Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Chwytamy się ostatniej chwili, Kryjemy się za nasze serca, Kroczymy przed siebie z gwiazdami w parze... Pragnąc wciąż więcej cudownych wrażeń... Trzymając mocno się za ręce, tulimy się do własnych cieni... A księżyc? Cóż, jakby ze wstydu się zarumienił... Barwnym pokosem chyli się ku ziemi... Tuląc świat do snu, nuci cichą melodię... MIŁYCH SNÓW WSZYSTKIM🌻:):):) http://www.youtube.com/watch?v=dBLGBxtvQZo Przepraszam Was dzisiaj miałam ciężki dzień....Hakónko daleko mi do łobrażania się:)Gniewko dzięki,że tak o mnie myślisz:)Jutro wolne....a więc spokojniej i więcej czasu...:):):)👄dla Was http://www.youtube.com/watch?v=XmTEZjtjK4o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstaję rano, rozpoczynając nowy dzień... Patrzę w okno, wzrok wznoszę ku górze. Co widzę?,,NIC",tylko blade chmury nad szarym światem. Kim Jestem? czy kimś kto ma zamierzony cel?, czy kimś kto żyje aby żyć nie, martwiąc się tym co przyniesie następny dzień. Ludzie chcą mnie oceniać, umoralniać, zakazywać przecież nie znają mnie i tego co posiadam w sobie, lecz słowem ,złym słowem potrafią zburzyć moją duszę. Teraz mam tylko pustkę, która chyba sie nie wypełni. Czasami boję się samej siebie, nie potrafię spojrzeć sobie w twarz i powiedzieć, że jestem WSPANIAŁA..!! tego już nie ma, to ludzie sprawili,że zniknęła we mnie radość życia!. Coraz ciężej jest mi z tym żyć:(. Nie chcę patrzeć w przyszłość co będzie za kilka lat,nie chcę boję sie co przyniesie mi kolejny dzień, miesiąc, rok. Tyle pytań mam w sobie, lecz nie potrafię,nie umiem znalezć odpowiedzi... niby proste a zarazem takie trudne. Tak bardzo chcę, żeby w moim życiu coś sie zmieniło, zaskoczyło, sprawiło radość, której tak bardzo potrzebuję. Kiedy przyjdzie taki dzień?, kiedy będę wiedziała i się dowiem kim jestem? Teraz wiem jedynie tylko, że jestem kimś kto żyje, aby żyć.......: http://www.youtube.com/watch?v=CQhJFZQ2Lao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKÓNA
Delfonko 🌻 jakie ty masz dziś samopoczucie? Czy Ciebie też śnieg zasypał? oboje z Gniewkiem żle zinterpretowaliście moje wczorajsze pytanie czy Cię dotknełam... przecież nie sugerowałam nim że jesteś łobrażalska :) jestem ostatnią osobą która kogokolwiek chce dotknąć jesli tak by sie stało w stosunku do Ciebie zwróć mi proszę uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAKÓNA SŁONKO nie bierz wszystkiego do siebie....plis🌻 a moje samopoczucie ,wiesz chyba nie najlepsze...pogoda okropna...nie chce się nosa wychylić z domu;) wiesz jakoś tak... mam "kaca moralnego" może trochę za ostro potraktowałam Andrzeja....ale te jego żarty doprowadziły mnie do kresu wytrzymałości....no ale stało się i koniec;)kurcze chyba jestem za wrażliwa na tym tle,no cóż taka jestem...jest to mój czuły punkt...lubie żarty ,ale ze smakiem:) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×