomo o ich rzekomym usunięciu... A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a kto pyta
długi jeszcze bawi sie kaesowaniem na pile?wielki szef i windykator,porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktopyta
Co do długiego ks-a na piłe to jeszcze tam rządzi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aktopyta
długiego dni sa juz policzone,precz z tym dupkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aktopyta
piotr w za zatajenie wałkow tez odpowie przed jankesami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do aktopyta
piotruś włokrętaczodarczyk sam powinien byc sprawdzony ,tam gdzie powinien być w terenie to go nie ma,kontrole zleca jakimś wątliwej jakości i reputacji KRom.Piotruś wie ze ma wiele na sumieniu,że zataił wiele wałkow różnych ludzi i popłynie z optimalnej firmy wraz z felkodupkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do all
wielki don roberto też obsrany ..cosik też sie zdaje że na wylocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do co tam
ojj dzieje sie oj dzieje wiatr przemian idzie i to duzy żekłbym że to istne tornado!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagno
bagno pada na pysk,poszczególne województwa zostały połozone na łopatki przez zle dobranych ksów i ich kierowników.Żal tych terenów i pracy co nie którzy kierownicy w to kiedyś włozyli.Nowa firma która ma to gówno przejąc to napewno podziękuje takim co tą firme położyli,a do nich należy pan duszno z pipiduwy,ludzik z piły,mario z bydgoszczy,jarko z torunia,piotrus z torunia i kierownicy tacy jak;alkoholiczka o,witka p,rychło ł,janko ,witka e,kozioł z dworka,i nowa pani przedstawiciel z miasta P co co za układy łozkowe ma zostac kierownikiem na miasteczku P,,cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam cotam
Witam I tak się zastanawiam że w OPTIbagnie pracowało tak niewiele ludzi że pewnie wszyscy się znamy doskonale .....wszystkich znających mnie serdecznie pozdrawiam a co do naszej tfu..brrrrrrrrr.. byłej firmy to dusza (nie mylić z lodówą) mnie się raduje jak pomyślę jak kiepsko im się wiedzie i nie myślę się z tego spowiadać nawet w NASZYM kościele... Radujmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do co tam cotam
Pewnie się znamy.I pewnie się wkróte spotkamy w nowotworzącej się firmie na zgliszczach OPTIbagna.I pewnie wkrótce na nowo będziemy robić dobra robotę,tak jak kiedyś,ale już bez.....(i tu powinny znaleźć się nazwiska tych wszystkich szumowin,które wkrótce wylecą z hukiem na bruk) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam
bagno,bagno,bagno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam
niech leca mendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslaw.felka@optimasa.pl
Co wy piszecie ludzie....Nie znęcajcie się nada mną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslaw.fel...@opt....pe.el
zbieram kasę na rate na samochód i mieszkanie,mam prosbę do wszystkich,do moich byłych pionków też o WSPARCIE,pomóżcie mi popłacić moje długi tak żeby zostało mi też na kawałek chleba z kaszanką.......Amerykanie chcą mnie spławić,Ewerestfinanse ze śremu nawet nie odpowiada na mje CV a wiec nie mam szans na prace w byłym Kredytexpresie......Cóż ja biedny pocznę...... Tempo,partner,gross i inne tego typu klony mnie nie chcą......jeszcze niedawno byłem KIMŚ,teraz jestem NIKIM ,mam normalnie myśli samobójcze,już nawet nie zabraniam swoim ludziom na zebraniach czytac i pisac na forach na necie.....z żalem wspominam swoja rudo.włosą.napi.ździe.kolezan.kę bo wiem że wkrotce i ja podziele jej los......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko do pytanka
ludzika robercika juz wyjebali jankesii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedem dziewczat z albatrosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ele mele dutki
gospodarz malutki gospodyni garbata a ich córka ruda pipaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko do f.elki.jaro.mira
Lech Poznań właśnie zdobył mistrza.Czy tak samo jak 2 lata temu znów jezdziłeś kmiotku na mecze na Bułgarską zeby podziwiac grę poznanskiego lecha?Czy znowu jadac z gdanska do poznania podniecales sie po drodze na widok optimowskich plakacików, które specjalnie zostały rozwieszone na drodze twojego przejazdu tak zebyś się zachwycił,że optimcia jest rozplakatowana? Czy trysnąłeś sobie może spermą w spodenkach z radości ze znów zrobiono cie w członka,że niby kierowna przez ciebie firemka jest megarozplakatowywana w terenie? Szkoda słów. Byłeś i jesteś NIKIM felciu i tak samo nadajesz sie na menedżerskie stanowisko w firmie tego typu jak zużyta podpaska jako środek opatrunkowy na sali operacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzykliwy
niech mu ziemia lekka bezie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×