Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

http://www.youtube.com/watch?v=jhxIjRO6WjI Krótkiego dnia dobiega kres. Fale nocy pochłaniają Cię, Gwiazdy niczym nocne dzieci Na zabawę mają chęć. A Ty w marzeń sennych wpadasz wir, Jakby oczy Twe piaskiem sprószył ktoś. Patrząc w niebo - Niczym na mapie Kreślisz palcem jutrzejszego dnia tło. Ogarnęła Cię już snów donośna muzyka I Twe oczy zamknąć się też chcą. Śpisz już - w marzeń wszelakich świecie pogrążony, Czując, że duszę Twą błogostan nadludzki Złocistą łuną fantazji otacza. A jutro, gdy noc nastanie Ty znów na nieba kartach Kolejnego dnia scenariusz zapisywać będziesz. ŻYCZĘ WSZYSTKIM BAJECZNYCH ……. .•* SNÓW....🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
:):):) jakie one słodkie i śliczniaste:):):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mnie wnikac ni
komentowac:) przychylna jestem, mysla, slowem i uczynkiem:D to Jego sprawa co lub Kto Go zatzymuje, gdzies czy gdzies:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz chyba nie pojelas
:D przepraszaammmm zlosliwosc sie odzywa, sarkazm z mojej strony byl malo porywajacy, sorry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaźń jest jak ogień, który ogrzewa Jak światło, które wskazuje drogę w ciemności Jak poranna rosa, która łagodzi nasze troski Jeśli zjawi się w Twoim życiu, trzymaj ją mocno Bowiem to najcenniejszy dar, Jaki może otrzymać człowiek... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×