Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość mam mam mam
a ty masz ciornyje oczy?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez trzymanki
i wszystko jasne. dobrej zycze. obiecuje,ze juz najazdow na Twoj topik robic nie bede;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam prośbę
👄:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
¯-`^*^´¯!|!¯*¯-!|!¯`^*^ ´¯_!|! ~~~`🌻```DZIEŃ DOBRY 🌻``````` !|!¯-`*^*´¯!|!*^*!|!¯`*^*´¯_!|! _____Jakie by było Życie. ____Bez słońca i bez uśmiechu . ____Trzeba je tylko odnaleźć. __W życia codziennym pośpiechu. ____I trzeba słońce rozdawać. ___I kochać wszystko co żyje. ____I szukać w ludziach dobroci. _____Bo w każdym ona się kryje. WSPANIAŁEGO DNIA DUŻO SŁOŃCA I RADOŚCI ŻYCZĘ!!!!!!:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy...
Dołączam swoje,życzenia .życie jest piękne:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
`.`.`¸♥¸ .`.`.`.`.¸♥¸.`.`.`. .`.`.¸♥¸.`.`.`.`.`.`.¸♥¸.`. Dla mężczyzny ,który miał kilka kobiet ,KOBIETA jest nieodgadnioną zagadką Dla tego,który miał ich wiele , już tylko przedmiotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co te jazdy...??????zaczernij się Krzyżyku napowrót.....ja już nie będę Ci wadzić.....wystarczy....komedii:):)miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam ogol
;) nie napisales, wiec co mam ja napisac tutaj? ze milo bylo:) moz znow gdzies sie odnajdziemy . pamietasz? nie, nie opuszczam Cie, bede na Ciebie czekala. uczciwosc, ktora.... dokoncz:) wtedy zrozumiesz milego i dobrego wszystkim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Delfino🌻 mów proszę za siebie... dobroci wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam ogol
zrozumie kto ma zrozumiec :) dziwologi musza byc razem lapka i ech🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakóna przepraszam...myślałam,że przyjmiesz to jako żart.....nie chciałam Cię urazić🌻 miłego wieczorku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Delfinko nie ma mowy o zadnym przepraszaniu spoko! nie uraziłaś mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakóna usunęłam ten post....coby nie było,że jestem zarozumiała🌻 Andrzej to ,że Bóg istnieje wiem ....to ,że się trzeba modlić rownież wiem....czy chcesz czy nie uwierz tylko to mi pomaga...dzięki modlitwie uniknęłam wielu błędów....jednak proszę Cię nie zaczynajmy od początku....widzisz jeśli chodzi o modlitwę....modlę się w ciszy...nie na stronach neta....🌻owszem tutaj słucham pieśni.....🌻 http://www.youtube.com/watch?v=bW_YlhQ5Qso http://www.youtube.com/watch?v=fzaC9H7O7fw http://www.youtube.com/watch?v=NfINJqdiqE0 staram się żyć według tych zasad.... http://www.youtube.com/watch?v=1_kPMV5Z0wY 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję nauczycielko,🌻 będę Cię słuchał:-) ale w sumie lubię czasami, gdy mnie tarmosisz za uszy:D Zobaczcie jakie technika komputerowa potrafi stwarzać wizję. Kiedyś miałem ciekawy sen:-) szedłem ulica, wybuchła bomba, poczułam na sobie takie tąpniecie jak bym był otoczony kokonem ochronnej energii, mnie nic się nie stało a dookoła jak na tym filmie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszku;-) a przed chwilą wyszedł ode mnie ksiądz po kolędzie:-) mam coraz większą nadzieje,że ten nasz pociąg zacznie jechać coraz szybciej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonego kapturka znaczy
:D nie gadam z Toba. ukorz sie, moze pozwole Ci ucalowac najmniejszy z palcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×